Jump to content



Recommended Posts

kIlGoRi, ευχαριστώ, χρόνια πολλά κι σε σένα.

LordOfRings, το έχω κάνει πολλές φορές load αλλά τίποτα. ’σε που 2 saves πίσω εκεί που ρίχνεις κάτω το αεροπλάνο έχει bug και βγαίνει έξω το παιχνίδι...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καπου ενα αρχειο που λεγεται tweaks.rar στο θεμα γιa το hl2 > το δοκιμασα και επιασε και δεν ξαναεπαιξα κανενα επιπεδο απο την αρχη >Νομιζω σε αυτη τη σελιδα >ψαξε λιγο > http://www.insomnia.gr/phpBB2/viewforum.php?f=4

Εναλλακτικα δοκιμασε αυτο >

Go into your hl2\cfg\ folder, and create a txt file, inside this text file, write the following lines.

ai_norebuildgraph "1"

ai_disable "0"

Save, then rename the text file to ai_fix.cfg, right click the file and set it to read only.

Next, open up valve.rc in notepad, you should see the following

// load the base configuration

//exec default.cfg

// Setup custom controller

exec joystick.cfg

// run a user script file if present

exec autoexec.cfg

//

// stuff command line statements

//

stuffcmds

// display the startup level

startupmenu

under "exec autoexec.cfg", add this line

exec ai_fix.cfg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειση εχω ξενερωσει με την κατεβασμενη εκδοση του game πηγα και το νοικιασα σημερα..

Η ενοικιαση ειναι ημερισια και θελω οπως ειναι φυσικο να συνεχιζω απο εκει που σταματησα και οχι απο την αρχη..

Τα saves τα εχω..

Τι πρεπει να κανω ???

Το εχει κανει αυτο κανενας με επιτυχια..Δεν πιστευω να συνατνησω και παλι bugs..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από krisiun82

Που βρικσω το cd-key του game για να κανω registert στο steam???

Ολα τα games που νοικιάζω και έχουν cd-key απο το video vlub το έχουν γραμμένο επάνω στη θήκη..

αν δεν το έχουν πήγαινε πέστους ..

Link to comment
Share on other sites

σε μια μέρα? και ολη μέρα να το παίζεις δεν νομίζω οτι θα μπορέσεις να το τερματήσεις. εγω εχω αφήσει μισα DOOM3 HL2 NFSu2 και τώρα παίζω Battle For Middle Earth(the best!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings [Σήμερα, στις 15:17]

σε μια μέρα? και ολη μέρα να το παίζεις δεν νομίζω οτι θα μπορέσεις να το τερματήσεις. εγω εχω αφήσει μισα DOOM3 HL2 NFSu2 και τώρα παίζω Battle For Middle Earth(the best!!)

Το Doom το επαιζα χαλαρα για ενα μηνα...στο hl2 επεσα με τα μουτρα εχθες και το τελιωσα σε μια μερα:( φοβερο παιχνιδι αλλα μου φανηκε μικρο...

Το NFSU2 με ψιλοκουραζει και το BFME καλο φαινεται αλλα πολυ λιγες επιλογες σε σχεση με αλλα στρατηγηκης(πολυ λιγη εμφαση σε οικονομια και κτηρια) :OT:

Κριμα γιατι το hl2 μου αρεσε παρα πολυ...αντε τωρα να βγει το 3:banging:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προβληματικό παιχνίδι πάντως όσον αφορά το A.I. Μου έσπασε τα νεύρα πάλι. Είμαι σε ένα σημείο που είναι ένας φάρος που ανεβαίνεις τέρμα πάνω, που σε αυτό το σημείο σκοτώνεις ένα σκατόπραμα σαν αεροπλάνο που πετάει και είναι ένας σύμμαχος κολλημένος σε ένα δωματιάκι μου λέει ακολούθησέ με και δεν μπορεί να βγει ο *******. Τί σπαστικό πράγμα!!! Τί να κάνω ρε παιδιά;:rant: :rant: :rant:

