Jump to content




mchls

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΟΣ. Δέν έχω καεί περισσότερο σε racing game στην ζωή μου...ακόμα και με τα γνωστά nfs δέν είχα λιώσει τόσο...Το περίμενα καιρό να βγεί κάποια είδηση. Θυμάμαι ακόμα τί γινόταν στα Online ακόμα και με εκδόσεις του "θείου"

Thx for sharing and let's wait.

Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα συζητήσεις μελών στα φόρα της CODEM σήμερα και φαντάζομαι θα δείξουν/αποκαλύψουν ολόκληρο trailer για επιβεβαίωση του sequel....1 βράδυ έμεινε για να μάθουμε. (8-8-2012)

- To αυτοκινητάκι στο βίντεο ίσως είναι το Pagani Huyara. Ακόμα θυμάμαι τις τρέλες που έκανα με το ZONDA...

@mchls

Κράτα μας ενήμερους φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Codemasters confirmed that there won’t be any cockpit view in GRID 2. Yeap, a racing game without a cockpit view. What’s also funny is that Codemasters believes that only the 5% of racing gamers use that view while playing their games.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-Fm89CbB1Cs]Grid 2 - Reveal Interview - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει,καλο θα ήταν να υπήρχε για να καλύψουν και αυτο το 5% που λένε πιστεύω!

Αλλα μήπως έτσι θέλουν να μας πουν ότι θα είναι πιο arcade το παιχνίδι;;;

Ούτε εγω πάντως την χρησιμοποιώ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.