Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ηρθε καιρος και για μενα να κανω το πρωτο μου post.... ειμαι μαζι σας κανα δυο χρονια καθως σπουδαζω μαζι με τον αποστολη159 και μου εδειξε τον Λαμπη...... καλως σας βρικα λοιπον!

Εχθες ελιωσα στο second assault και η εντυπωση μου ειναι καλη καλοοστημενοι χαρτες και ενδιαφερον Levolution απλα μερικες φορες το παιχνιδι κοβεται και Ξεκιναει να φορτωνει αλλο map χωρις καμια εξηγηση ( μαλον το μεγαλειο της dice)

Το επαθε και κανεις αλλος η μονο εγω.....! :help1:

Στο παιχνιδι παιζω σαν SgtSinestro αν με πετυχει κανεις επειδη δεν σας ξερω ολους μονο καποιους θρυλους...... ας πει ενα γεια.....!

:jump1:

Ευχαριστω πολυ!

ευγενικος φαινεσαι εσυ .. τι δουλεια εχεις εδω?που πας να μπλεξεις καλο μου παιδι?

Link to comment
Share on other sites

ευγενικος φαινεσαι εσυ .. τι δουλεια εχεις εδω?που πας να μπλεξεις καλο μου παιδι?

Μπα απο αυτα που εχω διαβασει..... και εχω ακουσει νομιζω θα τα καταφερω!!! :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Republic of ρε πες τους να πάνε να Γ@@@@θουν μας κλέψανε και την Μακεδονία τα ζωάδια που όταν εμείς γράφαμε ιστορία αυτή τρώγανε τσιμπουρια σαν πιθήκια !

on topic: ακούω πολλά προβλήματα σχετικά με το second assault !:big_boss: classic EA / Dice :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χτες για πρωτη φορα στα 3 χρονια ειχα 5 disconnects τι πορτες ανοιξα τι παραθυρα τα ακουσε η forthnet,

η γυναικα μου, η πεθερα μου και ο σκυλος μου μετα εστρωσε και παλι και μπορεσα και επαιξα κανα 2 γυρους.

Ενα προβλημα που βρηκα ειναι οτι στην caspian στο ρωσικο αεροδρομιο με καμια δυναμη δεν μπορεις να

σηκωσεις αεροπλανο,δεν λειτουργει τιποτα παρα μονο αν φτασεις στο τελος του διαδρομου πολλοι τρακαραν

στα δεντρα λογω του bug.

off topic:Οταν ο Μεγας εφτανε στην Ινδια αυτα τα ζωα δεν υπηρχαν καν σαν λαος ηρθαν στην περιοχη μετα απο 1000 χρονια.

Ως Μακεδονας με παπουδες που πολεμησαν και στον Μακεδονικο Αγωνα αλλα και κατα των Γερμανων 23-0 kills ειχε ο πατερας

του πατερα μου με προσβαλει αφανταστα το γεγονος οτι καποιοι παιζουν με την Ιστορια του τοπου μου.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=49mTK3Ob_vs]Gulf of Oman 2014 falling through map until killed glitch - YouTube[/ame]

τρεχατε να παρετε προβ-ium, μπεεεεε :tongue:

αλλα και κατα των Γερμανων 23-0 kills ειχε ο πατερας

του πατερα μου

tumblr_inline_mtt3rgEVKy1qjjzql.gif

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειπα να παιξω λιγο νοσοκομος σημερα,πηρα το σκαρ εητσ μου και δοκιμασα ενα απο αυτα τα φιλντ απγκρεηντ (αυτα που ειναι αντι για περκ).ρε σεις αυτο που δινει εξτρα γεμιστηρες μια πιανει και μια δεν πιανει τι παιζει?

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

νομίζω με τα kills πάει χωρίς να είμαι σίγουρος και να μην πεθάνει όλοι η squad για αυτό γραφει στον τελευταίο last man squad.......εάν ψοφήσει και ο τελευταίος από την αρχή αρχίζει ξανά η μπάρα:warning2:

Link to comment
Share on other sites

Η μπάρα των field upgrades γεμίζει όταν παίκτες της squad κερδίζουν πόντους για squad actions, όπως squad healing, squad resupply, squad revive, squad assist, squad capture, κτλ. Δεν έχει σχέση με τα kills που κάνουν οι παίκτες της squad. ;)

Link to comment
Share on other sites

μαζί με το Second Assault έγινε και κάποιο update ? είχα μέρες να τρέχξω το game και από όταν κατέβασε το SA χθες είδα ότι λίγο monitor flicker που είχε κάποιες φορες με CF enabled εξαφανίστηκε

δοκίμασα 4-5 games και δεν το έκανε καθόλου ούτε στο ελάχιστο, πριν το update δεν το έκανε πάντα μονο σε κάποια σημεία για παράδειγμα όταν το έδαφος ήταν ανηφορικο και επίπεδο χωρίς αλλα αντικείμενα οπως λόφοι από άμμο σε παραλιες και βουνό χωρίς βράχους δέντρα κτλπ

έχω την εντύπωση ότι και τα frame drops που έκανε στα 7 σε σχέση με τα 8.1 περιορίστηκαν πολύ ίσως και να εξαφανίστηκαν χωρίς να είμαι όμως απόλυτα σίγουρος γιατί δεν έδωσα και μεγάλη σημασία

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Servers που βρισκουμε? Στην official page η θα ειναι αδειοι η θα εχουν καποιο expansion...

Μια χαρά servers έχει.

Battlelog > Menu > Multiplayer > Server browser

Έλεγξε τα φίλτρα σου μήπως είναι πολύ ristrictive και να είναι άδειο το πεδίο search, εκεί που ψάχνεις με όνομα.

Επίσης, αφού δεν έχεις τα DLCs, επέλεξε να έχει μόνο τις vanilla πίστες.

attachment.php?attachmentid=60711&stc=1&d=1392888757

post-173-1416078160,6764_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

για κοιτάχτε έχουν βάλει 50% στο premium (μια χαρά μας αρμέγουν) 70 ευρώ θα μου πάει εμένα εφέτος το bf4 :tomato:

error μ@λ@κίες λέω με έχει χτυπήσει η εξεταστική , πάω να σφάξω κανέναν

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

παιζει κανα τρελο sniper hack αυτην την περιοδο?Εδω και 3-4 μερες ολοι sniper εχουν και σε σκοτωνουν με 1 shot :hang3:

Παρακαλω την γνωση σας για τον τυπο τα φοραει η οχι ?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Imupk-s8YZ4]BF4 Cheater - Tactical_Bumhole - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.