Jump to content



Activecool AC4G-D....COOOOL !!!!


Spartiatis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Spartiatis

DELETE!!!!!!!!!!!!!! THE ****IN TOPIC FOR ****S SAKE!!!!!

ακου στημενο το το τοπικ......μπαβο παιδια......και εις ανωτερα....

Στο τελος μηπος πειτε οτι ειμαι και υπαλληλος της activecool..........???

DELETE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου πα τι εντυπωση μπορει να δωσει σε καποιον τριτο ,αλλα οχι σε μενα , σου πα επισης στο περιπου τα ορια μεταξυ μαγαζατορα φορουμ , σου πα επισης οτι καθε κινηση την βλεπω με τον καλο χαρακτηρα, σου πα οτι ολα αυτα αποτελουν προσωπικες υποθεσεις σου πα επισης οτι ειμαι λιγο χαζος , νευρικος και ηλιθιος σαν αρκουδα ......Τωρα εαν ολα αυτα τα πηρες στραβα σορρυ δεν θελω να προσβαλω κανεναν , ετσι και αλλιως καμμενο χαρτι ειμαι στο φορουμ η δουλεια και οι οποιοδηποτε υποχρεωσεις με καταστησαν απλα παρακολουθητικο μελος και οχι ενεργο......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

@38.45

μην την κουραζουμε την υποθεση, ξερεις οτι ειναι αρκετοι αυτοι που εχουν σχεσεις με καταστηματα, ειπαμε ομως δεν ειναι κακο αυτο, ισα ισα που μπορει να ειναι και προς οφελος των υπολοιπων, αρκει να ειμαστε λιγο προσεκτικοι και ειλικρινεις ως προς την δηλωση της σχεσης μας αυτης.

@vag

πως παει η Σαλονικα ρε? εχω ενα παλιο φιλαρακι εκει που εχει επιχειρηση με υπολογιστες, Κωστας .... το επιθετο δεν το λεω για να μην κριθει ως διαφημιση ;) αν και εχω κατι χρονια να τον δω. Οφειλω παντως να σχολιασω οτι κανετε καλη δουλεια εκει, σας επηρεαζει ο λευκος πυργος ωρε? :D

Τωρα στο προκειμενο, ειπαμε δεν ειναι δυνατον να αποκλεισουμε ολους οσους εχουν καποια σχεση με καταστηματα η με το επαγγελμα, αν μη τι αλλο ισως να αποτελουν (ουμε) και την βαση αυτου του forum, αλλωστε δεν μπορουμε να παραβλεψουμε ουτε τις γνωσεις ουτε την εμπειρια που αυτοι οι ανθρωποι προσκομιζουν εδω.

Παμε μπροστα παιδια :clap: υπαρχουν εχθροι μεγαλυτεροι και σκληροτεροι και ειναι οι 5 μεγαλοι που κρατουν στα χερια τους ολη την αγορα στην Ελλαδα, μην τρωγομαστε μεταξυ μας, μακαρι να μπορουσαν ολα τα περιφεριακα μαγαζια να κινησουν σωστα την αγορα για να δουμε περισσοτερα και φθηνοτερα προιοντα :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας

@vag

πως παει η Σαλονικα ρε? εχω ενα παλιο φιλαρακι εκει που εχει επιχειρηση με υπολογιστες, Κωστας .... το επιθετο δεν το λεω για να μην κριθει ως διαφημιση ;) αν και εχω κατι χρονια να τον δω. Οφειλω παντως να σχολιασω οτι κανετε καλη δουλεια εκει, σας επηρεαζει ο λευκος πυργος ωρε? :D

Παμε μπροστα παιδια :clap: υπαρχουν εχθροι μεγαλυτεροι και σκληροτεροι και ειναι οι 5 μεγαλοι που κρατουν στα χερια τους ολη την αγορα στην Ελλαδα, μην τρωγομαστε μεταξυ μας, μακαρι να μπορουσαν ολα τα περιφεριακα μαγαζια να κινησουν σωστα την αγορα για να δουμε περισσοτερα και φθηνοτερα προιοντα :banging:

Καλα η αγορα εδω ειναι πολεμος.....τετοιες συζητησεις μονο στο μσν...χεχεχε....

