Jump to content



Nintendo Wii U, κυκλοφορεί στις 30 Νοεμβρίου στην Ευρώπη


Recommended Posts

Όχι.

Τι θες να κάνεις;

απλα δεν με βολευει το control απο το 3ds

αλλα θελω να παιξω το zelda :nada:

edit: ειδα οτι γίνεται με mod

thx πάντως

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Το πρόβλημα είναι ότι ο [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION] σπαμμάρει ανελέητα. Είτε υμνεί το Wii U ως την καλύτερη κονσόλα (ffs) είτε ποστάρει για το 3DS (offtopic).

Παράδειγμα...

The Wonderful 101, Zombi U, Donkey Kong Tropical Freeze (σε ένα μήνα από τώρα), Pikmin 3 ,τα περισσότερα γνωστά 3rd party titles, Super Mario 3rd world, New Mario Bros U, Luigi και άλλα τόσα exclusives και έρχονται μέσα στο 2014 καταπληκτικά exclusives.

Θα ξαναρχίσουν να μιλάνε τώρα τα κωλοτουμπίδια που έσκασαν 500 ευρώ για να παίξουν KNACΚ και RYSE.

Αλλά τσούζει βλέπεις.

Vaseline.

:hang2:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] το προβλημα δεν ειναι μονο οτι 10 σελιδες τωρα βγαινει εκτος θεματος στο ιδιο του το τοπικ, το προβλημα ειναι οτι πριν κατι μηνες πηγε και εβαλε οτι-ναναι πικς στο θεμα με το γυμναστηριο, -> http://www.thelab.gr/off-topic/gymnastirio-kai-ximeies-41530-50.html#post1063555072 <- αυτες οι φωτογραφιες ουτε φυγανε ποτε ουτε μαθαμε ποιος ειναι, ο ιδιος ο [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION] πηγε στο thread του ghosts και εδωσε link απο το δημοσιο (πλεον) προφιλ του στο steam, απο την στιγμη που φαινεται το ονοματεπωνυμο του φατσα καρτα και με ενα google search "spiros galanis twitter" βρισκεις αμεσως φωτογραφια του, γιατι κανεις λες και ο [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] πηγε και εκλεψε την πικ απο κανεναν σκληρο δισκο - kevin mitnick style ? Δεν ειναι λιγο αδικο ο ενας να βαζει ψευτικη pic και να παιρνει 6 like και αλλος επειδη βαζει την αληθινη να τρωει ban ? τουλαχιστον να σβηστουν οι 100% προσωπικες φωτογραφιες του τυπου απο το joe weider (hint : ΔΕΝ λεγεται σπυρος ) γιατι αμα τις δει καμια μερα, μετα θα τρεχει ολο το site για μυνησεις και εξωδικα. my 2cents.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που τυγχάνει το συγκεκριμένο άτομο να είναι συγγενικό μου πρόσωπο κάτι το οποίο μερικούς εδώ μέσα δεν τους αφορά. Εάν ο GruntGR θέλει να βάλει εναντίον μου και να με γνωρίσει προσωπικά , ξέρει το τηλέφωνο μου και ξέρει που θα με βρει ΕΚΤΟΣ δουλειάς , τώρα εκείνος έχει στραβώσει διότι δεν έγινε μία εμπορική συναλλαγή μεταξύ μας.

Έχει απειλήσει κιόλας να περάσει από την εργασία μου...φαντάσου ψύχωση ο άνθρωπος.

Επίσης σταματήστε να ασχολείστε με τα προσωπικά των άλλων και διευθετήστε τα δικά σας.

Έχω κάνει ανοιχτή πρόσκληση και σε άλλα μέλη να περάσουν από Weider Αγίου Δημητρίου και Wing Chun Αγ.Δημητρίου,επίσης έχω φάει ban από το section του Γυμναστηρίου μιας και οι mods έκριναν ότι έκριναν, δεν έκατσα να το κάνω θέμα, το βούλωσα και σεβάστηκα την επιλογή αυτήν.

Το να ποστάρει όμως ο καθένας ΜΗ πραγματικές μου φωτογραφίες με βάζει σε δύσκολη θέση να κάθομαι να πείθω το συγκεκριμένο άτομο να μην κάνει μήνυση κατ'αγνώστων σε πρώτη φάση ή να προβαίνει σε άλλες ενέργειες κατά του GruntGR και φυσικά κανένας δεν μπορεί να βάλει εναντίον του site, μην λέμε ότι θέλουμε τώρα γιατί δεν φταίει το site αλλά ο χρήστης.

