Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τερματιζω στο hard για 4954893η φορα το half life : opposing force, αυτη τη φορα με το OP4 REDUX HD PACK

να και μερικες screens

op4hd1bh5.th.jpg

op4hd2ej5.th.jpg

op4hd3wh9.th.jpg

εχω αφησει στη μεση titan quest prey και fear για παρτυ του, online λιγο Cs 1.6 και CSS με εναν γνωστο μου που ειναι λιγο narutard, εχει φαση να βλεπεις καποιον με nick EroSennin να τρωει 3 ατομα μαζεμενα και μετα να γραφει "rasengan !!!! " :hehe:

Link to comment
Share on other sites

COD2 MP.......

Pro 5 σε καθημερινη βαση....εχουμε και ενα συλλογο να θρεψουμε...

Quake 3 Arena....δε θελω σχολια....απο το 2000 το παιζω καθε μερα....για προπονηση....

Μολις τελειωσει η εξεταστικη συνεχεια στο Sim City 4...

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε ένα Net το HitMan Blood Money και ήταν αρκετά καλό.....φαίνεται ότι μπορείς να κάνεις περισσότερα από το Godfather και με περισσότερους τρόπους, το έχει παίξει κανείς να μου πει την γνώμη του ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Και γω το ξεκινησα καλη φαση...

αλλα 6,24Gb??:D

Α και δεν υποστηριζει 1680*1050!μα ειναι δυνατον?πφ!

Παίζει και torrent με downsampled movies 50% 2,5GB

Και Resolution Changer :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc

Είδα σε ένα Net το HitMan Blood Money και ήταν αρκετά καλό.....φαίνεται ότι μπορείς να κάνεις περισσότερα από το Godfather και με περισσότερους τρόπους, το έχει παίξει κανείς να μου πει την γνώμη του ?

Τι σχεση εχει το hitman με το godfather?

Link to comment
Share on other sites

To HitmanBloodMoney ειναι πολύ καλό.Οταν έχω χρόνο παίζω λιγάκι αλλά ΔΕΝ νομίζω να εχει καμμιά σχέση με το Godfather πέρα από τους ατέλειωτους σκοτωμούς.

Αλλωστε οσοι παίζουμε αυτά τα Games για αυτήν την δράση τα παίζουμε.

Υ.Γ. Δεν έχω καταλάβει που ειναι το αστείο με τα 6,3 Giga of .iso του Just Cause!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Τερματιζω στο hard για 4954893η φορα το half life

Ίδια φάση πέρασα κι εγώ με το HALO πρόσφατα Το τερμάτισα δεύτερη φορά στο legendary (το έχω τερματίσει φυσικά μπόλικες φορές και στα αλλά επίπεδα δυσκολίας)

Κατά τα αλλά έχω αφήσει το ovlivion στην άκρη και λέω να το συνεχίσω θα μπορούσα να το είχα τερματίσει πολύ γρήγορα αλλά μου άρεσε να κάνω 500 περιφερειακά quests τώρα λέω να πιάσω το main quest να τελειώνει

Αυτά όμως μονό όταν κάνω διαλλείματα από το LFS:inlove:

Link to comment
Share on other sites

*. Cod2 multi

*. Half life2 (1ο επισοδειο, το παιζω αργά για να κρατήσει περισσότερο.)

*. battlefield 2142 δεμο

*. Halo (ναι το παλιό. Αντε να βγει το 2 για Pc)

*. που και που κανα ραλάκι και κανα ποδοσφαιρακι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.