Jump to content



Thelab.gr Road Trip ...31.3.2012


Tsakonas

Recommended Posts

Για αρχη για πιο σαββατο λετε?για το αλλο?αν ναι ειμαι μεσα με το C4 του πατερα μου που παιρνει 17 ατομα(sedan γαρ) αλλα επειδη το λεει η αδεια θα παρω αλλους 4 εκτος απο μενα(βεβαια προτιμω 3 για να ειμαστε ανετα και να τραβαει στις προσπερασεις και λιγο)

Εγω λεω για ευβοια,μην φαμε την μερα στους δρομους.επισης να φερετε να κανουμε βιντεο κλησεις απο το ενα καρο στο αλλο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Αν θέλετε κατι ποιο κοντινό μπορείτε να πατε και Λουτρακι και να ανέβετε λιμνη βουλιαγμενης, εχει 3-4 ταβερνες εκει αλλα δεν ξερω αν λειτουργουν τετοια περιοδο.

Για εποικοινωνια παρτε walkie talkie,δοκιμασμενο :T:

Link to comment
Share on other sites

ιδια χιλιομετρα θα βγουν με την στενη ευβοιας..

και η λιμνη βουλιαγμενης δεν εχει κατι το φοβερο..

καλοκαιρι που ειχα παει μονο ενα cafe-bard ειχε ανοιχτο και 2-3 ταβερνες..

επισης να χ*σω τον τσακονα που κανονιζει για μια βδομαδα αργοτερα χωρις να μπορουμε να προγραμματισουμε τα ρεπο μας...

αν κατα τυχη εχω ρεπο το σαββατο , ερχομαι και εχω αμαξι κιολας..

Link to comment
Share on other sites

Λουτρακι ΔΕΝ το θελω γιατι ειναι 50 χλμ απο αθηνα και θα γινεται ο τρελλος χαμος .Πυλος ειναι πιο γραφικη και πιο ηρεμη.

Δεν βλέπω αθροα συμμετοχη και ανησυχω,αν εχετε πολλοι το ιδιο θεμα με τον GoMaR (που τον θελω μαζι γιατι με τραβαει κατι φωτογραφιες που κα@λωνουν τις μπιτσιζ) και πιστευετε πως θα μπορεσετε να ερθετε αν το αναβαλλουμε μια βδομαδα και παμε για 24.3.2012 , καντε θενκς στο παρον ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο ο Dant3. Μπορει να μην ειναι 3μερο, αλλα κοσμος θα φυγει για το Σαββ/κο. Να το καναμε 31 του μηνα ωστε να εχουμε χρονο να κανονισουμε γυναικες/γκομενες/αεροπορικα εισητηρια κλπ ;

Καντε λαϊκ για 31...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια σας χαίρομαι.

Εγώ δεν μπορώ να έρθω -πολλοί και ποικίλοι λόγοι- αλλά όπου και να πάτε πιέστε και για μένα μια!

Θα είμαι μαζί σας ψυχή τε και πνεύματι!

Link to comment
Share on other sites

χααχχαχα εγω παιδια δουλευω τελικα το Σαββατο 19.00 το βραδυ.

οποτε χλωμο να παμε να φαμε να πιουμε και να γυρισουμε μεχρι εκεινη την ωρα.

και να προλαβεναμε ,δε θα εχω καμμια ορεξη για δουλεια.

δευτερον

μπορω να προγραμματισω να μη δουλευω το αλλο σαββατο αλλα θα το ξερω απο βδομαδα..

αν ομως δε μπορουμε ουτε το αλλο (24/5) να κανονισουμε 31 που ειναι ουδετερη μερα και παραπανω περιθωριο για προγραμματισμο δουλειων / υποχρεωσεων.

Οτι θελετε

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το παμε εγω προτεινω να το κανουμε 31 δεκεμβριου για να δουμε αν τελικα ο νοστραδαμος ειχε δικιο.

Παιδια, αν ειναι για στενη και φυγουμε 8-9 πχ απο αθηνα, μια χαρα προλαβαινουμε να ειμαστε 6-7 πισω. θα φτασουμε αντε βαρια 10-11 θα κανουμε την πεζοπορια μας, θα φαμε τα μπινελικια μας, θα πιουμε τα χωνευτικα μας, θα φαμε τα γλυκα μας και μετα κυριοι αθηνα. Ε και στις 31 παμε πυλο που θα μυριζει ανοιξη.

Ακουγεται εφικτο αποσους νομιζουν οτι δεν ειναι λογω υποχρεωσεων?

Link to comment
Share on other sites

να πατε να πατε ωστε 7 να ειστε πισω και οσοι θελετε να πατε απευθειας δουλεια μετα :)

εγω αυτο παντως ΔΕΝ το κανω.

το ερχομενο σαββατο δεν μπορω.το μεθεπομενο (24/5) αν θελετε κανονιζω ρεπο που θα το μαθω την εβδομαδα αυτην

αλλιως 31/5

δε νομιζω πως ειναι τοσο μακρια πια ημερομηνιακα.Για να μαζευτει λαος θελει σωστο προγραμματισμο.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως το παμε εγω προτεινω να το κανουμε 31 δεκεμβριου για να δουμε αν τελικα ο νοστραδαμος ειχε δικιο.

Παιδια, αν ειναι για στενη και φυγουμε 8-9 πχ απο αθηνα, μια χαρα προλαβαινουμε να ειμαστε 6-7 πισω. θα φτασουμε αντε βαρια 10-11 θα κανουμε την πεζοπορια μας, θα φαμε τα μπινελικια μας, θα πιουμε τα χωνευτικα μας, θα φαμε τα γλυκα μας και μετα κυριοι αθηνα. Ε και στις 31 παμε πυλο που θα μυριζει ανοιξη.

Ακουγεται εφικτο αποσους νομιζουν οτι δεν ειναι λογω υποχρεωσεων?

Θα κανουμε πεζοπορια με αφετηρια τα παρκαρισμενα αμαξια και τερματισμο το τραπεζι της ταβερνας ΕΤΑ 3ΛΕΠΤΑ.

τελεσιδικως αποφασιζω 31.3 .

Link to comment
Share on other sites

Θα κανουμε πεζοπορια με αφετηρια τα παρκαρισμενα αμαξια και τερματισμο το τραπεζι της ταβερνας ΕΤΑ 3ΛΕΠΤΑ.

τελεσιδικως αποφασιζω 31.3 .

ΟΚ 31 θελει η ομαδα 31.

Παντως το ξεκαθαριζω πατακιε :D, προσωπικα την πεζοπορια θα την κανω. Αμα δεν μπορεις κατσε κ μονταρε στροφομετρα να βλεπεις με ποσες στροφες γυρναει η σουβλα. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.