Καλό είναι να ΜΗΝ ανεβεί και να ΜΗΝ συνεχιστεί η οποιαδήποτε δημοσίευση ονόματος του συγκεκριμένου ατόμου και ψάχνετε στο Twitter, έχει και FB εάν ενδιαφέρεστε αλλά είναι παντρεμένος με παιδί (sorry).

Πάει ο άλλος και βάζει φωτογραφία του 2009 επίσης.

Η πρόσκληση μου, για όποιον θέλει να με γνωρίσει ισχύει (weider, wing chun σχολή), κερνάω και καφέ, αυτό ισχύει και για τον Winters που για δικό του λόγο τα έχει βάλει μαζί μου, μάλλον κολλητάρι του GruntGR (δικό του πρόβλημα αυτό).

Εάν συνεχιστεί όμως σίγουρα ο GruntGR θα έχει θέμα με εξώδικο και λίαν συντόμως. Έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί του και ζητάω το ίδιο, δεν είναι παράλογο.

Ontopic:

Nintendo currently valued as a bigger company than Sony | Nintendo Everything

Υ.Γ Έχω κάνει print screen υποτιμητικά & υβριστικά λόγια του GruntGR στο Steam για Mods και μέλη του forum,την περίοδο που μιλάγαμε και ανταλλάσσαμε παιχνιδάκια σαν καλοί φίλοι, εάν ήθελα να τον ξεμπροστιάσω θα το είχα κάνει ήδη αλλά Κατίνα για μερικές εδώ μέσα εγώ δεν θα γίνω...

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

για τον Winters που για δικό του λόγο τα έχει βάλει μαζί μου, μάλλον κολλητάρι του GruntGR (δικό του πρόβλημα αυτό).

Ontopic:

Nintendo currently valued as a bigger company than Sony | Nintendo Everything

Ακόμη ένα link που μας λέει πόσο γαμάτη είναι η nintendo και πόσο καλά πάει το 3DS.

Θα συνεχίσεις πολύ το spam;

Τι κάνεις δηλαδή; Προσπαθείς να τερματίσεις το nintendόμετρο;

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να σπαμαρει καπιοσ οταν υποστηριζει μια συγκεκριμενη κονσολα για τουσ δικουσ του λογουσ.. διοτι εαν σπαμαρει αυτοσ τοτε σπαμαρουν και ολοι αυτοι που προσπαθουν να μασ πεισουν οτι οι καρτεσ τισ nvidia η τισ amd ειναι οι καλυτερεσ..

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να σπαμαρει καπιοσ οταν υποστηριζει μια συγκεκριμενη κονσολα για τουσ δικουσ του λογουσ.. διοτι εαν σπαμαρει αυτοσ τοτε σπαμαρουν και ολοι αυτοι που προσπαθουν να μασ πεισουν οτι οι καρτεσ τισ nvidia η τισ amd ειναι οι καλυτερεσ..

Με τη διαφορά ότι το topic ειναι για Wii U και όχι το 3DS.

Link to comment
Share on other sites

fixed

Έχεις ψυχολογικά, ειλικρινά σταμάτα να ασχολείσαι , κάνε ένα hobby, παίξε tennis, bowling,στείλε PM να το συζητήσουμε στην τελική , να πεις τον πόνο σου.

To Wii U topic το ξεκίνησα εγώ και κακώς δεν το ονόμασα Nintendo , για να μην κολλάς στις ταμπέλες, επίσης μπορείς κάλλιστα να μην το διαβάζεις και να με βάλεις ignore list.

Kι εσύ έκανες post ένα άρθρο με art από το μελλοντικό Halo 5 στο section PS4 Vs XBOX One, να το κρίνουμε ως spam?

Kαι topic να κάνω για το 3DS πάλι θα αρχίσεις την αβάσιμη αρνητική κριτική σου προκειμένου να μειώσεις την εταιρία αλλά και του gamers της Nintendo.

Έλα σε παρακαλώ στα συγκαλά σου.

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στην λάσπη του Eurogamer (ναι αφορά το Wii U!!) και η Monolith ετοιμάζει μέσα στο 2014 την επική συνέχεια του Xenoblade (ένα από τα καλύτερα JRPG ever) και προσλαμβάνει άτομα:

http://nintendoenthusiast.com/news/monolith-soft-hiring/

More 3rd Party Wii U Developers Speak Out - Nintendo Enthusiast

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Είχε πει 9M για Μάρτιο 2013 - Μάρτιο 2014.

Τελικά είναι 2.8Μ.

Opening explanations by the President at the press conference regarding full-year financial forecast and dividend forecast modifications

7346058784_07b2b94a81_z.jpg

EDIT: fck -> http://www.bloomberg.com/quote/7974:JP

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.