Jump to content



Google Nexus 7


DJD

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply
Η τιμή του lte $349, δηλαδή χαλαρά £300.

Βρίσκω το πρώτο με £179.

Αξίζουν τα παραπάνω χρήματα για το καινούριο?

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

179 βρίσκεις το 3g ήτο wifi??

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του lte $349, δηλαδή χαλαρά £300.

Βρίσκω το πρώτο με £179.

Αξίζουν τα παραπάνω χρήματα για το καινούριο?

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Για πειτε ρε παιδια καμια γνωμη. Αξιζει το πρωτο nexus 7 3G σε αυτη την τιμη; αντεχει ακομα σαν tabletaki? κυριως για ταινιες, facebook, skype, browsing.

Αν γι αυτα ειναι καλο να μην δωσω 120 λιρες παραπανω για το καινουριο.

Πειτε μου παρακαω γιατι πρεπει να το παρω μεχρι αυριο αν ειναι που το εχω κανει κρατηση.

[MENTION=4171]deninho[/MENTION]

[MENTION=134]kom[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

για αυτά που αναφέρεις, είναι παραπάνω από μια χαρά το πρώτο nexus 7.

Σοβαρά πλεονεκτήματα του δεύτερου είναι η καλύτερη διαχείριση μπαταρίας (αν και με την 4.3 έχει βελτιωθεί πολύ και το παλιό, αλλά πλέον είναι θέμα και επεξεργαστή) και οι καλύτερες επιδόσεις -ειδικά στα παιχνίδια-. Δεν ξέρω πως πάει από θερμοκρασίες όμως.

Σίγουρο πρόβλημα του καινούριου, που ακόμα δεν ξέρουν αν είναι hardware ή software είναι το gps που μετά από ένα χρονικό διάστημα, αφότου έχει κλειδώσει, σταματάει να λειτουργεί και θέλει reboot η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και το 4 και το 7...Σε αυτά που θέλεις να κανεις δεν έχω δει καμια μεγάλη βελτίωση(το λέω γιατί έχει σχεδόν ιδια χαρακτηριστικά με το 2ο 7αρι) ,οποτε απο μένα το 1ο..Η τιμή είναι super..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και το είδα σήμερα από κοντά. Εκτός του ότι είναι μικρό, δεν με ικανοποίησε καθόλου η οθόνη του. Πολυ ανώτερη του note 8 και galaxy tab 3.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

χθες μου έγινε ένα update σε ΟΤΑ. Ξέρει κανείς τι διόρθωσε;

Η αλήθεια είναι ότι είχα παρατηρήσει με την 4.3 μικροπροβλήματα με το wifi (αν και συνδεδεμένος στο router δεν κατέβαζε τις σελίδες για λίγο χρονικό διάστημα)..

αυτό εδώ διάβασα http://www.knowyourmobile.com/google/google-nexus-4/21080/minor-android-43-update-arriving-nexus-4-nexus-7-galaxy-nexus αλλά είναι απροσδιόριστο

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς πολλές λεπτομέρειες, μου ράγισε η οθόνη (από τα πλαινα, έξω από την οθόνη άρχισε, αλλά πέρασε και στην οθόνη). Δεν φαίνεται να δουλευει καθόλου σωστά το digitizer.

Το πάω εκεί από όπου το πήρα; Εγγύηση δεν νομίζω να με καλύπτει, πόσο μπορεί να πάει η αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

Έχει καλύτερη CPU, καλύτερη οθόνη και περισσότερη χωρητικότητα... αν για εσένα αξίζει 100€, μόνο εσύ το ξέρεις :-)

Αν δεν απατώμαι έχει και ένα κλικ χειρότερη μπαταρία?

Mobile

Περισσότερη Ραμ έχει,σε χωρητικότητα είναι ίδια..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερη Ραμ έχει,σε χωρητικότητα είναι ίδια..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Έχεις δίκιο, θυμόμουν ότι το παλιό το έβγαζαν αρχικά σε 8 και 16GB, τώρα είδα ότι είχαν σταματήσει το 8 και έβγαζαν μόνο 16 και 32GB.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.