Jump to content



Football Manager 2013


Nephiλiμ

Recommended Posts

2 Νοεμβριου ερχεται το αγαπημενο "αθλημα" των Ελληνων, το μανατζεριλικι!!!

Οποιος προπαραγγειλει ψηφιακη ή κανονικη κοπια απο συνεργαζομενα καταστηματα

θα εχει και προσβαση 14 μερες πριν...στην ΒΕΤΑ! !! !!

Φυσικα η "καριερα" θα μπορει να συνεχιστει κανονικα και στο released game!

+ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΟΝ+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ο αδερφός μου που το έχει βάλει, δεν του το έχει κάνει ποτέ. Πάντα ενημερωμένο βέβαια!

(190 ώρες για τον αδερφό μου και κανένα παράπονο) :Ρ

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

α. Steam > Library > right click on Football Manager 2013 > Properties > Game Files tab > Verify cache

β. Usually indicates a graphics issue- start by updating the graphics card driver.

για δοκίμασε τα (το ένα το βρήκα στο thedugout και το άλλο φλώρουμ της SI)

Link to comment
Share on other sites

α. Steam > Library > right click on Football Manager 2013 > Properties > Game Files tab > Verify cache

β. Usually indicates a graphics issue- start by updating the graphics card driver.

για δοκίμασε τα (το ένα το βρήκα στο thedugout και το άλλο φλώρουμ της SI)

Τα έψαξα και εγώ. Έχω κάνει πάνω από 5 φορές Verify. Είναι πιο verified και από security clearance της CIA. Όσο για τους drivers, έχω τους τελευταίους.

Ξεκίνησα και άλλο save για να δω αν έφταιγε το προηγούμενο, αλλά συνεχίζει να μου το κάνει. Θα ξαναδοκιμάσω με μόνο μία λίγκα και small database, γιατί φαίνεται ότι ο 3770K είναι λίγος για το manager. :no:

Edit: Το δοκίμασα. Καμία διαφορά. Θα κάνω αύριο απεγκατάσταση και εγκατάσταση των driver, γιατί μου τα έπρηξε τώρα και βαριέμαι.

Έγινε επεξεργασία από victor
Link to comment
Share on other sites

Ξανά Απεγκατάσταση/ Εγκατάσταση μέσω Download από το Steam. Δοκιμή για να δω αν μπορώ να παίξω. Συνεχίζω να μην μπορώ.

RuYH0.gif

Ξανακάνω τη διαδικασία αυτή τη φορά εγκαθιστώντας το από το dvd, μπας και αλλάξει κάτι. Κάνει τα updates. Κάνω verification και μετά βλέπω πως κατεβάζει κάτι το οποίο είναι 2MB. Βρε λες;

g6XVP.gif

Ξεκινάω νέο save μόνο και μόνο για να δω αν παίζει. Πάω στον πρώτο αγώνα και περνάει από το στάδιο "The teams are warming up."

uLj0u.gif

Πάω να παίξω σοβαρά με την ομάδα που θέλω ξεκινώντας πάλι από την αρχή. Φτάνω στον πρώτο αγώνα. Κολλάει.

jVzU8.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα και άλλο save για να δω αν έφταιγε το προηγούμενο, αλλά συνεχίζει να μου το κάνει. Θα ξαναδοκιμάσω με μόνο μία λίγκα και small database, γιατί φαίνεται ότι ο 3770K είναι λίγος για το manager. :no:

Με fx6300 5+ ανοιχτες λιγκες και huge database με πολλα extra(facepacks κτλπ) παει τραινο..

Οποτε δεν φταει ο CPU σου..

Μνημες εισαι τουλαχιστον 4gb ε?

Link to comment
Share on other sites

Δε δοκιμαζεις καμια προηγουμενη εκδοση drivers της Nvidia;

Δεν είπα ποτέ πως έχω Nvidia. :p

Με fx6300 5+ ανοιχτες λιγκες και huge database με πολλα extra(facepacks κτλπ) παει τραινο..

Οποτε δεν φταει ο CPU σου..

Μνημες εισαι τουλαχιστον 4gb ε?

16GB. Κάτι μου λέει πως δε φταίει το pc. :p

Με το 3d ενεργοποιημένο παίζεις; αν ναι, δοκίμασε να το κλείσεις από τα preferences. Off τελείως.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Δούλεψε.

d7TBk.gif

Link to comment
Share on other sites

άλλωστε το ρίαλ θινγκ είναι χωρίς να βλέπεις καν γήπεδο. Διαβάζεις το σχολιαστή :hehe:

Και ότι βοήθεια χρειάζεσαι στην προπονητική σου καριέρα, μη διστάσεις. Εδώ :p

Επί τη ευκαιρία, τον έχουν πετύχει άριστα τον Μαρινάκη. Φράγκο δε δίνει για τεχνικό τιμ. Δε μπορώ να φέρω DoF της προκοπής με τίποτα :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.