Jump to content



Τι σας ενοχλεί στο φόρουμ!


sstav

Recommended Posts

Μάλλον δεν παρατήρησες κάτι στην προηγούμενη απάντησή μου...

Το αστείο είναι ότι κάνεις ένα τέτοιο παράπονο, την εποχή που είμαι πιο ανενεργός από ποτέ.

Οπότε οι πιθανότητες να μην δω κάτι, αυξάνονται κατακόρυφα. Εσύ έκανες report? Γιατί δεν είμαι μόνο εγώ mod, είναι και αρκετοί άλλοι που μπορούν να δουν το report και να δράσουν.

Τώρα στις γενικότητες τι είδες εσύ και τι είδε ο φίλος σου, που ούτε μπορώ να φανταστώ τι είναι, όπως καταλαβαίνεις δεν είμαι σε θέση να σου απαντήσω...

Όρισμένοι δεν έχετε καταλάβει κάτι. Αυτό που κάνω δεν είναι "δουλειά" όπως το αποκαλείς. Αγαπάω το λάμπη και προσπαθώ να βοηθήσω. Από την άλλη, έχω άλλες δουλειές, πολύ σημαντικότερες, οι οποίες τον τελευταίο καιρό μου τρώνε το 95% του χρόνου μου. Όποτε δεν μπορείς να με κατηγορείς ότι δεν κάνω την δουλειά μου. Μπορείς να πεις ότι δεν έχω αρκετό χρόνο για το χόμπυ μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

στην τελευταια προτση συμφωνουμε.βεβαιως και κανω report και αν δω κατι που βγαζει ματι σε σχεση με το ρητο ''οταν λεμε ολοι εννουμε ολοι'' και στελνω και μυνηματα στoυς admin...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν εννοούμε το ίδιο πράγμα όταν λέμε "κάνουμε report". Και το λέω αυτό γιατί τους τελευταίους 4 μήνες που κοίταξα, δεν έχεις κάνει ούτε ένα report. Άρα να υποθέσω ότι δεν σε ενόχλησε κάτι τους τελευταίους 4 μήνες...

Link to comment
Share on other sites

Και οι mods άνθρωποι είναι και ενδεχομένως να ισχύσουν τα 2 μέτρα 2 σταθμά κάποιες φορές. Δεν είναι ούτε παράξενο, ούτε παράλογο, πολύ περισσότερο αν μιλάμε για 2 παρόμοιες περιπτώσεις σε δύο όμως διαφορετικά threads, σε διαφορετικό χρόνο, με διαφορετικά μέλη.

Link to comment
Share on other sites

To report υπάρχει γιατι και οι mods καθότι ανθρωποι, μπορει κάτι να ξεφύγει από την προσοχή τους. Δεν ειναι κακο να το αναφέρεις εσύ.

Ετσι κι αλλιώς στα απλά μελη δεν φαινεται ποιος εκανε report ή τι εγραψε σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.