Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

δεν νομίζω να γύρισαν την γραμμή σε interleave γιατί θα συγχρονιζε 1.5 παραπάνω αλλα και πάλι σίγουρος δεν είμαι

από τα 2 router που έχω πρόχειρα εδώ δεν το λέει πως αλλιώς μπορώ να το δω?

Link to comment
Share on other sites

Το μονο πρόβλημα που παρατήρησα μετα το patch ειναι οτι πολλες φορες με σκοτώνει καποιος και λεει οτι το health του ήταν/είναι 0... Πολλοί το παρατηρήσανε αυτό το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει port forward σε ενα μοντεμ d link τις πορτες που ζηταει η ΕΑ ,που ειναι το θέμα τωρα . Κάνοντας ελέγχο απο τις γνώστες ιστοσελιδες οι πορτες δειχνουν κλειστες,ενω αν κανω ελέγχο απο το pfport checker ενα προγραμα μεσα απο το σιτε port forward μου δείχνει οτι ολα ειναι οκ. Τελικα πως μπορω να σιγουρευτώ οτι εχει γινει δουλεια και ποιο απο τα δυο να πιστέψω. Για να συνδεθεί μου βγαζει τη ψυχη

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι ολες αυτες οι σελίδες τισ δειχνουν κλειστες,ενω με το προγραμα που λεω πιο πανω που το κανεις εγκαταστση απο το επισημο σιτε δείχνει οτι οι πορτες ειναι ανοικτες .Με το smart port forwarding πιες πορτες ανοιξες ,και το ξεκινας καθε φορα χειροκινητα?

Link to comment
Share on other sites

Ο GRFS έχει θέμα σήμερα. Μπαίνω, πεθαίνω, μένει να κοιτάει τα ραδίκια ανάποδα.

Έκανα join 3 φορές και συνέχεια το ίδιο.

Αλλού παίζω κανονικά.

Ok, τώρα άρχισε να το κάνει παντού και ιδού ο λόγος

WE ARE CURRENTLY ROLLING OUT A MINOR SERVER UPDATE. YOU MAY EXPERIENCE SOME DOWNTIME WHILE THIS IS HAPPENING.
Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ΟP ετσι πως ειναι τα heli..(αργα):hang2:Του bc2 ηθελε περισσοτερο skill..αλλα και παλι θελει καποιο skill..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2C3VgfHQKO8]SRAW - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.