Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εμένα, ενώ έπαιζε κανονικά μέχρι χτες, μετά το update για το china rising μου κρασάρει κάθε φορά στο desktop με το που πάω να το ανοίξω...:suicide2:

ετσι πρεπει να γινεται,το απντεητ εγινε για φτιαξει αυτες τις ανισοτητες

Link to comment
Share on other sites

ετσι πρεπει να γινεται,το απντεητ εγινε για φτιαξει αυτες τις ανισοτητες

Πολύ σωστά! Κάποιοι από εμάς δε μπορούμε να παίξουμε γιατί έχουμε υποχρεώσεις. Δε γίνεται να παίζουν οι άλλοι και να ζηλεύουμε!

Link to comment
Share on other sites

ακολουθει χαζη ερωτηση....

πως κατεβαζω το china rising:nerd::nerd:

απο origin δεν εμφανιζει κατι και οταν επιλεγω να κανει update το bf4 μου δειχνει ενημερωμενο.

στο multiplayer εμφανιζονται οι πιστες αλλα κατα το Login βγαινει μηνυμα οτι χρειαζεται να εγκαταστησω το expansion....sorry για την ακυρη ερωτηση αλλα battlefield ειναι αυτο

ακυρο, δεν εχω το premium οποτε αναμονη

Έγινε επεξεργασία από creye
Link to comment
Share on other sites

ακολουθει χαζη ερωτηση....

πως κατεβαζω το china rising:nerd::nerd:

απο origin δεν εμφανιζει κατι και οταν επιλεγω να κανει update το bf4 μου δειχνει ενημερωμενο.

στο multiplayer εμφανιζονται οι πιστες αλλα κατα το Login βγαινει μηνυμα οτι χρειαζεται να εγκαταστησω το expansion....sorry για την ακυρη ερωτηση αλλα battlefield ειναι αυτο

Είσαι premium πουλί μου;

Link to comment
Share on other sites

R8u9cr5.gif

____________________________________________________________________________

BF3 Hit Detection Investigated ~ Girl Nerd's Battlefield 3

καποτε ο patentman εγραφε στο adslgr οτι "οσα περισσοτερα ξερεις τοσο λιγοτερα απολαμβανεις". βλεποντας λοιπον καποιους εδω μεσα που ειναι βετερανοι και ξερουνε ΠΟΛΛΑ απο netcode και gaming development να ειναι τοσο μιζεροι και να διασκεδαζουν ελαχιστα εως καθολου, χαιρομαι που ειμαι ασχετος και μακαρι να παραμεινω παντα ετσι ωστε να διασκεδαζω και να μην χαλιεμαι οταν παιζω παιχνιδια στον υπολογιστη μου :)

Link to comment
Share on other sites

Παιζω battlefield με 8 gb ram και η ram οπως παιζεις μεγαλωνει, μεγαλωνει, φτανει στο 87% οσο παιζεις, και μολις τελειωνει ο γυρος και παει να μπει στον επομενο.........

crash................. οσο αυξανει η μνημη, το παιχνιδι βαραινει στην αισθηση

Ειχα αλλα 4 giga dimmakia που δεν τα βαζω και ειναι συμβατα, τα εβαλα και την εκανα 12giga

To ιδιο, η μνημη με 12gb σιγα σιγα φτανει στα 87% και το παιχνιδι μολις αλλαξει ο γυρος κρασσαρει.

Τι ωραια τι καλα.

Πηρα εχθες και το premium τρομαρα μου

Link to comment
Share on other sites

Eμενα δεν μου εχει κολλησει καθολου τις τελευταιες μερες, μονο οταν κανω OC στις καρτες οπως γινοταν και στο BF3. Επισης υπαρχει και στο BF4 το bug με τη Logitech momo racing wheel που ο στοχος πηγαινει τερμα πανω και πρεπει να βγαλεις το τιμονι απο το usb. Αναρωτιεμαι αν καποιοι σε αυτη την εταιρια βλεπουν τι τους γραφουν τα παλικαρια στα φορουμ και δεν μιλαμε για μικρο community.

Link to comment
Share on other sites

Παιζω battlefield με 8 gb ram και η ram οπως παιζεις μεγαλωνει, μεγαλωνει, φτανει στο 87% οσο παιζεις, και μολις τελειωνει ο γυρος και παει να μπει στον επομενο.........

crash................. οσο αυξανει η μνημη, το παιχνιδι βαραινει στην αισθηση

Ειχα αλλα 4 giga dimmakia που δεν τα βαζω και ειναι συμβατα, τα εβαλα και την εκανα 12giga

To ιδιο, η μνημη με 12gb σιγα σιγα φτανει στα 87% και το παιχνιδι μολις αλλαξει ο γυρος κρασσαρει.

Τι ωραια τι καλα.

Πηρα εχθες και το premium τρομαρα μου

To ίδιο πρόβλημα είχα με το BF3 και Windows 8.

Ποιούς drivers έχεις;

Link to comment
Share on other sites

έλεγα να πάω για premium αλλα δεν με βλέπω τουλάχιστον όχι ακόμα ...

ώρες δεν παλεύετε προχθές μετά από το update μια ώρα προσπαθούσα να συνδεθώ σε κάποιο server μόλις συνδεόταν έτρωγα crash

όταν τελικά δούλεψε μόλις τελειωσε το game crash και περίπατο τα points

πολλές φορες το game παίζει με σπασίματα το έχω κοιτάξει να δω μήπως είναι το pc αλλα δεν είναι και ram έχει και fps και cpu , δοκίμασα και stock και με ο/c

και η σύνδεση καλά φαίνεται να δουλεύει με χαμηλό latency

καλο το game αλλα πολλά τα προβλήματα

πλέον δεν είμαι gamer που θα κάτσω μπροστά στο pc για gaming με τις ώρες, το έχω βαρεθεί αλλα και λόγο έλλειψης χρόνου max 2 ώρες σπανια 3

από αυτές τις 2 ώρες η 1 τις ποιο πολλές φορες θα είναι για το αν θα τρέξει

Link to comment
Share on other sites

πουλησα την 7970 dcu 2 top για να παω σε 290/290χ τελικα πηρα ξανα την 7970 dcu2 top φλασαρισμενη σε matrix και βγήκα και 50Ε κερδισμένος :p

κ$34παίχνιδο δεν αλλαζω τίποτα πεταει και ετσι

:TD:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.