Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Βασικά αυτό που απολαμβάνω με το GRAW2 είναι οτι μπορεις να παίξεις πίνωντας τον καφέ σου και κάνοντας και ένα τσιγαράκι σαν άνθρωπος τις στιγμές που κάνεις τον σχεδιασμό για την τοποθέτηση, μετακίνηση των υπολοίπων...

Γιατί με το BF2 τα μισά τσιγάρα καιγόντουσαν στο τασάκι και ο καφές έμενε άθικτος μέχρι να τελειώσει ο γύρος... :hehe:

Προβλήματα που έχω ε?? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από white_devil

Dungeon Siege 2!....αρκετά παλούκι μπορώ να πω...μέσα σε μισή ώρα έχω πεθάνει 3 φορές...:wassat:

Το επαιξα προχθές σετ net cafe χώρια που ψοφάς καθε τρεις και λίγο, πρώτη φορά είδα παιχνιδι "ντεμέκ rpg" να έχει το ίδιο κουμπί για όπλο και μαγικα και να πρέπει να το αλλάζεις μεταξύ σπαθιού και firebolt πηγαίνοντας πάνω αριστερα με το Mouse.

εντελως απαραδεκτο

Link to comment
Share on other sites

Αυτον το καιρο ασχολουμαι λιγο με overlord και κανα UΤ σε LAN

Ρε παιδες κανα καλο racing game υπαρχει?Ξερετε αν θα βγει τπτ?Mη μου πειτε για το νεο nfs ουτε που θα ασχοληθω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JdCZT

Αυτον το καιρο ασχολουμαι λιγο με overlord και κανα UΤ σε LAN

Ρε παιδες κανα καλο racing game υπαρχει?Ξερετε αν θα βγει τπτ?Mη μου πειτε για το νεο nfs ουτε που θα ασχοληθω.

για δες αυτο RACE - THE WTCC GAME

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το Halo 2 και τωρα άρχισα το lost planet..

Ειναι ομως λιγο βαρύ σε dx10.. 15 - 25 fps εχω κ στις μαχες δεν γίνεται να παίξεις με τπτ

Σε dx9 χάνεις πολλα απο γραφικά? μήπως αξιζει να το παίξω εκει?

Και αλλο ενα σπαστικό, save δεν εχει? ή ειναι με chekpoints?

Link to comment
Share on other sites

Tελικα πιαστηκα δεν ξερω για ποσο καιρο με MU Online Season 2 στον server:The Game...Θυμηθηκα λιγο τα παλια...Που και που ριχνω και κανα γυρο στο WTCC.

Off---->Ρε παιδες αν ασχολειται κανεις με το mu πειτε μου λιγο τι κανουν τα jewel of mystery...pm ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [23-07-2007 12:52]

Βασικά αυτό που απολαμβάνω με το GRAW2 είναι οτι μπορεις να παίξεις πίνωντας τον καφέ σου και κάνοντας και ένα τσιγαράκι σαν άνθρωπος τις στιγμές που κάνεις τον σχεδιασμό για την τοποθέτηση, μετακίνηση των υπολοίπων...

Γιατί με το BF2 τα μισά τσιγάρα καιγόντουσαν στο τασάκι και ο καφές έμενε άθικτος μέχρι να τελειώσει ο γύρος... :hehe:

Προβλήματα που έχω ε?? :p

(all time classic to BF2 !!!) 30min to round και εχεις ξε....σει.

χμμμ με τι nick παίζεις ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψαχνόμουνα χθες με GRAW2 (στην πρώτη αποστολή είμαι ακόμα στο Juarez)...To παιχνιδάκι είναι ψιλοκόλλημα πάντως και παίζει ικανοποητικά σε 1900χ1200 (κάτω από 28fps δεν είδα). Δεν ξέρω τι τακτική εφαρμόζετε, εγώ προχωρώ έχοντας πάντα έναν τύπο να με ακολουθάει και καθαρίζω το τοπο. οι υπόλοιποι ακολουθούν μετά.... Στις επόμενες πίστες ίσως απαιτούνται συνδυασμένες κινήσεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 02:13]

Go orthos BETA by johny lee + Memtest 1.70 ολη τη μερα. πολυ πορωση!

Και εγώ μία απο τα ίδια... :p

Αρχική απάντηση από bekris [Χθες, στις 10:41]

(all time classic to BF2 !!!) 30min to round και εχεις ξε....σει.

χμμμ με τι nick παίζεις ?

perp320 αλλα απο τότε που έβαλα το 2play το ping πήγε στα υψη...απο 20 κάτι 60-70αρια....οπότε χαντακώθηκα και το έχω ψιλοαφήσει να σου πώ... έφαγα και μια ξενέρα που δεν μου πέρασε κατι badges η EA και ήρθε και έδεσε...

Βασικά τώρα με το GRAW2 το BF2 αν και κλασσικό πια... μου φαίνεται λίγο.... :p :p οπως και στο σύστημα μου... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 01:44]

Πωπω snob:P :p

Χεχεχε.... εντάξει απλά τώρα μπορώ να δοκιμάσω και αλλα games και να τρέχουν ανθρώπινα...

Πλάκα στην πλάκα το τρελομπουκι στο karkand μου έχει λείψει.... :D

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το bf2 ρε συ δεν δειχνει λιγο μπροστα στο GRAW2 απλα ισως ειναι λιγο πιο advanced το GRAW2...και κατι αλλο μην ξεχναμε οτι το campaign καποια στιγμη θα τελειωσει...μετα θα δειξει αν κραταει στον χρονο το MP του GRAW2...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 02:15]

μην ξεχναμε οτι το campaign καποια στιγμη θα τελειωσει...μετα θα δειξει αν κραταει στον χρονο το MP του GRAW2...

Σωστός :T: .... αν και βέβαια μέχρι να το καταλάβεις θα βγεί κανα Crysis οποτε και αυτό με την σειρά του θα μπει στο ντουλάπι... αν δεν φάει και άλλο delay βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αφησα το MU και ξεκινησα το 2moons...Προκειται για ενα νεο mmorpg της Acclaim που διατιθεται δωρεαν,μολις 900mb client.Γενικα εχει πολυ καλα γραφικα και ηχο,αλλα εμενα προσωπικα μου θυμιζει παρα πολυ L2.Να σημειωθει οτι ειναι ακομα open beta αλλα δεν εχω βρει το παραμικρο bug υστερα απο 24+ ωρες συνολικου gamimg.

http://2moons.acclaim.com/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.