Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Athens2004

Σε ποιόν server? Στειλτον με ενα pm . Νιώθω ασχημα τώρα τελευταία πετυχαίνω ζωντανή ύπαρξη στα 50m με νιπτήρα&gravity gun :D

Χμμ οτι ναναι δεν εχω καποιον ιδιαίτερο. Οπου εχει κόσμο και καλό Ping.

Link to comment
Share on other sites

Office 2003 (του εχω βαλει και κατι service pack 1,2,3 αλλα και παλι με τα "cross references" εχω προβλημα που δεν αλλαζουνε αριθμηση-καταρα στον λεδεμπορα-Bill και "στις πολυεθνικες κολοσσους και την προχειροτητα των προιοντων τους" (ΤΜ by spc)

Στα διαλλειματα παιζω καμμια ωριτσα age of empires 3 (μεχρι να αξιωθει ο unstoppy να μου φερει το rise of legends) και λιγο GT Legends...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

και "στις πολυεθνικες κολοσσους και την προχειροτητα των προιοντων τους" (ΤΜ by spc)

Δεν ξέρω αν πρέπει να νοιώσω περήφανος ή να αηδιάσω από το γεγονός ότι ακόμα και όταν (_ _) ''παίζεις'' με σκέφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis [01-08-2006 08:58]

Παιζω και FEAR και SWAT4 και θα ξεκινησω και Dreamfall καθοτι ειμαι ΛΑΤΡΗΣ των adventures. Ειναι παιχνιδια που σε βαζουν να σκεφτεσαι κα λιγο.

ANUBIS αν ξεκίνησες το Dreamfall πες μας εντυπώσεις γιατί και μένα με τρελαίνουν τα adventure!!!

Α και αν έχεις παίξει MYST V πες και τίποτα γι αυτό γιατί το χω και δεν το έχω πιάσει καν:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν τοχω πολυ-παίξει, αλλά κλασικά υπερ-παλούκια γρίφοι κ όμαρφα γραφικά για να χαζέψεις. Πάντως ότι βγήκε πρόσφατα (Βroken Sword, Dreamfall) δε λέει πολλά, εκτός κ αν μου διέφυγε κάτι

Link to comment
Share on other sites

Δεν τοχω πολυ-παίξει, αλλά κλασικά υπερ-παλούκια γρίφοι κ όμαρφα γραφικά για να χαζέψεις. Πάντως ότι βγήκε πρόσφατα (Βroken Sword, Dreamfall) δε λέει πολλά, εκτός κ αν μου διέφυγε κάτι

Adventure και καλο σημερα δεν υπαρχουν πολλα, ο κοσμος δυστυχως δεν τα πολυ-παιζει...

Τελευταια λιωνω στο on-line PRO!

Οποιως επιθυμει να κοντραριστουμε ψαχτε με με τον nick που εχω και εδω...

Link to comment
Share on other sites

Από Molyneaux πρόσφατα έπαιξα το THE MOVIES! Δεν έχω παίξει άλλα του και αυτό μου φάνηκε αρκετά καλό και μάλιστα βγήκε και expansion με επικινδυνες σκηνές και κασκαντέρ και τέτοια! Έχω ακούσει ότι είναι κορυφή ο τύπος αλλά δεν έχω παίξει κάτι άλλο απ αυτόν!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.