Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Πήρα δοκιμαστικά το Crysis από ένα φίλο που σε 1920Χ1200 παίζει χωρίς πρόβλημα. Δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά παίζεται (με όλα στo Very High φυσικά)

Επίσης δοκίμασα το Warfront: Turning Point. RTS WWII, που είναι αρκετά καλό. Δεν το συγκρίνω με CoH, αλλά είναι πιό βατό, εύκολο και δε δυσκολεύει καθόλου. Το Easy είναι πραγματικά εύκολο. Δεν το είδα στα άλλα επίπεδα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [23-01-2008 11:45]

Πήρα δοκιμαστικά το Crysis από ένα φίλο που σε 1920Χ1200 παίζει χωρίς πρόβλημα. Δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά παίζεται (με όλα στo Very High φυσικά).

Έλα.... τι κάρτα(-ες) έχει ο φίλος σου?

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε παιχνιδιάριδες βλέπω. Εγώ κατέβασα PES 2008 και NFS pro street αλλά παίζω το warcarft the frozen throne (dota με botakia συνήθως γιατί ξενερώνω με τους human players τις περισσότερες φορές)... To assasins creed θα βγει για pc??

Link to comment
Share on other sites

@ Wizard!

:OT:

Έχω στα υπόψη μου την GigaByte P35-DS4 που αναφέρεις στην υπογραφή σου. Είδα στο site της GigaByte να αναφέρει 4 revisions (1, 1.1, 2, 2.1 αν θυμάμαι καλά). Εσύ ποιά έχεις? Την έχεις καιρό? Εντυπώσεις? + & -

Link to comment
Share on other sites

wizard ευχαριστώ.αλήθεια πως βάζεις quote.

Να προσθέσω κάτι.Τα κατέβασα,τα δοκίμασα 1 μέρα, τα έσβησα. αν μου άρεσαν θα προχωρούσα στην αγορά τους. Ναι,υπάρχουν και τα demo. Αλλά την έχω πατήσει αρκετές φορές με programs, games κλπ που φαινονταν ωραία στα demo και τελικά ήταν μούφα...

Αν τώρα κάποιος θεωρεί ότια υτό που κάνω είναι ανήθικο, άτιμο ή ότι με τη κίνηση μου αυτή προάγω τη πείρατεία κλπ μπορεί και να έχει δίκιο. Το θεωρώ όμως πιο τίμιο από το να τα κατεβάζω και να τα τερματίζω ή να τα παιζω μέχρι να τα βαρεθώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HuLuVuZ

wizard ευχαριστώ.αλήθεια πως βάζεις quote.

Να προσθέσω κάτι.Τα κατέβασα,τα δοκίμασα 1 μέρα, τα έσβησα. αν μου άρεσαν θα προχωρούσα στην αγορά τους. Ναι,υπάρχουν και τα demo. Αλλά την έχω πατήσει αρκετές φορές με programs, games κλπ που φαινονταν ωραία στα demo και τελικά ήταν μούφα...

Αν τώρα κάποιος θεωρεί ότια υτό που κάνω είναι ανήθικο, άτιμο ή ότι με τη κίνηση μου αυτή προάγω τη πείρατεία κλπ μπορεί και να έχει δίκιο. Το θεωρώ όμως πιο τίμιο από το να τα κατεβάζω και να τα τερματίζω ή να τα παιζω μέχρι να τα βαρεθώ.

Με αυτό το σκεπτικό με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.