Jump to content



Thelab.gr Road Trip ...31.3.2012


Tsakonas

Recommended Posts

Oh hai

Κατοπιν σχετικης συζητησης στο πιτοθρεντ ειπα να οργανωσω την λαμποεκδρομουλα μας

Προορισμος : Στενη Ευβοιας (150χλμ απο αθηνα) η Πυλος κοντα στην Καλαματα (~200χλμ απο Αθηνα)

Δηλωνετε username αν θα ερθετε,ποιο μερος ψηφιζετε, και σε italics ποσα ατομα χωραει το αμαξι σας χωρις τον οδηγο πχ :ροκκος=3 ατομα

Οσοι δηλωνουν χωρις αμαξι λενε απο τους προηγουμενους σε ποιο αμαξι θα πανε.

Οι επιβατες καθε αμαξιου μοιραζονται τα εξοδα της βενζινης με τον οδηγο.

Θα ξεκινησουμε ΠΡΩΙ σαββατου (7-8 η ωρα) και ολη η διοργανωση θα τελει υπο τις τσακωνοεντολες.

Tsakonas

3 ατομα greekfragma Ydinopoulos victor

Πυλος (δεν θελω συνεισφορα στην βενζινη)

Μπιτσιζ νοτ αλλαουντ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
Ίμα ιν μπόιζ. Τώρα για αμάξι δεν έχω θέμα. Με όποιον να 'ναι. Ούτε για το μέρος έχω πρόβλημα.

πρεπει να δηλωσεις αμαξι (η τωρα η αργοτερα) για λογους οργανωσης.εκτος αν θες ναρθεις τροχαδην.

Link to comment
Share on other sites

1ον) Δεν είμαι ο Flash. :p

2ον) Δε βλέπω και πολλούς να έχουν δηλώσει αμάξι πέρα από εσένα. Right? Οπότε εάν επιμένεις να δηλώσω θα είμαι ο τρίτος της παρέας. :p

Link to comment
Share on other sites

ΧΟΛΝΤ ΟΝ.

Για να μην ευχηθώ να τρακάρετε όλοι με 7-άξονικό, αυτό ειναι το ample warning?!?!?

Γιατί μόνο 3 ο Ρόκος? τόσο πισω έχεις το κάθισμα, ή στο πίσω κάθισμα παίζει μπίατς?!

Link to comment
Share on other sites

ΧΟΛΝΤ ΟΝ.

Για να μην ευχηθώ να τρακάρετε όλοι με 7-άξονικό, αυτό ειναι το ample warning?!?!?

Γιατί μόνο 3 ο Ρόκος? τόσο πισω έχεις το κάθισμα, ή στο πίσω κάθισμα παίζει μπίατς?!

2+2 χωραει λεμε.Το λεει και η αδεια.Γνησιο sportscar τρομαρα του!!

Link to comment
Share on other sites

ημερήσιο αθήνα-πυλο, θα ψοφήσετε

Ναι παιδια μην παμε κυνηγημενοι, σκοτωμα η πυλος σε μια μερα, θα μας φαει το καθισμα. Το θεμα ειναι να απολαυσουμε τη φυση και το φαγητο, εκτος αν θελετε να την πεσουμε εκει, που εγω ειμαι μεσα αλλα οχι για εκεινη τη μερα.

Οποτε, αν για το επομενο σαββατο, χωρις διανυκτερευση, η δικη μου θεση ειναι στενη. Επειδη δεν εχω παει ειναι καλα εκει? εχει ποταμια, φαραγγια, πεζοπορια etc?

Απο ταβερνα θελω ποιοτητα dellman, ουτε τραπεζομαντιλα, ουτε μισελεν, ουτε σαντουιτς, απλη ποιοτητα, τοχουμε?

Αυτοκινητο μπορω να εχω, αν καποιος δεν εχει, και να επιβιβασω αλλα 2-3 ατομα απο βπ για να φυγουμε εγκαιρα.

εδιτ> [MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] μπιτσιζ γτ νοτ αλλαουντ ρε? θα παμε για να αλλαξουμε κολιε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.