Link to comment
Share on other sites

xxxxxxxxxxxmmmmmmmmmmm

ρε γερμανε στρατηλατη μας δουλευεις (ROMMEL αν δεν κανω λαθος)

easy = walking in the park

hard = running in HELL

και μαθηματικως επειδη walking in the park =/= running in hell => easy =καμια σχεση με hard

στο hard να σου δωσω να καταλαβεις τρως τα headshotidia και ψαχνεις να καταλαβεις απο που σου ερχονται και λες μα γιατι το health πηγε απο 80 σε 45 μηπως κουτουλησα πουθενα

??????

are U serious man ουτε ο spawn δεν το τερματιζει σε μια μερα (ενταξει μην ειμαστε και απολυτοι)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα,

Στο chapter ENTANGLEMENT του παιχνιδιου σε καποιο σημειο πλακωνουν απο τεσσερις σηδερενιες πορτες συνεχεια στρατιωτες μαζι με τα υπταμενα περιστροφομενα δρεπανια(εκεινα τα κοκκινα).

Πως σκατα να το προχωρισεις το σημειο αφου βγαινουν συνεχεια. Οτι και να κανεις οπου κ αν τρεξεις κ κρυφτεις σε κοπανανε. Εχει βεβαια στον τοιχο μια ενεργεια κ πανωπλια να ρουφας αλλα τελειωνουν καποια στιγμη.

Κανεις που να καταλαβε ποιο σημειο λεωκ αν υπαρχει κανα tip να το περασω γιατι μου εχει σκισει πολυ τους @@σακους.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Στο chapter ENTANGLEMENT του παιχνιδιου σε καποιο σημειο πλακωνουν απο τεσσερις σηδερενιες πορτες συνεχεια στρατιωτες μαζι με τα υπταμενα περιστροφομενα δρεπανια(εκεινα τα κοκκινα).

Πως σκατα να το προχωρισεις το σημειο αφου βγαινουν συνεχεια. Οτι και να κανεις οπου κ αν τρεξεις κ κρυφτεις σε κοπανανε. Εχει βεβαια στον τοιχο μια ενεργεια κ πανωπλια να ρουφας αλλα τελειωνουν καποια στιγμη.

Κανεις που να καταλαβε ποιο σημειο λεωκ αν υπαρχει κανα tip να το περασω γιατι μου εχει σκισει πολυ τους @@σακους.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ιπποκράτης

Καλησπερα,

Στο chapter ENTANGLEMENT του παιχνιδιου σε καποιο σημειο πλακωνουν απο τεσσερις σηδερενιες πορτες συνεχεια στρατιωτες μαζι με τα υπταμενα περιστροφομενα δρεπανια(εκεινα τα κοκκινα).

Πως σκατα να το προχωρισεις το σημειο αφου βγαινουν συνεχεια. Οτι και να κανεις οπου κ αν τρεξεις κ κρυφτεις σε κοπανανε. Εχει βεβαια στον τοιχο μια ενεργεια κ πανωπλια να ρουφας αλλα τελειωνουν καποια στιγμη.

Κανεις που να καταλαβε ποιο σημειο λεωκ αν υπαρχει κανα tip να το περασω γιατι μου εχει σκισει πολυ τους @@σακους.

Ευχαριστω

Απο τα δυσκολοτερα σημεια...!

Πρεπει να στησεις τα αυτοματα κ να κρατησεις την αμυνα οσο ποιο πολυ μπορεις.Αν κρατησεις αρκετα θα ερθει το γκομενακι να σε σωσει :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες στο σηγμείο που παίρνεις το buggy και υποτίθεται πρέπει να πηδήξεις απο μια σπασμένη γέφυρα παίζει κανέναν κόλπο γιατι όσες φορές και αν το έκανα και με φόρα όλο μέσα στο κενό πέφτει.Μιλάω για το σημείο που βγαίνεις από το ravenloft

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.