Jump to content



Painkiller help


jose

Recommended Posts

γεια σας παιδια, αυτον τον καιρο ασχολουμε αρκετα με το painkiller αλλα εχω κολισει σε ενα σημειο στο level 5, εκει που βγενουν χιλιαδες απο αυτα τα τερατα σε μορφη φαντασματος,και οταν σκοτωνω αρκετους μου βγενει ενας τεραστιος τυπος που τον βαραω αλλα δεν πευτει, τι να κανω? ξερει κανεις???

thanks

Link to comment
Share on other sites

οταν κατεβεις στον τελευταιο οροφο, πρεπει να καταστρεψεις τα αγαλματα απο τα οποια "επαναφορτιζεται" καθε φορα.Τα αγαλματα μπορουν να καταστραφουν μονο την στιγμη την οποια επαναφορτιζουν.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΣΚΟΤΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ.anyway,προσπάθησε την ώρα που πέφτεις να είσαι πάνω σε τσιμέντο.Μην ξεχνάς ποτε μα ποτε να φουλάρεις σε armor!!!!Επίσης προσπάθησε να προχωράς με αλματάκια γιατι κινείσαι πολυ πιο γρήγορα.Χθες μόλις μηδενισα το παιχνίδι!!:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από THRESH

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΣΚΟΤΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ.anyway,προσπάθησε την ώρα που πέφτεις να είσαι πάνω σε τσιμέντο.Μην ξεχνάς ποτε μα ποτε να φουλάρεις σε armor!!!!Επίσης προσπάθησε να προχωράς με αλματάκια γιατι κινείσαι πολυ πιο γρήγορα.Χθες μόλις μηδενισα το παιχνίδι!!:clap:

Τελικα δεν επεσα κατω αλλα τον σκοτωσα απο πανω...........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ο τελευταιος βγαινει πυροβολοντας το σπαθι που πεταει προς τα σενα (το κανει σπανια) ωστε να γυρισει και να τον σκοτωσει.ο τυπος στο νεκροταφειο τον πυροβολας στο ποδι αλλα και στο χερι ειδικα αν το εχει στο εδαφος την ωρα που με το αλλο καρφωνει τα νυχια του και οταν αρχιζει να κανει τις δινες μπαινεις στους ταφους που εχουν σκεπαστρο ωστε να μην σε σηκωνει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια μικρη βοηθεια,εχω ενα μικρο-μεγαλο προβλημα.Στην πιστα "The Babel" με το που βγαινω σκοτωνομαι στο κενο,για την ακριβεια με το που βγαινω πεφτω,δεν υπαρχει πατωμα ουτε τοιχοι,μονο κατι φωτα στον αερα και κατι σαν παραθυρα παλι στον αερα και ολα μακρυα μου.δοκιμασα τα παντα.Βοηθειααααααααα........................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.