Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εβγαλε το public προσφορες σε σχεδον ολα του τα παιχνιδια. Απο 20% εως 70% εκπτωση. Δεν μπορω να γραψω ολα τα παιχνιδια προφανως αλλα ριχτε μια ματια γιατι εχει και καινουρια σε καλες τιμες αλλα και καποια bundles παλαιοτερων που αξιζουν..

 

ΠΡΟΣΟΧΗ : ΙΣΧΥΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΩΣ ΤΙΣ 12!

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Anthemius έγραψε:

Εντελώς δωρεάν το "The Crew" από την UPLAY!

 

https://club.ubisoft.com/en-US/ubi30

 

On 9/14/2016 at 5:52 ΜΜ, το μέλος Proteas έγραψε:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Red Risk
888CD-T43EA-XVEJ3
Galactic Hitman
VFRYI-WBRG2-R75FF
Starship Novastrike
XNEEP-CLL62-3AZPI
Melissa K. and the Heart of Gold
H7KQ0-L7KFM-MGADY

Fractured Space Cadet Pack
2ALGW-8JNPL-LZQ8W

SMITE Exclusive Alienware Ra Skin
PCRAE1825F7560921
PCRAB8B3E3B160921
Battleline: Steel Warfare Starter Pack
CDPY-RKAT-YQY3
HEQ7-7KKN-MRYE
ACMR-FMAP-EFXQ

 

Έγινε επεξεργασία από acct
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:( Ας λεει ρε παιδια οποιος τα παιρνει οτι τα πηρε δεν ειναι θεμα για το ευχαριστω κτλ απλα δεν

ειναι και ωραιο να προσπαθει καποιος να παρει το κλειδι και καποιος αλλος να το εχει παρει ηδη.

 

@minast Θα σε εχω στο νου μου αν μου τυχει καποιο κλειδι απο τα 2 θα στο στειλω σε pm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

προτείνω όποιος έχει να δώσει κλειδιά καλό θα ήταν να βάζει τα ονόματα των παιχνιδιών και να επικοινωνούν μέσω pm οι ενδιαφερόμενοι και μετά να έρχετε και να λέει αυτό το παιχνίδι δώθηκε στο τάδε μέλος ...

 

κυκλοφορούν πολύ κομπλεξικοί αναμεσά μας !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ό,τι χαρίζεται, ισχύει ό,τι επιθυμεί ο δωρητής. Από χύμα κι όποιος προλάβει μέχρι στίβο μάχης και winner takes all. Πάντως, έχετε υπόψη ότι κάποια θέματα διαβάζονται και από μέλη που δεν συμμετέχουν ιδιαίτερα ή ακόμη και μη μέλη.

 

Όπως και να έχει, παρακολουθούσα το θέμα και σημείωνα όσα διαπιστώνονταν χρησιμοποιημένα. Αν προκύψουν άλλα, ενημερώστε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tα κλειδια τα βαζω αποκλειστηκα για τα μελη του λαμπη γιατι ετσι. :hehe:

Απο δω και περα θα βαζω τους τιτλους δεν ξερω τι γινεται στο "χαρισε το" οποιος θα ζητα εδω πρωτος

ενα κλειδι θα το παιρνει κιολας για την αποφυγη παρεξηγησεων και να εχω και το κεφαλι μου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

World of Tanks Bonus Code Υπαρχουν 3 κλειδια.
Your Bonus Code Package for existing players includes:
1 Automatic Fire Extinguisher
1 Large Repair Kit
1 Large First Aid Kit

 

World of Tanks Invite Code Υπαρχουν 3 κλειδια.
The Invite Code Package for New Players includes:
T-127 Soviet Premium Light Tank
Garage slot
7 days of premium account

*Please note this key is only valid for new players signing up for a new Wargaming account.

 

*Μπορει καποιος να ζητηση 1 κλειδι απο το bonus και 1 απο το invite αν θελει για να μπορουν και αλλα

μελη να παρουν τα υπολοιπα. Οποιος ζητηση κλειδι πρωτος το παιρνει για την αποφυγη παρεξηγησεων.

Κλειδια μπορει να βρει κανεις στην σελιδα της Alienware αλλα για το bonus code ειναι για μελη lvl +3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.