Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Βασικά όπου θες.. east europe 2 & 4 έχω παιχνίδια εγώ.. τώρα πρέπει να πέρασαν το update 6 κι έχουν κρεμάσει τα πάντα. Ελπίζω ως το βραδάκι να έχει στρώσει..

Πάντως ξαναλέω πως το παιχνίδι είναι ζόρι, δεν είναι εύκολο. Ειδικά αν μεγαλώσει η πόλη. Έχει ωραία λογική αλλά δεν το έχουν φτιάξει σωστά.. κ δυσκολεύεται ο μέσος παίκτης!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

10m ago

Heads up, Mayors! In about an hour, we'll be deploying Update 7. #SimCity

Όποιος το δει μετά το update, ας μας πει αν η κατάσταση με την κίνηση είναι καλύτερη τώρα... (είμαι διακοπές κ έχω να παίξω από το 5ο update)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ας κάνω ένα μικρό ξέθαμα...

μιας και η τιμή του στα γνωστά Online-keyshops έχει πέσει αρκετά(~20 dollars το base game)

αξίζει να παίξει casually κάποιος πλέον..?

ή ακόμη πάει κόντρα σε bugs/problems με το bf4?

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε κι εδώ για τιμές.

Δεδομένου ότι έχει φτάσει στο Update 9 το παιχνίδι, μιλάμε για ένα σχετικά οκ και stable περιβάλλον.. το έχω ψιλοαφήσει αλλά θεωρώ πως θα έχουν διορθώσει πολλά κακώς κείμενα.. δες στο youtube video με παιχνίδια για να καταλάβεις τι παίζει.

Το χειρότερο ως τώρα, είναι το μικρό μέγεθος/περιοχή που έχεις για να χτίσεις την κάθε πόλη. Καμία σχέση με το μέγεθος του κάθε χάρτη που μπορεί να έχει χώρο για 3-8 πόλεις..

Link to comment
Share on other sites

λίγο πολύ ξέρω τι παίζει με το game(έχω δει αρκετά vids)...

αυτό που με απασχολούσε ήταν η σταθερότητα του....το μικρό μέγεθος πιστεύω θα μου σπάσει λίγο τα νεύρα....

θα δω τι θα κάνω...

ίσως δοκιμάσω πρώτα στον θείο να δω τι λέει και μετά αποφασίζω αν με καλύπτει

Link to comment
Share on other sites

λίγο πολύ ξέρω τι παίζει με το game(έχω δει αρκετά vids)...

αυτό που με απασχολούσε ήταν η σταθερότητα του....το μικρό μέγεθος πιστεύω θα μου σπάσει λίγο τα νεύρα....

θα δω τι θα κάνω...

ίσως δοκιμάσω πρώτα στον θείο να δω τι λέει και μετά αποφασίζω αν με καλύπτει

νομίζω δεν υπάρχει στον θείο,αφού συνεχίζει να είναι online drm αν δεν κάνω λάθος βέβαια..

Σταθερό αρκετά είναι,δεν έχει κολλήματα,το μόνο που κρασάριζε ήταν ο launcher-updater όσο έτρεχα το dxtory ..

Το ξεκίνησα με μια φίλη σήμερα και πιάσαμε και χτίζαμε,μια περιοχή με 11 θέσεις για πόλεις..αν και για εμένα η περιοχή που χτίζεις είναι τραγικά μικρή,η φίλη μου κατάφερε να τα παστώσει όλα,και να φαίνεται ωραία η πόλη της,σε σχέση με εμένα.

(είμαστε στο EU east 2)

στα 14€ ότι πιο φτηνό υπάρχει μέχρι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.