Jump to content



Τι σας ενοχλεί στο φόρουμ!


sstav

Recommended Posts

Το οτι το πιο κοντινο σε φιλικο και λογικο admin ειναι ο γατος...παντως για μενα ειναι

η ψυχη, η δυναμη της ομαδας, το γατι που ολοι αγαπησαμε.

Και οι admins θέλουν τον γάτο τους

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
-οι υπογραφές στο τέλος του post. Λες και με ενδιαφέρει να βλέπω συνέχεια τι σύνθεση έχει ο καθένας η ότι αρλούμπα θέλει να προβάλει!

^^ Ρυθμίσεις Προφίλ → Επεξεργασία Επιλογών → Προβολή υπογραφής → UNCHECK → PROFIT

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nεα μέλη με λίγα ποστς που γλύφουν τόσο μα τόσο πολύ επειδή είναι σαλιάρηδςες εκ γενετής, μπαίνουν ΠΟΘ και το παίζουν φίλοι με όλους και cool και δε μπορώ, γίνονται newsposters, νομίζουν ότι κάτι κάνανε, μετά παύουν να είναι newsposters, αλλά οι "φιλίες" (τουλάχιστον αυτό νομίζουν εκείνοι) με τους Mods δεν παύουν να υπάρχουν.

Πολύ faggotry κουβαλάνε μέσα τους και δυστυχώς αυτό το βλέπω και σε άλλα άτομα στην κοινωνία. Λίγα λόγια και σταράτα ρε niggers, πόσο δύσκολο είναι πια!;

Link to comment
Share on other sites

Nεα μέλη με λίγα ποστς που γλύφουν τόσο μα τόσο πολύ επειδή είναι σαλιάρηδςες εκ γενετής, μπαίνουν ΠΟΘ και το παίζουν φίλοι με όλους και cool και δε μπορώ, γίνονται newsposters, νομίζουν ότι κάτι κάνανε, μετά παύουν να είναι newsposters, αλλά οι "φιλίες" (τουλάχιστον αυτό νομίζουν εκείνοι) με τους Mods δεν παύουν να υπάρχουν.

Πολύ faggotry κουβαλάνε μέσα τους και δυστυχώς αυτό το βλέπω και σε άλλα άτομα στην κοινωνία. Λίγα λόγια και σταράτα ρε niggers, πόσο δύσκολο είναι πια!;

explain ; :)

Link to comment
Share on other sites

Nεα μέλη με λίγα ποστς που γλύφουν τόσο μα τόσο πολύ επειδή είναι σαλιάρηδςες εκ γενετής, μπαίνουν ΠΟΘ και το παίζουν φίλοι με όλους και cool και δε μπορώ, γίνονται newsposters, νομίζουν ότι κάτι κάνανε, μετά παύουν να είναι newsposters, αλλά οι "φιλίες" (τουλάχιστον αυτό νομίζουν εκείνοι) με τους Mods δεν παύουν να υπάρχουν.

Πολύ faggotry κουβαλάνε μέσα τους και δυστυχώς αυτό το βλέπω και σε άλλα άτομα στην κοινωνία. Λίγα λόγια και σταράτα ρε niggers, πόσο δύσκολο είναι πια!;

Θέλουμε ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

O λόγος που σταμάτησα πια να κοιτάω όλο το υπόλοιπο φόρουμ εκτός από το offtopic οπου απλά διατηρώ μια καποια επαφή..

Είχα βαρεθεί να βλέπω θέματα με τίτλο:

-Help!

-Bοήθεια! ΤΙ να κάνω;

-Houston..we have a problem...

-Καταστροφή συμφορουμίτες. Την γνώμη σας...

...χωρίς καμιά περαιτέρω διευκρίνηση, στον τίτλο του θέματος...

Βέβαια δεν υπάρχει πια και το απαραίτητο χρήμα για να ψαχνόμαστε με αναβαθμίσεις κτλ.... :baby:

Δεν ξέρω αν γίνεται ακόμα ή τρέχουν admin/mods να διορθώσουν.

Επίσης δεν μπορώ να διαβάζω θέματα/posts χωρίς τόνους. Πραγματικά δυσκολεύομαι.

Και 3ο και σοβαρότερο...

Το ότι έγινε merge το θέμα με τα ανέκδοτα σε αυτό με τα funny images/videos.

Μιλάμε χάθηκε τρελή DATABASE με ανέκδοτα..

Link to comment
Share on other sites

Για όλα υπάρχει η αναφορά μηνύματος. Σαν τη mastercard ένα πράγμα.

Όσο για το 3ο...

Σταμάτησες να διαβάζεις όλο το φορουμ εκτός από το offtopic επειδή συγχωνεύσαμε 3 θέματα στο offtopic;

:p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εμένα με χάλασε το merge. Θέλω να διαβάζω ανέκδοτα. Θέλω να βλέπω εικόνες. Αυτά καθημερινά.

