Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από GruntGR

μολις εκανα update το νουμπο CS source, ητανε που ητανε για τον φουτσο ( σε συγκριση με 1.6) τωρα απογινε .....

Μπραβο νουμπαδες της valve :TD:

Ε όχι και για τον πο*τσο, μια χαρά ειναι το Source......και το 1.6 είναι γαμάτο, αλλά άλλη χάρη έχει το ένα, άλλη το άλλο :T:

Link to comment
Share on other sites

Πατα F5 ενω παιζεις και μετα για να τις δεις πηγαινε steam/steamapps/toaccountsou/counter-strike source/cstrike/screenshots have fun με τον νουμπο χαρτη που αντικατεστησε το radar, τι ωραιο πραμα με το που σε στοχευει καποιος να βλεπουν ολοι διπλα του την τοποθεσια σου στον χαρτη :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Πατα F5 ενω παιζεις και μετα για να τις δεις πηγαινε steam/steamapps/toaccountsou/counter-strike source/cstrike/screenshots have fun με τον νουμπο χαρτη που αντικατεστησε το radar, τι ωραιο πραμα με το που σε στοχευει καποιος να βλεπουν ολοι διπλα του την τοποθεσια σου στον χαρτη :TD:

Hehe,lol.....Δεν είναι και ακριβώς έτσι.....Απλός άμα πεθάνεις βλέπουν οι αντίπαλοι στιγμιαία την θέση σου..... :)

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση που οταν σε στοχευσει καποιος ψωφησεις αμεσως δηλαδη στην δικη σου τοτε ναι :p αλλα στην περιπτωση που καποιος σε σημαδεψει και εσυ πας λιγο πιο περα να καλυφτεις αυτοι που θα ειναι διπλα του θα βλεπουν στον χαρτη το σημειο που ησουνα την τελευταια φορα που σε στοχευσε.

Δηλαδη δεν φτανει που πολλες φορες οταν πας να κρυφτεις ψωφας επειδη ο αλλος πυροβολησε το σημειο που ητανε το σωμα σου πριν απο 1 sec και ΜΕΤΡΗΣΕ επειδη το hitbox προσπαθουσε να ακολουθησει το μοντελο σου, δεν φτανει που πολλες φορες οταν βαρας σε full auto σκοτωνεις τον αλλον που απεχει 10 μετρα(κατι που στην 1.6 θελει 70% τεχνικη και 30% kolofardity ) λες απο μεσα σου "τωρα το ηθελα αυτο ? " τωρα πλεον δεν χρειαζεται να κατεβασεις wallhack για να ξερεις εστω και στο περιπου που ητανε ο αλλος μεσα απτον τοιχο/καπνο, που ειναι η επικοινωνια με την ομαδα σου ? που ειναι το στοιχειο του αιφνιδιασμου οεο ? :dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 12:49]

Στην περιπτωση που με το που σε στοχευσει καποιος ψοφησεις αμεσως δηλαδη στην δικη σου τοτε ναι :p αλλα στην περιπτωση που καποιος σε σημαδεψει και εσυ πας λιγο πιο περα να καλυφτεις αυτοι που θα ειναι διπλα του θα βλεπουν στον χαρτη το σημειο που ησουνα την τελευταια φορα που σε στοχευσε, simple as that

Hmmm..............Λες ? ? ?:blink:

Θα το κοιτάξω λίγο αργότερα, αν ισχύει αυτό που λες δεν έτυχε να το παρατηρήσω..........

Μήπως εννοείς ότι άμα πατήσει ο αντίπαλος Enemy Spotted τότε βλέπει την κατά προσέγγιση σου θέση ?:...:

Η αλήθεια είναι πως δεν τον έχω συνηθίσει ακόμα το καινούργιο Radar. Τόσα χρόνια με το άλλο είναι κάπως δύσκολο να το μάθεις με την πρώτη :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 10:56]

Hmmm..............Λες ? ? ?:blink:

Θα το κοιτάξω λίγο αργότερα, αν ισχύει αυτό που λες δεν έτυχε να το παρατηρήσω..........

Μήπως εννοείς ότι άμα πατήσει ο αντίπαλος Enemy Spotted τότε βλέπει την κατά προσέγγιση σου θέση ?:...:

Η αλήθεια είναι πως δεν τον έχω συνηθίσει ακόμα το καινούργιο Radar. Τόσα χρόνια με το άλλο είναι κάπως δύσκολο να το μάθεις με την πρώτη :p

Παιξε κανενα america's army/red orchestra αμα θελεις ΡΕΑΛΙΣΜΟ λεω εγω ή απλα γυρνα στην 1.6 οπως εκανε τοσος κοσμος μετα το update

Btw χωρις να θελω να στην πω, "τοσα χρονια" παιζεις CS και δεν ξερεις να πατας το F5 ? :X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 12:58]

Παιξε κανενα america's army/red orchestra αμα θελεις ΡΕΑΛΙΣΜΟ λεω εγω ή απλα γυρνα στην 1.6 οπως εκανε τοσος κοσμος μετα το update

Btw χωρις να θελω να στην πω, "τοσα χρονια" παιζεις CS και δεν ξερεις να πατας το F5 ? :X:

HAHAHA !!! :laughing::hehe:

Εδώ ένας μου είπε πάτα το F10 να δεις τι θα γίνει και ψάρωσα :red:

Όχι,αλήθεια τώρα παίζω cs από τότε που πρωτοβγήκε το 1.5 και από τότε δεν έχω ξεκολίσει :p

Και αυτό με τις συντομεύσεις δεν είναι και τόσο τραγικό,αλλά επειδή έχω το xfire τις τραβάω από εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε και που νομιζα οτι κανενας στην Ελλαδα δεν το ηξερε(Deer Hunter 2005).Εχεις Προσπαθησει να το παιξεις online η lan.Εμενα στο lan οταν παταω create server μου το πεταει στα windows ξερεις τι παιζει?Απο online δεν ξερω τι γινεται αλλα καιγομαι κυριως για lan.Αν ξερεις κατι στειλε pm asap.

Link to comment
Share on other sites

Αφου τελικα δεν μπορεσα να βρω CRT χωρις afterglow ( http://www.behardware.com/html/news/?date=26-09-2005#7813 ) , συνεχυζω το condemned :whistling , το μεσημερι διδαξα 2 παιδια λιγο BF2 και ET :p ενω εχω αφησει στην μεση serious sam 2(serious difficulty εννοειται) cod 2 SP ( veteran παντα :p ) και το single player campaign του ut2k4 (με masterful bots :p )

Αυριο θα κατεβασω το call of juarez mp demo να δω τι λεει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.