Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Απάντηση του javaneze σε αγγελία του, μετά απο ακραίο παζάρι για την τιμή. ..

Αλιμονο, περασε η εβδομαδα και εχασα το deadline, αναγκαζωντας με σε περαιτερω μειωση της τιμης του ηδη ξεφτισμενου απο τα χρονια προιοντος.

Το σουλουπωσα ομως κι εγω, αλλαξα τα λαδακια του, και να και φιλτρα, ευτυχως αυτα τα Ιαπωνικα δεν βγαζουν πολλες ζημιες.

Τελικα καταφερα τον Palyrria να το παρει εναντι 39,82 ευρω.

Χαρη μου εκανε το παιδι, η παναγια η μυρτιδιωτισσα να τον εχει καλα.

Συγνωμη που αμελησα να ενημερωσω την αγγελια, το cpu δοθηκε στον πρωτο ενδιαφερομενο, [MENTION=418]kallileo[/MENTION] o οποιος ηταν κύριος στον λογο του, και ολα πηγαν ρολοι στην συναλλαγη.

Ευχαριστω για την φιλοξενια, γελασαμε και λιγο καλοκαιριατικα. :)

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Λύθηκα!

Ωραίο παράδειγμα. Σου συστήνω να διαβάσεις το Μπουμερανγκ του Michael Lewis. Μεταξύ άλλων αναφέρει και Ελλάδα και Ισλανδία. Για αρχή θα δεις ποιοι προξένησαν το πρόβλημα σε πρώτη φάση σε κάθε περίπτωση ξεχωριστά. Αν και πάλι δεν ικανοποιηθείς μπορείς κάλλιστα να πας να ζήσεις εκεί. Δόξα το Θεο ηφαίστεια έχουν οπότε θα μπορέσεις να βρεις στήριξη και για την πατέντα σου.
Link to comment
Share on other sites

Προιόν δεν έχω.... Ιδέα έχω.

Οπότε η ιδέα που έχω και προσπαθώ να μαθευτεί είναι spam.

Δηλαδή η διάδοση της επιστήμης είναι spam.

Οπότε spam είναι τα πανεπιστήμια τα επιστημονικά περιοδικά που μεταδίδουν

επιστημονικά θέματα...

Link to comment
Share on other sites

Εάν δε αλλάξει και χρώμα στην γραματοσειρά ίδια με το background του Λάμπη, οι καλύτεροι φίλοι θα γίνουμε :hehe:

Δεν τον γλίστραγες ποιο νωρίς ρε Κώστα... απελευθερώθηκε : P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κακή αρχή διακοπών σήμερα!

Όταν φτάναμε Ελλάδα και πήγαινε να προσγειωθεί, εκεί που είχε πάρει την κατηφόρα κάνει ένα τσουπ και το ξανανεβαζει απότομα. Μετά έκανε κανένα 20' γύρους πάνω από την Αθήνα για να το πάει πάλι σε θέση προσγείωσης.

Οι 4 ώρες ανταπόκριση για Νάξο, γίνανε 6 λόγω τεχνικής επιθεώρησης στο αεροσκάφος της ολυμπιακής.

Να με έχει πιάσει τρελός πονοκέφαλος και να μην έχουν ένα παυσίπονο στο gate και στα γύρω μαγαζιά.

Αφού είδα ότι αργεί να φύγουμε, έφυγα από το gate να παω τέρμα πίσω στις αφήξεις που έχει το μοναδικό φαρμακείο και μετά να ξαναπερασω έλεγχο για να παω στο gate.

Μέσα σε όλα, φώναξαν το όνομα μου μαζί με άλλους δύο και μας έδωσαν από ένα εισιτήριο δωρεάν για την ταλαιπωρία. Αλλά το θέμα είναι ότι δύσκολα θα μπορέσω να το χρησιμοποιήσω γιατί είναι εντός Ελλάδας μόνο και δεν μεταβιβάζεται!

ΑΥΤΆ από σήμερα!

Α! Χρόνια πολλά Αντώνη btw.

Προς στιγμήν, νόμιζα οτι διαβαζα ποστ του Θωμά. :hehe:
Ποσο n00b παιζει να εισαι...

Αληθεια εχεις διαβασει κανενα ποστ του??

Σε πρωτη φαση δεν παιζει ποτε να μην ειχε πανω του καποιο παυσιπονο... Μεχρι κλωστη για ραμματα και μορφινη τον κοβω να κουβαλαει στο τσεπακι.

Ε μετα ειναι οι χτυπητες διαφορες π.χ εκει που θα πηγαινε να προσγειωθει το αεροπλανο και θα ξανασηκωθει ο Θωμας θα ειχε παει στο κοκπιτ να δει αν χρειαζονται καμμια βοηθεια, θα εβρισκε τον κυβερνητη λιποθυμο οποτε αφου του παρειχε Α΄ βοηθειες θα προσγειωνε και το αεροπλανο.

Παιζει και στην καθυστερηση αυτος να βοηθουσε την τεχνικη επιθεωρηση ωστε να γινει πιο γρηγορα.

Τελος το δωρεαν τικετ θα το ειχε παρει μετα απο επικο διαλογο με καποιον ανευθυνο-αρμοδιο και οχι απλα "μας φωναξαν απο τα μεγαφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ένα 3 του ξέφυγε. 32bit ήθελε να γράψει. Ποιο πολύ για όνειρο θερινής νυκτός μοιάζει παρά ατάκα.

Είσαι sure για αυτό; Εγώ πιστεύω πως εννοούσε και στα 2 "είδη" bits, αν μπορεί να το πει κανείς έτσι... Και στα 32 και στα 64, όπως λέει μετά... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.