Jump to content



Τι σας ενοχλεί στο φόρουμ!


sstav

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

O Ντινόπουλος καλά είναι, ο μήτσος [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] που δεν αλλάζει λάστιχα με εκνευρίζει!!!

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] έχω εδώ την ξαδέρφη μου με 5 αεροσυνοδούς φίλες της 24 ετών, ΘΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

O Ντινόπουλος καλά είναι, ο μήτσος [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] που δεν αλλάζει λάστιχα με εκνευρίζει!!!

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] έχω εδώ την ξαδέρφη μου με 5 αεροσυνοδούς φίλες της 24 ετών, ΘΕΣ?

24 ετων ειναι η καθεμια η στο συνολο ολες μαζι ειναι 24 ετων; Στην δευτερη περιπτωση σε θελω για πελατη σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] έχω εδώ την ξαδέρφη μου με 5 αεροσυνοδούς φίλες της 24 ετών, ΘΕΣ?

Αυτό παίζει να είναι και trap, έχουν πέσει τα standards των αεροπορικών εταιριών :p

24 ετων ειναι η καθεμια η στο συνολο ολες μαζι ειναι 24 ετων; Στην δευτερη περιπτωση σε θελω για πελατη σιγουρα...

Όχι τόσο ώστε να προσλαμβάνουν ανήλικα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπάει που δεν γράφει πια ο nicoc89
και εμένα, είχε σεξυ avatar :red:

μου τη σπάει που δεν έχουμε σχεδιαστές/αρχιτέκτονες/φωτογράφους αληθινούς με Eizo οθόνες, μέχρι και Coloredge/ NEC Spectraview / HP DreamColor / Lacie 324i να κοντράρουμε τα ICC profiles μας :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

και εμένα, είχε σεξυ avatar :red:

μου τη σπάει που δεν έχουμε σχεδιαστές/αρχιτέκτονες/φωτογράφους αληθινούς με Eizo οθόνες, μέχρι και Coloredge/ NEC Spectraview / HP DreamColor / Lacie 324i να κοντράρουμε τα ICC profiles μας :sarcastic:

QUE!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.