Jump to content



Τι σας ενοχλεί στο φόρουμ!


sstav

Recommended Posts

Θα ήθελα (αν συμφωνείτε) να ανοίξω αυτό το νήμα για να ποστάρουμε συνοπτικά τι μας ενοχλεί να βλέπουμε /διαβάζουμε στο φόρουμ είτε από τον τρόπο που διατυπώνονται διάφορα πράγματα από τους συμφορουμίτες είτε κάτι που εμάς μας δυσκολεύει να παρακολουθήσουμε χωρίς να αντιτίθεται στους κανόνες του lab.gr

Δεν θα ήθελα να γίνει νήμα προσωπικών αντιπαραθέσεων μεταξύ μελών.... απλά για να δούμε αν κάνουμε κάτι που ίσως ενοχλεί τους άλλους και επιδέχεται διόρθωσης.....

πχ. εμένα προσωπικά με ενοχλεί να βλέπω σεντόνια με ανταπαντήσεις για κάθε λέξη -πρόταση που γράφει κάποιος άλλος.

επίσης με ενοχλεί να ανεβαίνουν απλές εικόνες ενός gpuz, coretemp πχ στο Imgburn κτλ...Aς τα ανεβάζετε στον λάμπη μας.

με ενοχλεί να βλέπω νήματα για συνθέσεις κυρίως με καμμιά αναφορά στο προιόν παρά μόνο ένα Link σε ένα κατάστημα χωρίς να μπορώ να δω αν αυτό είναι CPU, mobo, ram κτλ παρά μόνο αν πατήσω το Link και με οδηγήσει εκεί...δεν θέλω βρε αδερφε να δω από που θέλεις να το αγοράσεις σε πρώτη φάση...να δω τι είναι αυτό που θέλεις να πάρεις.

με ενοχλεί να βλέπω νήματα του στυλ "χχχχ modding comming soon" και από κάτω μία λέξη "ΣΥΝΤΟΜΑ¨.Τι δηλαδή, άνοιξες thread χωρίς να έχεις να δείξεις τίποτα λες και πρόκειται να κλείσει το thelab και δεν θα δέχεται νέα θέματα;

Ευχαριστώ

"Ο ανάποδος και με ανάδρομο Ερμή" sstav :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

ΕΣΥ

:p

:sorry: δεν κρατήθηκα

Καλύτερα ένα σεντόνι απάντηση παρά να πάρεις μια απάντηση της μιας γραμμής, μισή γραμμή ειρωνεία και μισή γραμμή αλαζονεία. Trust me.

Υπάρχει η επιμονή να περάσει το δικό μας(μου/σου/του) με αποτέλεσμα πολλές φορές να γίνονται παράλληλοι μονόλογοι. Η επιμονή αυτή κάποιες φορές μας οδηγεί να επιστρατεύουμε βολικά συμπεράσματα για το τι είναι και τι αντιπροσωπεύει ο άλλος, ιδίως στο thread των εκλογών, κάτι που προσωπικά με οδήγησε στο να αφαιρέσω μετά από χρόνια το avatar. Σπαστικό ήταν και το thread περί θρησκείας με αυτούς που δεν πιστεύουν να προσπαθούν να αποδείξουν με το ζόρι στους άλλους ότι είναι 5χρονα χαζά που πιστεύουν στον Παστίτσιο και την διαστημική μακαρονά (don't remember).

Αυτά με ενόχλησαν εμένα, αλλά εντάξει εδώ ίσως να αντιδρώ ως 5χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Σπαστικό ήταν και το thread περί θρησκείας με αυτούς που δεν πιστεύουν να προσπαθούν να αποδείξουν με το ζόρι στους άλλους ότι είναι 5χρονα χαζά που πιστεύουν στον Παστίτσιο και την διαστημική μακαρονά (don't remember).

Ιπτάμενο μακαρονοτέρας είναι και σε παρακαλώ πολύ να αναφέρεσαι πιο κόσμια σε αυτό. Δεν μπορείς να προσβάλλεις τους πιστούς γιατί έτσι θέλεις.

:p

Link to comment
Share on other sites

ΕΣΥ

:p

:sorry: δεν κρατήθηκα

Καλύτερα ένα σεντόνι απάντηση παρά να πάρεις μια απάντηση της μιας γραμμής, μισή γραμμή ειρωνεία και μισή γραμμή αλαζονεία. Trust me.

Υπάρχει η επιμονή να περάσει το δικό μας(μου/σου/του) με αποτέλεσμα πολλές φορές να γίνονται παράλληλοι μονόλογοι. Η επιμονή αυτή κάποιες φορές μας οδηγεί να επιστρατεύουμε βολικά συμπεράσματα για το τι είναι και τι αντιπροσωπεύει ο άλλος, ιδίως στο thread των εκλογών, κάτι που προσωπικά με οδήγησε στο να αφαιρέσω μετά από χρόνια το avatar. Σπαστικό ήταν και το thread περί θρησκείας με αυτούς που δεν πιστεύουν να προσπαθούν να αποδείξουν με το ζόρι στους άλλους ότι είναι 5χρονα χαζά που πιστεύουν στον Παστίτσιο και την διαστημική μακαρονά (don't remember).

Αυτά με ενόχλησαν εμένα, αλλά εντάξει εδώ ίσως να αντιδρώ ως 5χρονο.

πειράζει που δεν κατάλαβα τι σχέση εχει η αφαίρεση του avatar με αυτά που λες ; :p

Link to comment
Share on other sites

πειράζει που δεν κατάλαβα τι σχέση εχει η αφαίρεση του avatar με αυτά που λες ; :p

Όχι. :sarcastic:

Είναι σαν το ψήφισμα διαμαρτυρίας. Αυτός που το καταθέτει νομίζει ότι κάτι κάνει. Την ίδια στιγμή αυτός που το παραλαμβάνει απλά το αγνοεί. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Μετα τη κοντρα του Βικτωρα με τον Γιαννη (που ειχε πλακα)

Μου τη σπαει αφανταστα η κοντρα δεξιας - αριστερας...

Βγαλτε τα απωθημενα σας μεσω ΠΜ κυριοι πλακωθειτε με caps locks till the death

Link to comment
Share on other sites

αυτό που με τρελαίνει αφάνταστα είναι το διπλό-ποστάρισμα με φωτογραφίες

γράφει ο ένας ένα κείμενο,βάζει και τις φωτο του και απάντα ένας ή και περισσότεροι με multi-quote και ακολουθεί ένα ατελείωτο σκρολάρισμα....τα χάπια μου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.