Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Μετα το μαλακο πουλι που χτυπησε τον ωμο του l2phile...

Και κάθε τόσο (ανάλογα με τη χρήση) την βγάζω και την πλένω.

:yes2:

(δε σας λεω ουτε ποιος το ειπε ..ουτε που...για περισσοτερη ιντριγκα:p)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε λίγο απότομο :hehe:

Τώρα αν το 7% προσβάλλεται από σχόλια προς τους Νεο-Ναζί, δε μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.

Υποθέτω ότι ως μέρος της ενηλικίωσης παύουμε να τραυματιζόμαστε ψυχολογικά όταν κάποιος μας προσβάλλει τους Metallica, τον Ολυμπιακό ή την ΧΑ ;)

(για να μην σου πω ότι άμα το κόμμα που υποστηρίζεις σε κάνει να αισθάνεσαι άβολα με αυτά που λένε και κάνουν, τότε παίζει και να έχεις κάνει κάποιο λάθος...)

και οι φασιστες εχουν αισθηματα Chosen...
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου θυμίζει αυτό, αλλά είναι παλιό. 2-3 μηνών.

ήταν φρέσκο φρέσκο

[MENTION=14956]uNick[/MENTION] όχι δεν ήταν δικό μου. Απλώς όταν διάβασα το ποστ, σκέφτηκα κι εγώ να βάλω τη συγκεκριμένη φράση εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
κατσε να γινει crash test , burnout test και long distance test και θα δουμε αν θα του δωσω 20Ε
burnout test πως θα το κανεις????

:confused:

θα βαλω τον DJD να κανει ποδηλατο και τον levelone μπροστα για κοντρα

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

εσύ και κάτι άλλοι εδώ στο δε λάμπ που είστε 20 χρονών και κάνετε αναβαθμίσεις των 4000 ευρώ στο πι και φι. τσου κου τσου κου μαζεύονται λεει τα λεφτά για τριπλό σλι κτλ. μαζέψου.

τωρα εαν εσύ είσαι λεφτάς ή φοροφυγάς ή αλεπουδιάρης ή μπαφιάρης τρελός αναρχικός που σπας βιτρίνες με τον ξεφτίλα τον παπανδρέου και μετά κυκλοφορείς με τίποτα 5 ντι στο χέρι των 3500 ευρώ κτλ δεν έχω κάτι να σου πώ.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το πολυτιμοτερη εταιρία στον τίτλο είναι τουλάχιστον αμφιλεγόμενο. Το χρημστιστηριακη αξία θα ήταν πιο σωστό.

Στο παραπάνω να θυμίσω ότι κάποτε οι κατασκήνωσεις Γκάλη (3 οικηματα και 4 γήπεδα μπάσκετ ) άξιζαν χρηματιστηριακα 2 δις δραχμές.

Μετά την επιστροφή μας στη δραχμή και τις αλλεπάλληλες υποτιμήσεις, πάλι τόσο θα αξίζουν :hehe:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

52030d1346492876-diablo-3-tzifos_headquarters.jpg

Να δεις χαρά η γυναίκα μου όταν την ρώτησα που έχει την σιδερώστρα !!!! :hehe: :hehe:

την είχε πάρει κάπου το μάτι μου :p

Σύζυγος μόλις είδε το control room: και καλά, το σίδερο τι το έχεις και αυτό έξω.

Απάντηση: Κάνει ατμό-σφαιρα :dirol:

παραλίγο να το φάω όλο αυτό το πράγμα στο κεφάλι

:yes2: :jester::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.