Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Παει το F.E.A.R. 2 ,το τελειωσα χτες,παμε για τον νυχα μας τωρα (X-men)!!!

Εγω κολλησα εκει στο τελος πρεπει να ειναι που σου βγαινουνε συνεχεια οι κακοι..μενω απο σφαιρες(:p)..δεν το επαιξα και πολυ δηλαδη απο τοτε..το παρατησα..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Που λες τελος? εκει που εισαι σε μια ερημια και εχει την κουνια και πρεπει να κλεισεις 3 διακοπτες και στην πεφτουν κατι ψιλοαορατοι οχτροι?τι να πω....ριξε grenadα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Οχι και easy ρειιι..ειπαμε..:hehe:...στο hard το παιζω(αντε να το βαλω στο normal)..οχι δεν ειμαι εκει στην ερημο που λες αλλα πιο πισω..εκει που βγαινουν τα ρομποτ μαζεμενα..

Βγαινει ρε σεις δεν ειναι θεμα..απλως απο τοτε δεν το επαιξα ξανα γι'αυτο..;)

Link to comment
Share on other sites

Παίζω κυρίως Fallout 3 με ολα τα addon's και μπορώ να πω ότι το καραευχαριστιέμαι.

Στον ελεύθερο μου χρόνο:ph34r:, εχω φτάσει στα μισά του DeadSpace, εχω σχεδόν τερματίσει το Cryostasis και εχω και πρωτάθλημα σε εξέλιξη στο PES09.

Ξαναέβαλα τα FarCry2 και Mirror's Edge (περισσότερο λόγω της καινούριας κάρτας), και κάνω και κανένα πέρασμα και από αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ cs 1.6 online (20.κάτι ώρες σύμφωνα με το steam,και παίζω 2-3 μέρες),και Half Life 2 Episode 2 το οποίο έχω άχτι από τον οκτώβριο.:dirol:

Γενικώς όμως μόνο αυτά παίζω,τα άλλα τα αφήνω να τα λιώσω όταν πάρω ηχοσύστημα για μεγαλύτερη πώρωση και THX Certified παίξιμο με 2KW ηχεία.:dirol::dirol::dirol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τέλειωσα το Half Life 2 Episode 2,στο steam λέει 1h gaming - ξενέρα.:o

Το cs και css online τα βαρέθηκα,άρχισα burnout paradise (ξανά),αλλά βαρετό και θα το σταματήσω.

Επίσης λέω για Gta Sa να χώσω κάνα mod αλλά και πάλι βαρεμάρα σκέτη.

Εκεί που λέω άρχισα το gaming-τέλος...:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.