Jump to content



Ge Force 610M


no_one1416003307

Recommended Posts

Έχει κανεις αυτή την κάρτα γραφικών ? θα ήθελα να ακούσω λίγες γνώμες..

Δεν είναι κάποια κορυφαία αλλα θα ήθελα να ακούσω αν θα σηκώνει τουλάχιστον στο μέτριο τα σημερινά παιχίδια FPS

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου πουλήσω μια GT430 που την πατάει στα ίσα.

Ουτε για αστείο. Δωσε καλύτερα ενα 100άρικο να πάρεις μια GTX 295 να εχεις και φτηνή καρτα και να παίζει λίγο της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Θες να σου πουλήσω μια GT430 που την πατάει στα ίσα.

Ουτε για αστείο. Δωσε καλύτερα ενα 100άρικο να πάρεις μια GTX 295 να εχεις και φτηνή καρτα και να παίζει λίγο της προκοπής.

610Μ

Λίγο δύσκολο να χωρέσει την 295 σε laptop.

Πάντως το unreal Tournament του 99 ίσως να το παίζει η 610Μ, αν και μου έχει τύχει χάρτης με διαφανή επίπεδα που κλάταρε και η 4890!!!!

Link to comment
Share on other sites

610Μ

Λίγο δύσκολο να χωρέσει την 295 σε laptop.

Πάντως το unreal Tournament του 99 ίσως να το παίζει η 610Μ, αν και μου έχει τύχει χάρτης με διαφανή επίπεδα που κλάταρε και η 4890!!!!

Ωπα για λαπιτόπι μιλάμε γιατί δεν το είδα στο πρώτο post. Καλά. Αν ειναι έτσι δεν νομίζω να είναι τότε σε slot η 610Μ. Αλλα ουτε και οι ανώτερες αυτής. Εκτός απο GT και GTX.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.