Jump to content



motorola vs htc


amorfis

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.. ηθελα μια βοηθεια... θελω να πεταξω αυτο το αχρηστο vivaz u5 που εχω και ελεγα για μοτορολα ατριξ h htc evo 3d... η γνωμη σας? και τα 3 μου φαινονται εξισου καλα αλλα κανενα απο τα 2 δεν εχω δει..

Link to comment
Share on other sites

Danke Nephiλiμ :p

εγώ μόλις αγόρασα το Atrix, πραγματικά είναι απίστευτο τηλέφωνο (με ισχύ laptop), το πήρα μαζί με το lapdock του (και από αυτό γράφω τώρα), είναι το καλύτερο στα λεφτά του, έχω δοκιμάσει και το Razr (παρόμοιο με το EVO 3D αλλά με άλλη GPU) τα 200MHz παραπάνω δεν αλλάζουν κάτι, μόνο στα bench το βλέπεις. Για τα 300Ευρώ το Atrix είναι η καλύτερη επιλογή, χωρίς αμφιβολία κοντράρει για πλάκα το iphone 4S ακόμη και στην ποιότητα ήχου. :T:

reviews:

Motorola Atrix 4G review: Enter the Atrix - GSMArena.com

HTC EVO 3D review: An extra dimension - GSMArena.com

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια εκτος της καρτας γραφικων δε βλεπω που αλλου μπορει να υστερει το evo.... και της hdmi θυρας... γνωμη μου απο οτι διαβασα.. και λιγο πιο μεγαλη οθονη και "μπλεδοντι" 3... και μετα ειδα 3ο αντιπαλο το lg optimous x2 που δε ξερω τι ποιοτητα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

optimus2x , καμμια σχεση με το ατριξ. Ποιοτικα ανωτερο και σχεδιαστικα κατι χιλιαδες ετη φωτος καλυτερο. Στα + η εγγυηση της αντιπροσωπειας που ειναι υποδειγματικη στην Ελλαδα.

Το ατριξ ειναι μια πλαστικατζουρα μαυρη με εμετικη καμερα και οθονη pentile , δεστα απο κοντα το LG και το ατριξ και θα καταλαβεις

και μην ξεχασω, το Ο2Χ θα παρει και σαντουιτσακι. Το μοτορολα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

optimus2x , καμμια σχεση με το ατριξ. Ποιοτικα ανωτερο και σχεδιαστικα κατι χιλιαδες ετη φωτος καλυτερο. Στα + η εγγυηση της αντιπροσωπειας που ειναι υποδειγματικη στην Ελλαδα.

Το ατριξ ειναι μια πλαστικατζουρα μαυρη με εμετικη καμερα και οθονη pentile , δεστα απο κοντα το LG και το ατριξ και θα καταλαβεις

και μην ξεχασω, το Ο2Χ θα παρει και σαντουιτσακι. Το μοτορολα τιποτα

Sorry επειδη εσυ ειχες ασχημη εμπειρια, μην τσουβαλιάζεις... Το Atrix το δουλευα μηνες ολοκληρους και ειναι φανταστικο κινητο για τα λεφτα του. Επισης θα παρει ΕΠΙΣΗΜΑ ICS (sauce)

BTW πως ειναι το screen bleed στην φανταστικη οθονη του Optimus? :p

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και τα 2 τα δούλεψα και τα έχω ακόμη, το Atrix δεν παίζεται σε hardware σε σχέση με το LG 2x , όπως επίσης και το γεγονός ότι το LG είναι μαούνα ενώ τι άλλο συμμαζεμένο. Τώρα για ποιότητα κατασκευής ναι το LG είναι ανώτερο αρκετά αλλά μην ξεχνάς ότι το Atrix έχει οθονάρα. Προσωπικά γούστα αυτά....

Πάντως και τα 2 είναι super...:dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sorry επειδη εσυ ειχες ασχημη εμπειρια, μην τσουβαλιάζεις... Το Atrix το δουλευα μηνες ολοκληρους και ειναι φανταστικο κινητο για τα λεφτα του. Επισης θα παρει ΕΠΙΣΗΜΑ ICS (sauce)

BTW πως ειναι το screen bleed στην φανταστικη οθονη του Optimus? :p

οτανεγραφα το ποστ επισημα δεν θα επαιρνε. Παλι καλα που θα παρει λοιπον αλλα ποτε , το φθινοποωρο του 2012? lulz?

screen bleed? δεν βλεπω τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.