Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Καλή σαν τεχνολογία. Κακή από θέμα ιδιωτικότητας. Αν πιάσω κανένα Glasshole να με τραβάει χωρίς να ρωτήσει θα αποκτήσει μονοκυαλο εντοιχισμένο στον αμφιβληστροειδή του
είσαι γκόμενα με μεγάλα βυζιά και ντύνεσαι ξεκολλα?
Όχι έχω μεγάλο πουλί και με κοιτάνε οι γκέη
Link to comment
Share on other sites

Επικαλούμαι το δεύτερο κομμάτι του τίτλου του thread (Dreamcars) γι αυτο το ποστ...

Είμαι στην ευτυχή θέση να μοιραστώ μαζί σας ενα όνειρό. Σε λίγες ημέρες θα είμαι (κατα πάσα πιθανότητα*) ο πανευτυχής κάτοχος ενος Datsun 280Z του 1978.

Για αυτούς που δεν ξέρουν την ιστορία του οχήματος, εχει ψηφιστεί σαν το 2ο καλύτερο Sportscar της δεκαετίας του '70 πίσω απο την Ferrari Daytona...

Μήτσο πραγματικά αν κοιτάξεις έξω απο το παράθυρο σου ΤΩΡΑ, είναι πολύ πιθανό να δεις την ρόγα μου... ΤΟΣΟ μου σηκώθηκε η τρίχα.

:worship:

Οτι και να πω ειναι λιγο...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

είναι απλό γιατί προτιμώ τον φιλελευθερισμό από τον κομμουνισμό. Το λέει και στο όνομα του. Θέλω να είμαι ελεύθερος να κάνω ότι θέλω και να ορίζω εγώ την μοίρα μου, χωρίς βέβαια να γίνομαι βάρος στους υπόλοιπους, να τους προσβάλλω και να τους ενοχλώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δεν καταλαβαίνω τίποτα java και πρέπει να κάνω μέσα εργασία μέχρι τον Σεπτέμβρη. αααα panic attack
Ψυχραιμία.

Ξέρεις C; Αν ναι τα πετάς όλα μέσα σε ένα αρχείο και γράφει C-like Java.

Win - Win :p

από C μόνο τη βιταμίνη

:worship::worship:

Link to comment
Share on other sites

Από το "Δείξτε τα ρολόγια σας" (και ενώ τα περισσότερα γατάκια ποστάρουν ρολόγια χειρός)

978117_600_375_933158684.jpg

Να και η δική μου συλλογή... Το αριστερό ειναι Tag Heuer, το μεσάιο ειναι και το μακρύτερο (τριφασικό) και το δεξί ειναι της πλάκας. Και τα τρία βέβαια τα έχω πληρώσει χρυσά. :p

Ωραίο νυχάκι.

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
για να δείξεις το επίπεδο σου, λες και δεν ξέρουμε ότι σε αυτή τη χώρα η πεδία έχει πάει περίπατο...
tumblr_lono6zrROJ1qlu6zvo1_250.gif

Και η ορθογραφία επίσης! :hehe:

Ψάρωσα στη 1η ανάγνωση, για τι πεδία μιλάει ο φίλος λέω μέσα μου... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σε αυτο στην αρχη δεν εδινα σημασια αλλα οταν βρεθηκα σε ενα ταξιδι στη φρανκφουρτη κατω απο βροχη απο τη μια η βροχη και απο την αλλη οτι δε μπορουσα να πιασω καλα τη μηχανη εκανα λαθη και εκοψα τις μυτες απο τους πυργους.

για τους φωτογραφους του φορουμ , ειναι σιγουρα ατακα!

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
σιγουρα οχι σιγουρο :p
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο σε καφέ από τον [MENTION=22279]acct[/MENTION] καθώς μιλούσαμε για την Εθνική στο μπάσκετ

Χάσαμε από τους Φινλανδούς! Στο μόνο που πρέπει να χάνεις από την Φινλανδία είναι στην οδήγηση σε πάγο.
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο σε καφέ από τον [MENTION=22279]acct[/MENTION] καθώς μιλούσαμε για την Εθνική στο μπάσκετ

Χάσαμε από τους Φινλανδούς! Στο μόνο που πρέπει δικαιούσαι να χάνεις από την Φινλανδία είναι στην οδήγηση σε πάγο.

:D

Link to comment
Share on other sites

καλα εσυ παντος θα το εβρισκες σιγουρα στη θεση τους οτι ειναι εκτος εγγυησης
Δεν μπορω να καταλαβω με τι υφος απαντας, μιας και δεν εχεις ουτε σημεια στίξης, αλλα ουτε κανα smiley...Οποτε δεν σου απαντω...:hehe:

:dance3::dance3:

:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.