Jump to content




mchls

Recommended Posts

^^Ποια δευτερη? Η τριτη εννουν γιατι αρχικα ηταν να κυκλοφορησει το Μαρτιο, μετα Αυγουστο, μετα Οκτωβρη και τωρα Ιανουαριο 2013…

Οτι να ναι…Μαλλον φοβηθηκαν τα Cod και Halo….

Link to comment
Share on other sites

^^Ποια δευτερη? Η τριτη εννουν γιατι αρχικα ηταν να κυκλοφορησει το Μαρτιο, μετα Αυγουστο, μετα Οκτωβρη και τωρα Ιανουαριο 2013…

Είναι η δεύτερη φορά μέσα στον μήνα Ιούλιο!!!

Υ.Γ Καλώς Ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Αν δεν εχει αυτη τη βλακεια του πρωτου, που απαξ και εριχνες μια σφαιρα ηταν λες και αναβαν προβολεις και νεον φωτα πανω σου που εγραφαν "εδω ειναι" οποτε ολοι οι npcs ηξεραν ακριβως που εισαι, θα του ριξω μια ματια. :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το game μου έπαιξε στα very high και μερικά στα ultra χωρίς να κολλάει. Πανέμορφα γραφικά τα οποία με συγκίνησαν αλλά το game το έκανα unistall επειδή μόλις αστόχησα ξαφνικά μου την πέσανε όλοι και όταν έφαγα 1 σφάιρα ψόφησα σαν το σκυλί. Να διευκρινήσω ότι ήταν στο πιο εύκολο mode. Αυτά απο εμένα. Κρητικές.

Gameplay 5/10

Graphics 9/10

Sound 9/10

Story 4/10

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το game μου έπαιξε στα very high και μερικά στα ultra χωρίς να κολλάει. Πανέμορφα γραφικά τα οποία με συγκίνησαν αλλά το game το έκανα unistall επειδή μόλις αστόχησα ξαφνικά μου την πέσανε όλοι και όταν έφαγα 1 σφάιρα ψόφησα σαν το σκυλί. Να διευκρινήσω ότι ήταν στο πιο εύκολο mode. Αυτά απο εμένα. Κρητικές.

Gameplay 5/10

Graphics 9/10

Sound 9/10

Story 4/10

Συμφωνω σε ολα εκτος απο ενα πραγμα,την δυσκολια του παιχνιδιου! Το βρηκα τραγηκα ευκολο σε hard mode και το τερματισα μεσα σε μια μερα.Οπως καταλαβαινεις ξενερωσα απιστευτα!

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα και εγω κανα 2ωρο.

αρκετα ωραια γραφικα.το παιζω ανετα στα high.

αλλα εχει ακομα αυτο που σε βρισκουν με τη μια.

και παει στο καλο εαν δεν το πετυχεις να καταλαβει που εισαι αλλα βρισκει το πτωμα και καταλαβαινουν ολοι που ειμαι??wtf??

μου φαινεται αρκετα ευκολο επισης.ενα στοιχειωδες stealth να κρατησεις και τους σκοτωνεις ολους χωρις να ριξουν σφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

μαλλον στο επόμενο θα μας πούνε οτι όλοι αυτοί που σκοτώσαμε ήταν νεφελίμ με υπερδυνάμεις δεν εξηγείτε αλλιώς :tomato:

ακόμα και να σου δίνανε κάποιο χρόνο μέχρι να σε πάρουν χαμπάρι θα ήταν καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.