Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

άκυρο, δεν είδα οτι είχε γυρίσει σελίδα το τοπικ...εγώ πάντως τα έχω κ μπαίνω κ από VM μόνο σε αυτά και κάνω τη δουλειά μου...

Έγινε επεξεργασία από Shadow KnighT
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μερικά που αξίζουν:

[ame=http://www.amazon.com/BioShock-Infinite-Season-Pass-Online/dp/B00BHMLESC/ref=pd_ys_sf_s_468642_a1_11_p?ie=UTF8&refRID=1GKHPMVGCD3BATB31QC3]BioShock Infinite Season Pass[/ame] ~ 7.98€

[ame=http://www.amazon.com/Brothers-Tale-Sons-Online-Game/dp/B00FQPQGSY/ref=pd_ys_sf_s_468642_a1_28_p?ie=UTF8&refRID=1GKHPMVGCD3BATB31QC3]Brothers - A Tale of Two Sons[/ame] ~ 4.06€

[ame=http://www.amazon.com/PAYDAY-2-Online-Game-Code/dp/B00DCDTSRI/ref=pd_ys_sf_s_468642_a1_31_p?ie=UTF8&refRID=1GKHPMVGCD3BATB31QC3]PAYDAY 2[/ame] ~ 8.14€

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα μου ήρθε ένα μειλ με κωδικό για το crusader Kings 2 αλλά το steam μου λέει invalid, πρέπει να κάνω κάτι άλλο?

παρομοίως, όμως χωρίς το ρε.

Στείλε τους πίσω ένα email να τους ενημερώσεις, στους παραλήπτες βάλε και του διοργανωτή tom.senior@futurenet.com

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το ρε, δεν φαντάστηκα ότι θα προκαλουσα αναστάτωση! Έστειλα λοιπόν το μειλ και περιμένω!

Το PcGamer γνωριζει για αυτο το προβλημα, και θα στειλουν αλλα κλειδια σε οσους εχουν θεμα,

απλα κανε υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν πάει εδώ ή στο HumbleBundle θέμα. Ας το μεταφέρουν εκεί που πρέπει οι διαχειριστές.

Είχε μέχρι τις 8:00 για την ετήσια επέτειο του humble store το metro 2033 δωρεάν. Αν υπάρχει κάποιος που δεν πρόλαβε, επειδή πάτησα πολλές φορές το link, έχω δύο έξτρα κλειδιά να δωρίσω για το παιχνίδι. Η εξαργύρωση πρέπει να γίνει πριν τις 21 Νοεμβρίου. Οι δύο πρώτοι που θα μου στείλουν PM με το mail τους, θα πάρουν από ένα κλειδάκι. Επίσης θα ήθελα επιβεβαίωση ότι πράγματι πήραν το παιχνίδι στο steam για να είμαι κι εγώ ήσυχος.

Για πάμε!! :happy2:

EDIT: Ένα κλειδάκι για το Teleglitch: Die More Edition όποιος το θέλει. PM το mail του.

EDIT2: Το κλειδί για το Teleglitch: Die More Edition δόθηκε.

Έγινε επεξεργασία από nikolas_7
Link to comment
Share on other sites

Το ένα κλειδάκι δόθηκε στον jpavly και σύντομα θα αρχίσει το κάψιμο. Άλλο ένα έχει μείνει για όποιον το θέλει. Στείλτε μου προσωπικό μήνυμα με το mail σας για να σας το στείλω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.