Jump to content



Ποια οθονη (TFT) θα διαλεγατε και γιατι ?


tasosmos

Recommended Posts

Αν δινεις 678 ευρω τοτε παρε την samsung.Εγω που δε θελω να δωσω τοσα λεφτα και που τοσο πολυ μου αρεσει το σχεδιο της L550 λεω να παρω αυτη γιατι εχω κολλησει,εστω και αν οι αλλες ειναι καλυτερες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιζει να εχει DVI η 1730. Κατι αναφερεται στο σιτε αλλα δεν ειναι ξεκαθαρο. Αν οντως εχει τοτε ειναι καλη επιλογη δεδομενου οτι εχει λιγοτερα απο 500 Ε με βαση τις τιμες του RAM-shop.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LG 1715S 17" κατο απο 530 Ε και πολυ καλη εγγυηση μετα αν παμε σε sony η eizo πιστευω οτι ξεφευγουμε.... η να σου πω την αληθεια θα προτειμουσα μια crt αναλογος βεβαια και για ποιο λογο θα την χρησιμοποιουσα κυριος:sick:

Link to comment
Share on other sites

Θα χαλάσω λιγο το thread λέγοντας ότι η κοπέλα μου πήρε μια fujitsu-siemens CV17-3 (17' TFT) και εχω μείνει άφωνος...

Δεν ειχα ξαναδουλεψει με TFT και οταν γυρισα πισω στη CRT μου κατάλαβα αμέσως την διαφορά.

Παλι καλα που την τρώω για μια ιντσα... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.