ΔΕ θέλω όμως να βλέπω αστεία βίντεο. Ειδικά τώρα που είμαι διακοπές και έχει αργή σύνδεση, δοκιμάζεται η υπομονή μου μόνο και μόνο για να φορτώσει μια σελίδα. Και την πιο πολύ ώρα κάνουν οι εικόνες του youtube, όχι να δω το βίντεο, απλά να φορτώσει η εικόνα που δείχνουν στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

O λόγος που σταμάτησα πια να κοιτάω όλο το υπόλοιπο φόρουμ εκτός από το offtopic οπου απλά διατηρώ μια καποια επαφή..

Είχα βαρεθεί να βλέπω θέματα με τίτλο:

-Help!

-Bοήθεια! ΤΙ να κάνω;

-Houston..we have a problem...

-Καταστροφή συμφορουμίτες. Την γνώμη σας...

...χωρίς καμιά περαιτέρω διευκρίνηση, στον τίτλο του θέματος...

Αυτό δεν είναι τίποτα. Για :hang2: είναι όταν τους λες "Τι σύστημα έχεις, δώσε αναλυτικά στοιχεία και κάνε για αρχή αυτό" για να διαβάσεις μια απάντηση στο στυλ "Έκανα κάτι άλλο. Μήπως να δοκιμάσω να κάνω και αυτό το εντελώς άσχετο με αυτό που πρότεινες;" χωρίς καμιά πληροφορία για το σύστημα. Ή όταν του λες κάποιου να δοκιμάσει κάτι απλό, που θέλει 5', για να δεις μετά από 2 ώρες να απαντάει "Και τι σχέση έχει αυτό;" και να προτιμάει να περιμένει άλλες 3 ώρες μέχρι να πάρει απάντηση :suicide2: Ή "Κατέβασε αυτό το πρόγραμμα". Απάντηση. "Τι είναι αυτό το πρόγραμμα;" USE THE F#$%^&NG GOOGLE :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα. Για :hang2: είναι όταν τους λες "Τι σύστημα έχεις, δώσε αναλυτικά στοιχεία και κάνε για αρχή αυτό" για να διαβάσεις μια απάντηση στο στυλ "Έκανα κάτι άλλο. Μήπως να δοκιμάσω να κάνω και αυτό το εντελώς άσχετο με αυτό που πρότεινες;" χωρίς καμιά πληροφορία για το σύστημα. Ή όταν του λες κάποιου να δοκιμάσει κάτι απλό, που θέλει 5', για να δεις μετά από 2 ώρες να απαντάει "Και τι σχέση έχει αυτό;" και να προτιμάει να περιμένει άλλες 3 ώρες μέχρι να πάρει απάντηση :suicide2: Ή "Κατέβασε αυτό το πρόγραμμα". Απάντηση. "Τι είναι αυτό το πρόγραμμα;" USE THE F#$%^&NG GOOGLE :suicide:
ξανθιά μάλλον θα άνοιξε αυτό το thread που λες :nada:

Στα ανέκδοτα θα μπορούσε να υπήρχαν 4 threads:

1. Ανέκδοτα (text mode - funLab)

2. Αστείες εικόνες (pic - funLab)

3. Αστεία βίντεο (vid - funLab)

4. Αστεία παγωτά (LN2 - funLab)

και ζήσαν αυτοί καλά και εγώ καλύτερα :turn:

Link to comment
Share on other sites

O λόγος που σταμάτησα πια να κοιτάω όλο το υπόλοιπο φόρουμ εκτός από το offtopic οπου απλά διατηρώ μια καποια επαφή..

Είχα βαρεθεί να βλέπω θέματα με τίτλο:

-Help!

-Bοήθεια! ΤΙ να κάνω;

-Houston..we have a problem...

-Καταστροφή συμφορουμίτες. Την γνώμη σας...

...χωρίς καμιά περαιτέρω διευκρίνηση, στον τίτλο του θέματος...

Βέβαια δεν υπάρχει πια και το απαραίτητο χρήμα για να ψαχνόμαστε με αναβαθμίσεις κτλ.... :baby:

Δεν ξέρω αν γίνεται ακόμα ή τρέχουν admin/mods να διορθώσουν.

Κάποια στιγμή που είχα πει οτι το lab τείνει να γίνει help desk με είχαν πάρει απο τα μούτρα :p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με ενοχλεί να διαβάζω τελείως ανορθόγραφα μηνύματα και προτάσεις-μακαρονάδες άνευ συντακτικού. Δεν έχω την απαίτηση να γράφουμε σαν απόφοιτοι φιλολογικής σχολής, αλλά με λυπεί όταν βλέπω μηνύματα που αποδεικνύουν πόσο παραμελούμε τον γραπτό λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.