Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Μετά το απαραίτητο ψάξιμο και τις συμβουλές σας, πάω για τις εξής αγορές.

Wholesale Original XiaoMi HongMi Red Rice 1S Dual Sim WCDMA Snapdragon msm8228 1.6GHz 1G+8G SmartPhone With 4.7Inch Screen free shipping

Wholesale Original Xiaomi Hongmi Note(Redmi Note) Enhanced Version WCDMA MTK6592 Octa Core 5.5'' 2GB RAM 8GB ROM Android 4.2 MIUI V5 free shipping

Wholesale DOOGEE VALENCIA DG800 Andorid 4.4 SmartPhone 4.5-inch 1GB RAM MT6582 Quad-core free shipping

Όταν με το καλό έρθουν θα ενημερώσω για όποιον χρειάζεται κάτι! :T:

Link to comment
Share on other sites

Τι σου έλεγα για το αντροιντ?

Τρώει κάτι τέτοια κολλήματα μερικές φορές(μου έχει τύχει 2-3 φορές πιο παλιά)

Νομίζω συνήθως με ένα ρεσταρτ στρώνει δοκίμασε το.

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν έκανα κατάργηση της SDCard και φαίνεται να ίσιωσε. Αργότερα θα καθαρίσω την κάρτα, οπότε ελπίζω να μην ξανασυμβεί. Και μου είχε κάνει εντύπωση που φόρτιζα κάθε μέρα το Note II μου... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
έχει βγει ηδη αν δεν κάνω λάθος :)

nope:

Motorola Moto G (2014) - Full phone specifications

Motorola Moto G Dual SIM (2014) - Full phone specifications

Αυτό που έχει LTE είναι το μεσαίο χρονολογικά:

Motorola Moto G 4G - Full phone specifications

Δηλαδή με ελαφρώς μικρότερη οθόνη, μία SIM και χωρίς στερεοφωνικά ηχεία.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να επαναφέρω μερικά αρχεία που σβήστηκαν κατα λάθος από ένα κινητό, ο υπολογιστής το βλέπει σαν συσκευή αναπαραγωγής πολυμέσων και τα προγράμματα που κάνουν επαναφορά αρχειών δεν το βλέπουν καθόλου τι να κάνω;

Μπορεί ο υπολογιστής να το δει σαν σκληρό δίσκο για να το δουν και τα προγράμματα επαναφοράς αρχείων;

κινητό Lg-E610v

έκδοση android 4.03

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν υπάρχουν ακόμα εντολές στα Ελληνικά δοκίμασα να δώσω εντολή στα Αγγλικά και να ψάξω στα Ελληνικά - δε γίνεται. (Πχ Call Μητσάρας Σουγιάς). Προς το παρόν στηριζόμαστε σε εφαρμογές για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μια και δεν υπάρχουν ακόμα εντολές στα Ελληνικά δοκίμασα να δώσω εντολή στα Αγγλικά και να ψάξω στα Ελληνικά - δε γίνεται. (Πχ Call Μητσάρας Σουγιάς). Προς το παρόν στηριζόμαστε σε εφαρμογές για αυτό.

εχεις βαλει σαν 2η γλωσσα τα ελληνικα ?

δοκιμασα αναζητηση για "καταστηματα public " και δουλεψε

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γενική ερώτηση γι' αυτό και εδώ...

Γνωρίζουμε καμία μη-emo ROM ? Για κάποιο λόγο όλες οι AOSP/AOKP rom είναι τίγκα στην μαυρίλα και η μόνη επιλογή είναι για έξτρα μαύρο+μαύρα gapps, το οποίο το δικαιολογώ μόνο στις AMOLED οθόνες. Έλα που με το πέρασμα στο G2 είδαμε το φως το αληθινό και τώρα στο tablet μας κακοφαίνεται η μαυρίλα.

Δεν χρειάζεται να είναι ολόκληρη Rom. Μπορεί και CM θέμα που τα αλλάζει όλα. Προς το παρόν έβαλα ένα LG G3 θέμα, αλλά και πάλι δεν φεύγει πολύ μαυρίλα.

(δεν ξέρω αν έχει βγει miui για nexus 7 2013, αλλά δεν θέλω προς ώρας)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.