Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Έχει αγοράσει κανένας από το cdkeys.com ; Έχει πολύ καλές τιμές σε νέα games.  Χρεώνει εξτρά fees όταν πας για πληρωμή; Το ψήνω για doom ή tomb raider...
Π.χ. στα DEALS έχει:
με 22 ευρώ Doom,
με 28 to WoW - Legion,
με 29 Deus Ex - Mankind,
το Rocket League χθες το χε με 7.29, σήμερα με 8.39
αλλά και 22 ευρώ το  Rise of the Tomb Raider

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τις ιδιες τιμες εχει το instant-gaming απο το οποιο εχω παρει 4 games

πχ: https://www.instant-gaming.com/en/485-buy-key-steam-rise-of-the-tomb-raider/

Εχω αγορασει με mastercard πειραιως χωρις καμμια εξτρα χρεωση και χωρις κανενα προβλημα, ολες τις φορες που αναφερω.

 

Δεν εχω παρει απο το cdkeys, νομιζω ο @giorgos2187 εχει παρει (αν δε κανω λαθος). Το instant το προτεινω, τωρα αν κατσει στραβη, θα κατσει απο οπουδηποτε :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Φτηνο και αξιοπιστο το cdkeys.com. Εχω ψωνισει αρκετα απο εκει και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα. Πληρωνω με paypal με το γνωστο κολπο με το balance. Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Φτηνο και αξιοπιστο το cdkeys.com. Εχω ψωνισει αρκετα απο εκει και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα. Πληρωνω με paypal με το γνωστο κολπο με το balance. Το συστηνω ανεπιφυλακτα!

Επειδη με το κολπακι χρεωνεσαι αυτο το 3.4 % (αν εννοεις το request) , εκανα το εξης. 

Ειχα καποια χρηματα για την αγορα καρτας γραφικων , συν καποια εξτρα. Τα φορτωσα με top up (600€ , με χρεωση 1€). Τα εσκασα για την καρτα, και ο,τι εμεινε, ειναι για αγορες απο το balance. Συμφερει λοιπον ενα "αξιομαχο" ποσο να γινει top up (προϋποθετει συνδεδεμενο bank account στο paypal )και να χρησιμοποιειται για τετοιου ειδους αγορες :) Μακροπροθεσμα αν το δεις, θα εχεις καποιο σχετικο κερδος!

Τωρα ειτε απο το ενα ειτε απο το αλλο site, νομιζω ιδιος "κινδυνος" υπαρχει. Ειχα ανοιξει και ενα θεματακι σχετικο γιατι μου φαινοταν (και ακομη μου φαινεται) παραξενο , το ποσο φτηνοτερα μπορεις να βρεις ορισμενα φρεσκα games! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

To CDKEYS δεν είναι επίσημο μαγαζί για αγορά κλειδιών του Steam, όπως τα HUMBLE, GROUPEES, BUNDLESTARS και άλλα.

Με άλλα λόγια, τα κλειδιά του ΔΕΝ προέρχονται κατευθείαν από τους developers, όπως στα προαναφερθέντα μαγαζιά, αλλά από τις retail εκδόσεις των παιγνιδιών,

δηλαδή από εκδόσεις σε μορφή CD/DVD (γι' αυτό κι έχει αυτό το όνομα).

Αυτό όμως δεν το κάνει λιγότερο ή περισσότερο αξιόπιστο, από άλλα μη-επίσημα μαγαζιά, τουλάχιστον μέχρι τώρα.

 

Τα retail παιγνίδια δεν έχουν την ίδια τιμή σε όλες τις χώρες / περιοχές, Γι' αυτό υπάρχουν οι διαφορές στην τιμή που βλέπετε.

Μου έχει τύχει σε αρκετά παιγνίδια, να μου στέλνουν το ίδιο το sticker με τον σειριακό αριθμό.

 

Το TOPUP είναι η καλύτερη (και φθηνότερη από πλευράς εξόδων) μέθοδος να "ανεβάσεις" χρήματα στο Paypal, αν έχεις συνδεδεμένο τον τραπεζικό σου λογαριασμό.

 

@tommybertsen από περιέργεια και μόνο, πως "ανέβασες" 600€ ? Με μία κίνηση ? Είχα την εντύπωση ότι το μηνιαίο όριο είναι 500€, λόγω capital controls.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@inetus3r Βαζω την απαντηση σε spoiler , ειμαστε offtopic! 

Spoiler

 

Με μια κινηση, αρχες του μηνα Ιουλιου. 2 εργασιμες πηρε η διαδικασια, αφου προηγουμενως μολις ειχα συνδεσει τον λογαριασμο της τραπεζας στο paypal. Δε ξερω αν εχει τετοιο οριο ή αν ειχε πιο πριν. 

Η καρτα γραφικων ειχε 512€ (499+ εξοδα αποστολης). Για την ακριβεια , ειχα 19€ μεσα απο παλιοτερα request money , και ανεβασα 582€ , για να στρογγυλοποιηθει το ποσο στο balance! Αρα και παλι , ειναι πανω απο το οριο που αναφερεις! Εκτοτε δεν εχω ανεβασει (και μαλλον δε θα ανεβασω ξανα τωρα στα κοντα) τοσο μεγαλο ποσο στο balance. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Gamer sensei έγραψε:

Επιπλέον στο origin με τον κωδικό "ORIGIN50" έχει 50% έκπτωση σε ότι πάρετε!

Δοκιμασες και το λες; Γιατι εγω δοκιμαζω pre-order το Fifa17 αλλα μου λεει οτι does not apply. Σε extra content εχω την εντυπωση μονο οτι δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tommybertsen said:

Δοκιμασες και το λες; Γιατι εγω δοκιμαζω pre-order το Fifa17 αλλα μου λεει οτι does not apply. Σε extra content εχω την εντυπωση μονο οτι δουλευει.

Eμ,ναι sorry μετά το είδα και δεν ισχύει στα μελλοντικά games μόνο σε οτι έχει ήδη διαθέσιμο το store...

Link to comment
Share on other sites

Dead Bits
NE3H5-XNIPW-2NK0M
Woodle Tree Adventures
YD6AB-M34G3-CEPRH

Heaven Island - VR MMO
4XJFV-32LP4-6NEGZ

Yellow: The Yellow Artifact
M3QLK-BJB9F-3CJQC

Skyforge Starter Booster Pack
SF1785IK8IJQZQ7NE41F7W
Melissa K. and the Heart of Gold
H7KQ0-L7KFM-MGADY
Two Worlds - Game of the Year Edition
IFWJG-HGYPP-HC2D9

Dragon Ball Xenoverse DLC Filmkostume-Pack
3EJQL-Z7L6Z-F708I
One Piece Burning Blood - Golden Luffy DLC
3NN0M-RNX4X-6V2IY
One Piece Pirate Warriors 3 - Fangeschenk-Pack
HEW9E-ZQGN2-PEHFX

Έγινε επεξεργασία από acct
used
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.