Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Θεουλης ο Γατουλης

Για μετάφραση αναλυτικής βαθμολογίας/πτυχίου, για να την στείλω σε πανεπιστήμια έξω, μπορεί να με βοηθήσει κι ένας απλός δικηγόρος ή δεν γλιτώνω το νταβατζιλίκι του βρετανικού (aka 27€+16€ ανά σελίδα + 3,5€ για κάθε αντίγραφο);;;
Δε κάνεις ένα θεματάκι γιατί ενδιαφέρει και εμένα;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μιας και δε το έβαλε κανείς ακόμα ας το βάλω εγώ :p

εγώ θα έλεγα να ρίξεις και μια ματιά στην eizo fs2333 πιστεύω είναι αρκετά καλύτερη σε όλα από τα μόνιτορ που έχουν αναφερθεί.

ειδικά αν σε ενδιαφέρει η χρωματική απόδοση.

eizo? wuuut? τι παιζει με αυτη την εταιρια.. δεν εχω ιδεα..
Link to comment
Share on other sites

Ατακα μελους σε thread για να μπει στο clan του thelab Diablo 3

Καλημέρα παιδια. Εχω βυσμα τον P70 τον tavliban και τον Icy20 και παντοτε με αξιοκρατικα κριτηρια θα επιθυμουσα να ενταχτω στις λεγεωνες του TheLab :hehe:

Rambryn#2811

Eυχαριστώ.

Επος! :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε αγγελία όπου ο [MENTION=124]NoDsl[/MENTION] πουλάει ένα barebone με i5 στα 350 €, χρήστης του κάνει το εξής παζάρι:

150 ;
Μεταφορικά δικά μου
Ωραία. Λόγω όγκου/βάρους και χειρισμού του πακέτου συνεργάζομαι με συγκεκριμένη μεταφορική που χρεώνει 199€ γιατί στο φέρνει σπίτι με τυμπανοκρουσίες και τιμές αρχηγού κράτους.

Το προχωράμε;

:sarcastic:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά , έδωσα να διαβάσει μια γκόμενα τα ποιήματα και τα τραγούδια μου και μου λέει είσαι ηλίθιος και της λέω και εσυ εισαι άσχημη και μυρίζεις σα μπακαλιάρος και με χαστούκισε. :computer: Αμα σας λένε οτι δεν αξίζετε να μην τους πιστεύετε , ζηλεύουν. :victory: . Αφου μου αρέσει να γράφω γιατι να μην το κάνω? μπορεί σε δυο - τρεις μηνες να γράφω καλύτερα και να το κάνω και επαγγελματικά, αφού έχω ταλέντο , το νιώθω.

Το παληκάρι είναι Θεός... ακόμη γελάω σαν χαζός... νταξ respect! Καψίλα at its best! :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.