Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από spiderdim

βασικα παιζω πολυ psp τον τελευταιο μηνα και εχω παιξει πολλα...

το Gears of War τι λεει στο pc?

Έχει βγει το Gears στο PSP? Σϊγουρα? Αν ναι πάντως πρέπει να είναι ψιλοέλεος, το παιχνίδι αυτό πρέπει να παίζεται σε σοβαρή οθόνη, με τρελό ηχοσύστημα. Είναι άψογο, το τερμάτισα πολύ πρόσφατα και απλά τα σπάει. Εξαιρετικά γραφικά, ελαφρύ σχετικά, ωραίο σενάριο, εξαιρετική απόδοση της ατμόσφαιρας, και εμπνευσμένα όπλα. Το shotgun και το rifle με το αλυσοπρίονο σπέρνουν. Επίσης, μου άρεσε και η ιδέα με το active reload. Το covering system, η κίνηση της κάμερας... πολλά και πολύ ωραία στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alexis2044

+100 Το παιχνίδι απλά τα σπάει

Είχα κολήσει με το Pursuit Force : Extreme Justice μεχρι πριν δυο μερες ( θεικό παιχνίδι) και τωρα έπιασα το Downstream Panic το οποιο είναι εξαιρετικά συμπαθητηικό και εθιστικό. Θυμιζει Loco Roco + Lemmings μαζί. Δοκίμασε το ;)

Χμμμ χμμ... παίζει να το δανειστώ απο κανένα video club (παιχνίδια που τελειώνει η υπόθεση τους και δε μπορείς να κάνεις κάτι διαφορετικό δεν αγοράζω ποτέ για φορητή κονσόλα...) και να το δοκιμάσω, μόλις βρω χρόνο. :);):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geogeoland

Έχει βγει το Gears στο PSP? Σϊγουρα? Αν ναι πάντως πρέπει να είναι ψιλοέλεος, το παιχνίδι αυτό πρέπει να παίζεται σε σοβαρή οθόνη, με τρελό ηχοσύστημα. Είναι άψογο, το τερμάτισα πολύ πρόσφατα και απλά τα σπάει. Εξαιρετικά γραφικά, ελαφρύ σχετικά, ωραίο σενάριο, εξαιρετική απόδοση της ατμόσφαιρας, και εμπνευσμένα όπλα. Το shotgun και το rifle με το αλυσοπρίονο σπέρνουν. Επίσης, μου άρεσε και η ιδέα με το active reload. Το covering system, η κίνηση της κάμερας... πολλά και πολύ ωραία στοιχεία.

Δεν έχει βγει Gears of war για PSP... ’λλωστε είναι και τρομερα βαρυ για την κονσολιτσα μας... Όχι βεβαια ότι το Syphon Filter: Logans's Shadow δεν είναι χορταστικοτατο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alexis2044 [Σήμερα, στις 19:24]

Δεν έχει βγει Gears of war για PSP... ’λλωστε είναι και τρομερα βαρυ για την κονσολιτσα μας... Όχι βεβαια ότι το Syphon Filter: Logans's Shadow δεν είναι χορταστικοτατο...

sorry το μπερδεψα με αυτο..

2004237542527308584_rs_289x500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το Counter-Strike 1.6 δεν παιζει στα vista 64-bit?Η υπαρχει προβλημα με 4 giga ram?

Εκανα κανονικα install κ μολις το τρεχω μου βγαζει: available memory less than 15mb..

Εψαξα στο google αλλα δεν βρηκα τπτ..:...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Billys

Το Counter-Strike 1.6 δεν παιζει στα vista 64-bit?Η υπαρχει προβλημα με 4 giga ram?

Εκανα κανονικα install κ μολις το τρεχω μου βγαζει: available memory less than 15mb..

Εψαξα στο google αλλα δεν βρηκα τπτ..:...:

!

εμένα κανονικά μου τρέχει το 1.6. το hl2 και το source θέλανε ένα πατσάκι, αλλά η 1.6 παίζει χωρίς κανένα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 12:10]

- 12 sky

- Fly for fun

- Entropia universe

ολα freeware mmorpg, τα δοκιμασα αυτο το ΣΚ

μια συμβουλη, κρατηθητε μακρια και απο τα 3......

το flyff ειναι κολλημα...

και μιλωντας για mmorpg τελευταια ανακαλυψα και το Perfect World

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

- 12 sky

- Fly for fun

- Entropia universe

ολα freeware mmorpg, τα δοκιμασα αυτο το ΣΚ

μια συμβουλη, κρατηθητε μακρια και απο τα 3......

Είσαι άρρωστος, τέλος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:o θα σκασω μεχρι να βρω ενα καλο mmorpg, μεχρι να γυρισω πισω στο wow σκεφτηκα σαν allie και να ξεκινησω κανα healer......

(αυτη η ατιμη αναμονη ωσπου να βγει το warhammer, τελικα θα μου στοιχισει

παραπανω απο οσο νομιζα :( )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

:o θα σκασω μεχρι να βρω ενα καλο mmorpg, μεχρι να γυρισω πισω στο wow σκεφτηκα σαν allie και να ξεκινησω κανα healer......

(αυτη η ατιμη αναμονη ωσπου να βγει το warhammer, τελικα θα μου στοιχισει

παραπανω απο οσο νομιζα :( )

Κράτα γερά, John!

Λες να κάνεις healer κι εγώ μάγο;! :p

Link to comment
Share on other sites

:cry: φιλε κομμ μου εφτιαξες τη μερα :cry:

Θελω τωραααααααα ενα καλο mmorpg

δε τη παλευω αλλο :weep:

@Shaman: αμε, just name the server and ill be there :p

ps: σημερα θα δω jericho και guitar hero, ξερω δεν ειναι rpg αλλά τουλαχιστον

θα σταματησω να γκρινιαζω για καμια εβδομαδα......

ps2: entropia universe=cryengine2 (πετσοκομμενη αλλα ειναι crytek...lol)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.