Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 17:24]

δωστε κανα φως , σε ολα τα παιχνιδια μου βγαζει τετοια πολυγωνα η 7900γτ 512ΜΒ μου

untitled2lh1.th.jpg

untitled1et4.th.jpg

η καρτα ειναι με ζαλμαν 900 και ειναι ακλοκαριστη...

τσεκαρε το ποστ μου στο θεμα "7900 GT ελαττωματικες μνημες"(κατηγορια vga overclocking)

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον ο Conroe φταίει...:D

Πέρα από την πλάκα.... εαν ταυτόχρονα παρατηρείς και παράξενους ήχους ή σπασίματα στον ήχο, μήπως το Chipset άρχισε να τα παίζει από θερμοκρασία ή υψηλό FSB που δεν μπορεί να το διαχειριστεί ?...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Mάλλον ο Conroe φταίει...:D

Πέρα από την πλάκα.... εαν ταυτόχρονα παρατηρείς και παράξενους ήχους ή σπασίματα στον ήχο, μήπως το Chipset άρχισε να τα παίζει από θερμοκρασία ή υψηλό FSB που δεν μπορεί να το διαχειριστεί ?...

με προσβαλεις με τετοιες ερωτησεις , αφου ξερεις οτι τετοια συμπτωματα μονα τα τζιπακια 4Χ4 τα παθαινουν :D

. Οχι δεν ειναι αυτο , η καρτα ειναι 100% . και μαλλον οι μνημες . 2η φορα

Link to comment
Share on other sites

Neverwinter Nights 2 , το παιχνιδι μετραει αλλα με χαλαει λιγο που βλεπω οτι οι companions αυξηθηκαν σε αριθμο καθως μου χαλαει λιγο το κλιμα του μοναχικου @@ :p .

Αμα παντως ειναι optional μονο εναν συντροφο θα παρω ισα ισα να εχω μια υποστηριξη , θα δειξει μιας και ακομα ειμαι στο chapter 1 και δεν νοιωθω ακομα.

BTW Fighter(10)/Weapon Master(10) δερνει με dual weild greatswords :)

Link to comment
Share on other sites

dual weild greatswords με το πέναλτι στο Attack rolls + το πέναλτι απο το Monkey Grip για να κρατήσεις το 2handed weapon με ένα χέρι....+ το πέναλτι απο το off hand που δεν θα είναι small or tiny weapon....φίλε άστο....θα χτυπάς κάθε πανσέληνο:p

Τουλάχιστον γύρνα το σε Katana....1D10 και medium size με ανεκτά τα πεναλτι στο attack roll.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αέγκα παρόμοια πολύγωνα είχα με την 6800 όταν την είχα ξεκλειδώσει και σε κάποια φάση απο δικές μου ******** την άκουσε ο πυρήνας. Και είχα την εντύπωση ότι δεν το έκανε σε όλα τα παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 10:23]

Ρε παιδια, ο προγραμματισμος που εχουν κανει ειναι απαραδεκτος...

Πολυ καλο παιχνιδι το NW2 αλλα απιστευτα βαρυ για αυτα που βλεπεις στην οθονη...:TD:

Και δυστυχώς η Obsidian που έκανε τo NW2 θα κάνει και το KOTOR3 μάλλον.Bioware, γύρνα πίσω! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

Bασικά Cs-s παιζω και εγώ αλλά με προκάλεσε κάποιος απο εδω μέσα και πήγα 1.6 ξανά να επαληθευσω τα αυτονόητα :p .

Grunt τι λές να το χτυπήσω το 518@logitech η δεν χρειάζεται ? :p

|---------/---------------------------/

Αρχική απάντηση από GruntGR

Μωρε και aimbot να χτυπησεις παλι σε εχω :p

Τσιμπα το μαζι με qck+ ή qck heavy και κλοκαρε το στα 500hz λεμε :cool:

τι κριμα που σας εχω και τους 2 noobidia!!!! παμε κανα στοίχημα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami [Σήμερα, στις 06:54]

Είπε κάποιος KOTOR 3???? ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΟΤΟR 3?????

Edit: Από μια γρήγορη goοglia που έριξα τελικά η Bioware θα το κάνει και όχι η Obsidian...

Τελικά δεν ξέρουμε ποιός θα το κάνει αλλά υπάρχει επιβεβαίωση από την Lucasarts ότι θα γίνει.Το πότε και από ποιόν δεν ξέρουμε ακόμη.Μακάρι να το κάνει η Bioware γιατί είδα βίντεο από το Mass Effect και έμεινα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.