Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 17:41]

http://www.gamershell.com/

AYTO εννοουσα με το δωρεαν. Να μη χρειαζεται ΟΥΤΕ να γινω μελος καπου για να κατεβασω ενα .......... ευλογημενο patch

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis [Σήμερα, στις 18:21]

AYTO εννοουσα με το δωρεαν. Να μη χρειαζεται ΟΥΤΕ να γινω μελος καπου για να κατεβασω ενα .......... ευλογημενο patch

το παιρνω πισω. Κατεβαινει κανονικα Thanx

Link to comment
Share on other sites

κι αλλες screenshot απο DoD source,

dodargentan00056xn0qu.th.jpg

dodargentan00068qa1uu.th.jpg

dodargentan00079ro4kq.th.jpg

dodargentan00086jf3rx.th.jpg

τα γραφικα βεβαια δεν τα εχω τερμα, απο δευτερα που ερχεται η 1900xt θα παω απο 8x AF σε 16x ΗQ, το 4x θα το κανω 4x adaptive το model και texture detail απο medium σε high και φυσικα το HDR απο off σε full, αρκει βεβαια να μην δυσκολευει τις μαχες τοσο φως :p

To bandwidth δεν είναι στραγάλια:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami [Σήμερα, στις 10:47]

Grunt του τύπου στην αφίσα στον τοίχο στην τρίτη φωτο που του έπεσε το σαπούνι και σκύβει να το πιάσει δεν του είπαν για τους κινδύνους του επαγγέλματος??? :p

:hehe::rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Χθες, στις 23:23]

@GruntGR

ρε συ, έλεοc με τη φωτό, τι νομίζεις ότι έχουμε, 4mbit hol?

μου πέθανες την 384:p

(καλύτερα να βάζεις τα thumbnail του imageshack, και όποιος ενδιαφέρεται να κλικάρει).

sir yes sir ! ας ειναι καλα ο astralabos :flower:

να και οι τελευταιες μου μιας και το dod source free weekend εφτασε στο τελος του

dodjagd00066hk.th.jpg

dodjagd00052ki.th.jpg

dodanzio00048xv.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση το godfather. Με trainer το τελείωσα γιατί το βαριόμουν αφάνταστα.

Να δω λιγάκι τι λένε battle for middle earth 2 και prey...

edit : Είναι δυνατόν να μην μπορώ να παίξω το bfme2 με full γραφικά??? Για αυτό βγάλανε τους conroe???

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα τα παιδιά που έχουν παίξει το titan quest να μου πουν τι στυλ είναι. Ψάχνω ένα παιχνιδάκι να είναι single και online (αν γίνεται δωρέαν χωρίς συνδρομή κάθε μήνα) και να μοιάζει με diablo 2. Δεν μπορώ το interface των παιχνιδιών WOW,.... με πιάνει ζαλάδα μόνο που το βλέπω. Λιτο interface με πολλά πράγματα να κάνεις με όπλα spells ,μπλα,μλα

To demo σε αφήνει να δοκιμάσεις καθόλου Online?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nobig [Σήμερα, στις 10:56]

θα ήθελα τα παιδιά που έχουν παίξει το titan quest να μου πουν τι στυλ είναι. Ψάχνω ένα παιχνιδάκι να είναι single και online (αν γίνεται δωρέαν χωρίς συνδρομή κάθε μήνα) και να μοιάζει με diablo 2. Δεν μπορώ το interface των παιχνιδιών WOW,.... με πιάνει ζαλάδα μόνο που το βλέπω. Λιτο interface με πολλά πράγματα να κάνεις με όπλα spells ,μπλα,μλα

To demo σε αφήνει να δοκιμάσεις καθόλου Online?

Ριξε μια ματια εδω

Για online δεν μπορω να σε πληροφορησω καθως με εχει αποροφησει το single player.

Παντως το παιχνιδι αξιζει.Αξιος διαδοχος του Diablo II :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.