Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Παιδιά εγω και να το καλιμπράρω τώρα ειναι αχρηστο, μιας και επειδη θα αλλαξω κάρτα γραφικών θα χρειαστεί ξανά calibration... οπότε εγώ προσωπικά θα το χρειαστώ μετά από 2-3 βδομάδες..

Link to comment
Share on other sites

Στα εξοδα δεν γινετε να συμετεχεις γιατι η αγορα εχει γινει ηδη και τωρα να μας επιστρεψεις 70 λεπτα στο καθεμα δεν εχει νοημα

Εγω προσωπικα θα προτειμουσα να μην φυγει εκτος απο αυτους που ηταν στη παραγγελεια

Απόλυτα σεβαστό. Σαν έξοδα εννούσα κάτι πιο ουσιαστικό , όπως π.χ. την αποστολή του ξανά νότια, όχι 70cent καταθέσεις :D

Τουλάχιστον πήρε ζωή το θέμα :flower:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά οπως ειπα πιο πριν, ειμαι σε φάση αλλαγής VGA, οποτε και να το παρω τωρα αχρηστο θα ναι αφου θα χρειαστει να ξανα καλιμπράρω μετά..

Αρχές δεκεμβρη που θα παρω την VGA το κοιταμε ξανα ποιος το χει κλπ, αν και οκ δε καίγομαι, το παιρνω μετα, και μετα τις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites

Οππ συγνωμη νομιζα πως ειχα ποσταρει νωριτερα οτι παρελαβα το tool! εχω καλιμπραρει οποτε μπορω να το στειλω στον επομενο!

Το στελνω σε οποιον το ζυτησει αν και απο οτι καταλαβα ο λευτερης(που ειναι εδω διπλα) θα μπορεσει να το χρησιμοποιήσει σε λιγες μερες... :toomuchne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Σε κανα 2 βδομαδες παραγγελνω καρτα γραφικων.. 12-13 Φεβρουαρίου θα ειμαι θεσσαλονικη κέντρο (ιπποκραττειο) .

2cpu εισαι Θεσσαλονίκη? Αν ναι βολευει να βρεθούμε κατα 13 Φεβρουαρίου (ισως και 14) καπου να το παρω? (παλι περιοχη ιπποκρατειο μεχρι κτελ)

Link to comment
Share on other sites

Καθε μερα κατεβαινω λογω εργασιας.Ξεκιναω δουλεια στις 8 30 και τελειωνω στις

4 30.Εκεινη η περιοχη που λες ειναι κοντα στο παρκινγκ της μηχανης οπωτε με βολευει

οπωτε με πεις.Αν θες αλλο μερος εντος Θεσσαλονικης πες και ερχομαι με την μηχανη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

2cpu σε βολεύει αύριο να το πάρεις μαζί σου και να έρθω να σε βρω στο σχόλασμα να μου το δώσεις;

Edit:

Άκυρο δεν θα το χρειαστώ τώρα τελικά οπότε no worries 2cpu. :)

Έγινε επεξεργασία από k_ardu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρελαβα το καπημπρατηρι απο τον 2cpu και τον ευχαριστώ παρα πολυ για τον κοπο.

Σε λιγες μερες που θα χω vga θα μπορέσω να το στείλω στον επόμενο.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.