Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Πριονέτο [02-12-2006 13:04]

To Play.com λέει για Πρωταπριλιά 2007.

Μας κοροϊδεύουν μου φαίνεται...!Έχει κυκλοφορίσει εδώ και τόσο καιρό σε PS2 και Gamecube...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Aπο νέα Games ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ.Οσα παίζω τα έχω αναφέρει πιό πίσω,μια και τα νέα παιχνίδια ΔΕΝ ειναι και ότι καλλίτερο.

Βλέπετε περιμένουν τα VISTA για να βγάλουν παιχνίδια συμβατά με αυτά.(DirectX 10)

ΔΕΝ ΒΑΖΩ VISTA αν πρώτα δεν περάσουν ΟΛΕΣ τις παιδικές αρρώστιες,ότι είχε γίνει και με τα XP οταν πρωτοκυκλοφόρησαν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc

Έφτιαξα trial-account στο WoW και απ ότι φαίνεται θα το συνεχίσω.....οχχ, πώς θα το πω στα παιδιά του CSs :cry: θα με σφάξουν στο γόνατο...... :...:

Το σκέφτηκες καλά αυτό?, αποχαιρέτησες τον κόσμο που αφήνεις πίσω τουλάχιστον? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από EraserheadX

Τον τελευταίο καιρό παίζω Zuma, BeJeweled 2, Bookworm και Rocket Mania, όλα παιχνίδια της PopCap Games και πολυ εθιστικά. :cool:

Προσπαθείς να ξεφύγεις αλλά στο WoW θα καταλήξεις! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Το σκέφτηκες καλά αυτό?, αποχαιρέτησες τον κόσμο που αφήνεις πίσω τουλάχιστον? :p

Ε ναι, ας πούμε dld :...:

ΕDIT: στάλθηκε δύο φορές.....DELETE IT

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Το σκέφτηκες καλά αυτό?, αποχαιρέτησες τον κόσμο που αφήνεις πίσω τουλάχιστον? :p

E ναι, ας πούμε :...:

Αρχική απάντηση από Shaman

Προσπαθείς να ξεφύγεις αλλά στο WoW θα καταλήξεις! :hehe:

oxx, τέτοια λέγε μου :confused:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ μολις αρχισα το Ressurection of Evil που δεν το είχα παίξει όταν είχε βγεί!!

Ξέρει κανείς άν και πότε θα κυκλοφορήσει το Call of Duty 3 για PC;; Θα μας φαν οι κοσνόλες!!!!!!!:bye: :bye:

Επίσης ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ saves για το Doom 3 (όχι το expansion) μιας και το έιχα άφησει στην μέση και λόγω format έχασα τα saves μου:nerd: :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Saber_Rider [Σήμερα, στις 20:16]

Ξέρει κανείς άν και πότε θα κυκλοφορήσει το Call of Duty 3 για PC;; Θα μας φαν οι κοσνόλες!!!!!!!:bye: :bye:

Προς το παρόν δεν υπάρχουν σκέψεις να βγεί σε PC.:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Saber_Rider

Επίσης ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ saves για το Doom 3 (όχι το expansion) μιας και το έιχα άφησει στην μέση και λόγω format έχασα τα saves μου:nerd: :nerd:

Για δοκίμασε τα cheats που σε πάνε στην ανάλογη πίστα...

Λογικά θα μπορείς να συνεχίσεις κανονικά..:)

Link

Link to comment
Share on other sites

Πάντα Football Manager (Διαχρονική αξία!!!:T: ) και μόλις τερμάτισα το Sniper Elite! Αρκετά καλό μπορώ να πω με αποκορύφωμα ότι σου δείχνει όλη την πορεία της σφαίρας απο εξωτερική κάμερα αλλά έπρεπε να είχανε προσέξει περισσότερο τα γραφικά του παιχνιδιού...! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.