Jump to content



Ηλίθιες βίδες από πολύπριζα - Η μάχη της βίδας


Recommended Posts

το πολύπριζο δουλεύει "τουφέκι"...:dance3:

Με λυπεί το γεγονος οτι για μια εταιρεία σαν τη APC η ποιότητα στο συγκεκριμένο προιόν δεν διαφέρει και πολύ απο τα απλά πολύπριζα.

Πάντως χάλι και το γεγονός οτι πλέον υπάρχουν 1 εκατομύριο διαφορετικές βίδες χωρίς κατα την άποψη μου ιδιαίτερος λόγος.

cheers ολους παιδιά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω παραγγείλει ήδη ένα παραπλήσιο αν όχι το ίδιο πολύπριζο ασφαλείας απο το e-shop αρχίζουν και μου μπαίνουν ιδέες ότι μπορεί να είναι και κακής ποιότητας :tomato:

Πέραν της πλάκας όμως δεν χρειάζεται καν να μπεις στον κόπο να το ανοίξεις ... νομίζω

Τα προϊόντα αυής της κατηγορίας της APC έχουν lifetime εγγύηση ότι και αν σημαίνει αυτό :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Ναι Lifetime εγγυηση έχουν , αλλά πρώτον αυτό είναι το παλιο μοντέλο οπότε αν το πας πίσω σε κανα πλαισιο θα σου δώσουν πιστωτικό που δεν φτάνει για να παρέις το καινουργιο 8πλο που κάνει 35 αντι για 20, το ίδιο και από eshop

αν πάλι το πας αντιπροσωπία σημαίνει καθυστερη να το πας να στο δουν , να το φτιάξουν και αν δε εισαι επαρχία τι κάνεις?

Σαφώς η πρώτη μου κίνηση όταν το επαθα και γω ήταν να το πάω για εγγυηση αλλά όταν μου είπαν στο πλαισιο για 15ευρώ πιστωτικό τους ειπα αντε γεια και το ανοιξα και το εφτιαξα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Μιας και ταιριάζει ο τίτλος θα ποστάρω εδώ ...

Καμιά ιδέα πως μπορεί να ξεβιδωθεί αυτή ή που μπορώ να βρω pins για αυτού του τύπου την βίδα; Είναι από πολύπριζό ασφαλείας γτπ

post-559-1416076231,2116_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ βάρβαρε !!

Δεν το πιάνει ούτε η λεπτότερη που είχα (tried that :hehe:)

Συμφωνώ, δεν χωράει να φτάσει ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ως εκεί :hang2:

Αυτό για το dremel δεν είναι κακή ιδέα αλλά δεν έχω πρόσβαση σε dremel εδώ. Έχω πραγματικά άπειρα pins για κατσαβίδι (ηλεκτρικό και μη) και ένα τρυπάνι B & D από εργαλεία. To dremel είναι no go :wall:

Link to comment
Share on other sites

Ο Ελβετικός σουγιάς μου έχει τέτοια μύτη στο "πριόνι". Επίσης, ίσως σου κάνει μύτη από ψαλίδι ελαφρώς ανοιγμένο (το νου σου μη σφαχτείς).

Θα κάνω rename τον τίτλο αν δεν σας πειράζει :)

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δεν είμαι ο thread starter νομίζω ότι ο παλιός τίτλος ήταν πιο "πιασάρικος"

ψαλίδι δεν χωράει με τίποτα εκεί μέσα, οπότε αποκλείεται να κοπώ. Τρώω το σπίτι να βρω κάνα σουγιά της προκοπής. Που καταλήξαμε ... ελβετικό σουγιά θες να ανοίξεις ένα πολύπριζο ασφαλείας :wall:

Να δεις που θα γίνει και διαφήμιση αυτό :offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε σε ενα χρωματοπωλειο και ζητα ενα τετοιο κατσαβιδι σιγουρα θα εχουν...αν δεν εχουν ζητα ενα λεπτο δισκο για γωνιακο τροχο (σιγουρα θα εχεις τετοιον!) και κοψε ενα ισιο κατσαβιδι!

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω rename τον τίτλο αν δεν σας πειράζει :)

Aίσχος!!!

Η εγκάθετη δημοσιογραφία και η λογοκρισία εχουν παρεισφρήσει παντου!

Τα πλοκάμια του κυβερνητικού ελέγχου μαστίζουν την ελέφθερη έκφραση!!

Ξεσκεπάσου κύριε jpavly.

Λευτεριά στους αρχικούς posters!! :p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.