Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

Αστα! Δορυφορους κανονικοτατα και κλειδωμα κιολλας.σε 3 δευτερολεπτα. Το gps του s3 δεν παιζεται. Παντως και το nexus το δοκιμασα σε εσωτερικο χωρο στο γραφειο και σε κακια 10αρια δευτερολεπτα κλειδωσε. Βεβαια το γραφειο ειναι με παραθυρα γυρω γυρω..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Καλημερα παιδια.Διαβασα οσα γραφετε για το 7αρι της Google.Εγω θελω να παρω το Google Nexus 10 το οποιο εχω βρει εδω στην Ελλαδα στα 330 ευρω(τα 16gb).Ειναι καλη η τιμη του? Το ταμπλετακι απο οτι ειδα ειναι πολυ καλο αλλα αν θελετε πειτε μου και εσεις τη γνωμη σας..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Καλημερα παιδια.Διαβασα οσα γραφετε για το 7αρι της Google.Εγω θελω να παρω το Google Nexus 10 το οποιο εχω βρει εδω στην Ελλαδα στα 330 ευρω(τα 16gb).Ειναι καλη η τιμη του? Το ταμπλετακι απο οτι ειδα ειναι πολυ καλο αλλα αν θελετε πειτε μου και εσεις τη γνωμη σας..

Eιμαστε λιγο off topic...

ειναι εξαιρετικο..βεβαια πριν 3 μηνες πολλοι το αγορασαν απο Πλαισιο στα 300 ευρω και με 32GB !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.