Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

Χωρίς πολλές λεπτομέρειες, μου ράγισε η οθόνη (από τα πλαινα, έξω από την οθόνη άρχισε, αλλά πέρασε και στην οθόνη). Δεν φαίνεται να δουλευει καθόλου σωστά το digitizer.

Το πάω εκεί από όπου το πήρα; Εγγύηση δεν νομίζω να με καλύπτει, πόσο μπορεί να πάει η αλλαγή;

Παιδιά, δεν κατάφερα να μιλήσω με Asus, αλλά όπως φαίνεται ποιο πολύ με συμφέρει να πάρω καινούργιο παρά να το πάω για επισκευη. Ξέρει κανείς τίποτα άλλο?

Το κλαίω το Nexus μου :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
βγάλε καμιά φωτογραφία μπας και καταλάβουμε τι έχει πάθει

Έχει ραγίσει/σπάσει η οθόνη, και δεν δουλευει σαν touch (οπότε δεν μπορώ ούτε να το ξεκλειδώσω), τι φωτογραφία να βγάλω;

Η ερώτηση, καλύτερα διατυπωμένη, είναι αν ξέρει κανείς τι μπορεί (και με τι κόστος) να κάνει η asus σε αυτή την περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

η μόνη περίπτωση να πάρεις από το ebay ανταλλακτικά και να δοκιμάσεις να κάνεις μόνος σου την αλλαγή.

Thanks, μάλλον θα δοκιμάσω κάτι τέτοιο. Αν είναι να το σώσω για λιγότερα από 50 ευρώ το κάνω...

Πρόβλημα είναι ότι δεν έχω ξαναγοράσει από ebay, και δεν ξέρω τι να εμπιστευτώ και τι όχι.

Αν είναι να το κάνω, μπορεί κάποιος εδώ να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα μια καινούρια νιλκιν Σμαρτ καβερ. Με ζελατίνα έχει 20 $. Σκέτη 10λίρες Αγγλιας. Από την μέχρι τώρα εμπειρία μου με την συγκεκριμένη εταιρία μόνο θετικά έχω να πω.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

πιστευω πως αξιζει εφοσον το πουλησεις σε καλη τιμη!

ασχετο αλλα μιας και ειδα το προηγουμενο ποστ μου,η καινουρια θηκη ειναι ολα τα λεφτα! πραγματικα πολυ καλη!σε σχεση με τις θηκες που ειχα πριν το κανει και πιο μικρο!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

πιο σβέλτο δεν θα το έλεγα..το ίδιο σε ταχύτητα το βλέπω... 1 έξτρα είδα ως τώρα, το plugin για hp printers, το οποίο θα βολεύει αυτούς που έχουν εκτυπωτή με wifi.

κατά τα άλλα έχει άλλο Intro αντί του πολύχρωμου Χ που έβγαινε (πλέον 4 κύκλους) και άλλα χρώματα στο notification tab...(άσπρο αντί του μπλε).

Επίσης νομίζω πως το gmail app πλεον λειτουργεί πιο γρήγορα...αλλά θα το εξακριβώσω όσο το χρησιμοποιώ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλοέμαθα με το S3 που έβαζα το GPS να ανοίγει μέσα στο δωμάτιο και έπιανα δορυφόρους..

Χμ...

Έχει ψάξιμο το θέμα.

Έπιανες δορυφόρους ή έβρισκε το στίγμα σου από το wifi?

Το έχω ακούσει και από άλλους, αλλά με κανένα δεν έχω συγχρονίσει με δορυφόρους μέσα στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.