Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
Ευχαριστώ.

Θυμίστε μου λιγο,η 3g εκδοση παίρνει και τηλέφωνο?

Ναι υπάρχουν κάποια προγράμματα αλλά ξέρεις..

Δεν έχεις ακουστικό..

Από το Speaker πίσω θα βγαίνει η φωνή και το Μικροφονο είναι εκεί που είναι.. Θα το έχεις στα χέρια σου και θα μιλάς..

Και ολος ο κοσμος γυρος σου θα ακουει τι λες

Αλλά το 3G είναι καθαρά, βάζω SIM για Internet..

Link to comment
Share on other sites

Η 3g έκδοση πως παιρνει τηλέφωνο?? Πως χρεωνω το κινητό μου?

Γκόμενες θα καταντήσουμε να έχουμε μεγάλες τσάντες μαζί μας :p
Ενω με το τσαντάκι ώμου φαίνεσαι brutal τύπος

This is a job for the gaymeter!!

Το τσάντακι ώμου που είχα πάρει πριν χρόνια ήταν μια χαρά στο μέγεθος και δεν χρειάστηκε τίποτα άλλο. Αλλά και 8αρι θα πρέπει να χωράει..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά έχει φάει φρίκη το tablet και φορτίζει με πολύ αργούς ρυθμούς. 5 ώρες για να ανέβει η μπαταρία κατά 40% σε sleep mode (ανοιχτό με σβηστή οθόνη), ενώ και τελείως κλειστό δεν αλλάζει πολύ η κατάσταση... Δεν έχω αλλάξει τίποτα, ούτε rom ούτε πυρήνα, ούτε φορτιστή, ούτε πολικότητα, ούτε καλώδιο ούτε πρίζα. Να φανταστείτε, έβαλα να δω ταινία χτες το έβαλα στην πρίζα, και η μπαταρία έπεφτε. Με πολύ πιο αργό ρυθμό, αλλά έπεφτε.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά έχει φάει φρίκη το tablet και φορτίζει με πολύ αργούς ρυθμούς. 5 ώρες για να ανέβει η μπαταρία κατά 40% σε sleep mode (ανοιχτό με σβηστή οθόνη), ενώ και τελείως κλειστό δεν αλλάζει πολύ η κατάσταση... Δεν έχω αλλάξει τίποτα, ούτε rom ούτε πυρήνα, ούτε φορτιστή, ούτε πολικότητα, ούτε καλώδιο ούτε πρίζα. Να φανταστείτε, έβαλα να δω ταινία χτες το έβαλα στην πρίζα, και η μπαταρία έπεφτε. Με πολύ πιο αργό ρυθμό, αλλά έπεφτε.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Καμία περίπτωση άπλα να την δείχνει πεσμένη την μπαταρία; Αν όχι, να υποθέσω ότι δεν ζεσταίνεται ιδιαίτερα και ότι ήδη έκανες κανά reset έτσι;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Καμία περίπτωση άπλα να την δείχνει πεσμένη την μπαταρία; Αν όχι, να υποθέσω ότι δεν ζεσταίνεται ιδιαίτερα και ότι ήδη έκανες κανά reset έτσι;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Όπως και να έχει, όταν φτάνει στο 0% σβήνει :p

Ζεσταίνεται η συσκευή, αλλά δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό. Τώρα το συνειδητοποίησα, και παίζει να φταίει και η ζέστη του περιβάλλοντος.

Reset αν εννοείς restart ναι (αφού δοκίμασα και φόρτιση με κλειστή τη συσκευή) αν εννοείς factory reset προσπαθώ να το αποφύγω :p

εχεις δοκιμάσει άλλον φορτιστη;;

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Η αλήθεια είναι πως όχι (δεν έχω άλλον 2A), αλλά το κινητό φορτίζει ταχύτατα, όπως και παλιότερα.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κ εγω το factory image εχ8ες το βραδυ,το setαρα οπως ηθελα κ εχω το εξης.

10h36m on battery

24m Screen

100% υπολοιπο...

Τοσο καιρο,με ολους τους custom kernels που ειχα βαλει,ΠΟΤΕ δεν ειχα κατι αντιστοιχο...

Το ειχα rootαρει με το που το εβγαλα απο το κουτι κ δεν ειχα δει πως ειναι νορμαλ...

Και ειναι κ αρκετα snappy,καμμια διαφορα με custom rom k kernels που υποσχονται ταχυτητα...τι να πω...

https://www.dropbox.com/s/k8aq4tbqt9ryopx/Screenshot_2013-07-25-11-36-20.png

https://www.dropbox.com/s/ae7d11ac7dkkg2p/Screenshot_2013-07-25-11-36-25.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.