Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Δε νομίζω πως μπορώ να παραλείψω κάτι εδώ.. :hehe:

Προφανώς φίλε δεν πόσταρα σε αυτό το thread, αλλά μεταφέρθηκε από το διαχειριστή. Και προφανώς δεν έχω 0 posts εώς τώρα. Το γεγονός επίσης ότι διαφήμισα το blog μου με "φρέσκους" λογαριασμούς, προσθέτει ακόμα περισσότερη αξιοπιστία στο πείραμα μου, διοτι δείχνει ακριβώς το πόσο εύκολο είναι να ποστάρεις σε ελληνικά forums (στο μεταξύ ορισμένα επιτρέπουν τη διαφήμιση) χωρίς προηγουμένως να είναι απαραίτητη ιδιαίτερη δραστηριότητα (σε ξένα forums βάζουν περιορισμούς π.χ δικαιούσε να ποστάρεις ύστερα από Χ μέρες αφότου έγινες μέλος) Επίσης εάν ο διαχειριστής ήθελε να με κάνει ban, θα το έπραττε ούτως ή αλλιώς μέχρι τώρα. Απο όσο βλέπω εσύ διαχειριστής, δεν είσαι. Τέλος, όσο αφορά το spam. Εάν ονομάζεις spam το ότι πόσταρα σε 10 forums το ίδιο μήνυμα, μάλλον δεν κατάλαβες τι σημαίνει ακριβώς spam. Spam κυρίως θεωρείται η μαζική αποστολή του ίδιου μηνύματος με σκοπό την προώθηση κάποιου προιόντος, και αυτό συνηθως επιτυγχάνεται με ειδικά προγράμματα προς ευκολία του αποστολέα. Το spam χρησιμοποιείται περισσότερο στα emails. Και όταν λέμε "μαζικά" δεν εννοούμε μόνο 10 posts. Θα μπορούσα να έγραφα ελαφρώς διαφορετικό post κάθε φορά. Αυτό αυτομάτως δεν θα ήταν spam. Για την αναφορά σε κρεμάλα, ουδέν σχόλιο.
Link to comment
Share on other sites

Πληρώνεις 30€ το μήνα όπως και εγώ για να έχω internet στο σπίτι μου, εσύ απαιτείς και μιλάς για χαμένα λεφτά και εγώ μιλάω για μπετομένο σπέρμα γιατί δεν είχα υλικό για να την κάνω λάστιχο.

:rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Sebastian, γνωστό δείγμα σταθερότητας :p

Μια χαρα ειναι η σταθερότητα μου, Intel τα τελευταία 6 χρονια και Nvidia τα τελευταία 3 χρόνια. Τελευταίες ΑΤΙ καρτες που αγορασα ηταν στη σειρα 5800 (5870, 5970, 5870 6eyefinity) και οχι άδικα γιατι μετα πρασινο μαστίγιο σε ολες τις πάντες (sli, surround, support, 3d, physx) !

Αλλοι παλαντζάρουν σα βαρκούλες....

Link to comment
Share on other sites

Απ τις αγγελίες..

Κουτί Corsair 350D windowed 3 μηνών, σαν καινούριο με απόδειξη αγοράς. 70 ευρώ
και μετα απο κανα μηνα ποστάρει ότι
το κουτί είναι άριστο απλά δεν έχει τα fans.

πιστεύω να μην το βρηκα μονο εγώ το λιγότερο 'αστείο'...

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μόνο εσύ το βρήκες αστείο, εκτός και αν τα φανς που λείπουν είναι τίποτα ειδικά-ακριβά μόνο για αυτό το κουτί και η τιμή δεν είναι αρκετά χαμηλή ώστε να δικαιολογεί την απουσία τους.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

t3h troll is back with a vengeance ! :p

Μα ηδη δουλευω ως γραφιστας για το φροντιστηριο μου παρολου που παω Γ λυκειου και με πληρωνει κανονικα. Χμ, οταν τελειωσω το σχολειο - εχω βυσμα-, θα μπω στον ΟΤΕ :p

Αρχικα στα 25 σου μπορεις να φτασεις για να παρεις πτυχιο γιατι:

-Εδωσες δευτερη φορα πανελληνιες για να περασεις εκει που θες(δεν εχουν ολοι ιδιαιτερα ξερεις περνανε ατομα και με γκρουπακι φροντιστηριο και προσωπικο διαβασμα)

-Γιατι δουλεψες ως φοιτητης

-Γιατι στα 20 σου αποφασισες να ασχοληθεις και με κατι αλλο εκτος απο διαβασμα...πχ γυναικες.

Δεν μπορώ να βλέπω το e-shop κάθε μέρα να δίνει πάνω απο 10 παραγγελίες, ο γερμανός να είναι φίσκα στην πελατεία συνέχεια και εγώ να κάθομαι. Νιώθω πως η κρίση είναι απλά μία απάτη για να πανικοβάλλουν τον κόσμο (αυτή η παράγραφος είναι απλά άποψή δική μου, (δεν θέλω σχόλια)

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να αγοράσω σκληρό αφού χάλασε ο WD blue μου.Σκέφτομαι για 7200rpm θα έχουν διαφορά στη ταχύτητα αλλά στη διάρκεια ζωής θα είναι τα ίδια ή καλύτερα; Γιατί βλέπω στους black 5 χρόνια εγγύηση ενω στους blue 2 χρόνια.. Ο blue που είχα ψωφισε σε 14 μήνες με διάρκεια λειτουργίας 8 μήνες και με 100℅ health

Ενδιαφερομαι για 500gb ή παραπανω στις 7200 στροφές γιατί ζουν παραπάνω μάλλον αλλά και γιατί είναι γρήγορος.

Έχετε καμια πρόταση;

Σορρυ που γράφω κάπως αλλά έχω πιει λίγο.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήξερα ότι το Wine μπορεί να είναι καλό σαν λύση ανάγκης, αλλά τελικά από τα προβλήματα που προκαλεί στον [MENTION=7477]adpanos[/MENTION], μάλλον είναι πρόγραμμα του κώλου.. :hehe:

Εν τέλη αν πατήσεις στα παραπάνω μηνύματα να τα αγνοήσει, έχεις το παρακάτω αποτέλεσμα

2013_12_28_11_42_49.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.