Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αυτά τα παιχνίδια τα παίζεις φίλε Billys "Only when the stars are right", έτσι kunoobidi? Έχει τρελή ατμόσφαιρα και δεν προσφέρεται σε όσους γουστάρουν μόνο ντουφ-τσικ πιου-πιου...

Συμφωνω εχεις δικιο...αλλα αν απο την αρχη ενα παιχνιδι εμενα δεν με ενθουσιασει δυσκολα να το συνεχισω..παρ'ολο που παιζω τετοια..;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι λέτε ότι το gameplay του NFS Prostreet είναι χάλια, έχετε βάλει το 1ο patch? Εγώ το βρίσκω σαν μια προσπάθεια να μπουν στη σειρά πιο ρεαλιστικά physics, με αποτέλεσμα να μην έχει ούτε το arcade fun, ούτε το sim... αλλά δεν είναι τόσο χάλια.

Link to comment
Share on other sites

Mortal Kombat vs DC Universe

Η Unreal Engine 3 σε ολο της το μεγαλειο..

(Αμα κουνιοντουσαν και τα μαλλια του Lu Kang ομως καλα θα ητανε.. Πολυ gravity-defying το κανανε.. :p)

Τα fatalities ειναι λιγο πονοκεφαλος με το χειριστιριο του xbox αλλα τεσπα.. :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το COD5 κια ήταν καταπληκτικό, όχι από απόψη παιχνιδιού αμιγώς, αλλά και από το γενικότερο στήσιμο του παιχνιδιόυ(αφηγήση πριν την έναρξη κάθε πίστας κλπ).

Τώρα παίρνει σειρά το Νeed for speed όταν με το καλό έρθει στα χέρια μου.Μέχρι τότε θα με κρατάει ξύπνιο το Manager......

Link to comment
Share on other sites

Two worlds...Στην αρχη με τραβηξαν τα ζυζια του μελανουριου που ποζαρει στην συσκευασια.Μετα ηθελα και κατι φρεσκο να δοκιμασω το συστημα και εχω σκυλοβαρεθει το crysis...και μεχρι στιγμης νομιζω πως ειναι 100% δικαιολογημενα τα 25 που ζητα για το φουλ παιχνιδι+το εξπανσιον.Ομορφα γραφικα,γενικα μου δινει μια αισθηση του στυλ wannabe oblivion και λεει εχει και μουλτι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.