Κωστας?δεν μου λεει κατι θελω more info...

Δεν θελω πολλα τους 3 απο τους 5 στο τσεπακι μου....ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το κακό η σχέση, το κακό είναι οι αστήρικτοι ισχυρισμοί. «μην κοροϊδευόμαστε» όπως λες, αντικειμενικός και πωλητής δε γίνεται. Δεν επιθυμώ τον αποκλεισμό κανενός, κάθε άλλο, άλλο πράγμα όμως η κατάθεση γνώσης και εμπειρίας, κι άλλο πράγμα η προβολή και η προώθηση. Υπάρχουν διαδικασίες και για τα δυο , ξεχωριστές όμως και διαφορετικές.

Link to comment
Share on other sites

"αφού λοιπόν τους ξέρεις, γιατί να μην τους κατονομάσεις, προσβάλλοντας την αξιοπιστία τους, ώστε να ξέρουμε με ποιους έχουμε να κάνουμε, αντί να χρησιμοποιείς γενικότητες και υπονοούμενα; Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα από την απόδειξη."

Οχι φιλε ..δεν θα γινω ρουφιανος.......

Μπορει ο καθενας που πεφτει μεσα στην ανω κατηγορια και ΑΝ εχει @@ να το κανει μονος του.

Ευχαριστω παντος για τον κοπο που εκανες να ξεκαθαρησεις καποια πραγματα στον Γιαννη γιατι ο ανθρωπος δεν φταιει σε τιποτα και παρολιγου να τον κανουν και μελος σπειρας παραπλανισις καταναλωτων.......

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

Ευχαριστω παντος για τον κοπο που εκανες να ξεκαθαρησεις καποια πραγματα στον Γιαννη γιατι ο ανθρωπος δεν φταιει σε τιποτα και παρολιγου να τον κανουν και μελος σπειρας παραπλανισις καταναλωτων.......

;)

Δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να παραποιει το νοημα των λεξεων μου , ειπα πως μου φανηκε και τι περασε απο το μυαλο μου μαζι με αλλα .Ζητησα συγνωμη εαν θιγω καποιον και φυσικα δεν το κανω εσκεμμενα . Αλλα αυτο που δεν καταλαβες ειναι οτι ολα αυτα γινονται για το καλο σου και οχι για το κακο σου. Ειναι για να καταλαβεις 5 απλα πραγματα και τιποτα παραπανω.Ουτε θελω να το παιξω κριτης ουτε θελω να ερθω σε ριξη με κανεναν . Αρε Σπαρτιατη δεν με καταλαβαινεις.....Τσπ τα σεβη του Νονου σε οσους εθιξα και ας τελειωσει το θεμα εδω , ας πουμε οτι ηταν μια καυστικη συζητηση για την καλυτερευση ολων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

Δεν το ειπα να σε θηξω μεγαλε....

γενικα το ειπα για την εικονα που δοθηκε για το ατομο....τιποταλλο...οκ ?

Σε ευχαριστω πολυ για τον αντιστοιχο σεβασμο που εδειξες στο προσωπο μου .Το απροσωπο του ιντερνετ εχουν κανει τα ειρωνικα ποστ τροπο ζωης για πολλους......Δεν συζηταω τιποτα αλλο και ειμαι οκ ....μεγαλε.....

Link to comment
Share on other sites

Eλπιζω οτι ολα οσα ειπωθηκαν απο τους παραπανω δεν θα γινουν αιτια να απομακρυνθουν ατομα που κατα την αποψη μου (και πιστευω κατα την γενικη αποψη ) προσφεραν -προσφερουν και ειναι σε θεση να προσφερουν τις γνωσεις τους ετσι απλα ..!

Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε (η μεγαλα παιδια ..οπως λεει και το μοτο του Λαμπη) και μπορουμε να εχουμε την συναισθηση του που πρεπει να σταματαμε..πριν εκτροχιαστουν εντελως οι συζητησεις..!

Αν και εντελως κατοπιν εορτης.. το ειδα τυχαια το εν λογω τοπικ.. και θελησα να πω την αποψη μου.. γιατι καλο ειναι να εκτιμουμε ολοι καποια πραγματα ..καταστασεις και ατομα ..

Καλο σας βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.