Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

Φίλε kezm πολύ όμορφη η σκυλίτσα σου. :)

Κι εγώ είχα 2 επανιέλ μπρετόν (το 1 μας "άφησε" πέρυσι δυστυχώς) και είναι πολύ υπάκουα.

Ειδικά αν ασχοληθείς μαζί τους γίνονται σαν άνθρωποι. :flower::)

Αύριο (άμα κάτσει σε μια μεριά η γυρουλού :p) μπορεί να την τραβήξω καμιά φωτογραφία και να την ανεβάσω εδώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αύριο (άμα κάτσει σε μια μεριά η γυρουλού :p) μπορεί να την τραβήξω καμιά φωτογραφία και να την ανεβάσω εδώ.
χεχε έτσι είναι.

Είναι από την φύση τους κυνηγόσκυλα και έχουν πραγματικά πολύ ενέργεια.

πωωω Λυπάμαι για το μικρό που χάσατε... :( από τι αν επιτρέπεται; Από ασθένεια ή από καμία φόλα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/08/blog-post_5180.html?spref=fb

o τιτλος του θρεντ (ΤΑ ΖΩΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ) αναρωτιέμαι τελικά ποια είναι πραγματικά τα ΖΩΑ..

Πρώτη φόρα ακούω κάτι τέτοιο στην συγκεκριμένη πόλη και ντρέπομαι που κατοικώ σε αυτή....

Και τρελένομαι ακόμα πιο πολύ γιατι ο πεζόδρομος είναι κοντα στο σπίτι μου και αν είχα ακούσει κάτι θα πήγαινα απ ευθείας να τα βοηθίσω όπως μπορώ.... :(

Link to comment
Share on other sites

Μια φολα και "εχω το κεφαλι μου υσηχο" ?Ετσι νιωθουν αυτοι οι ανθρωποι?Υσηχοι?Επειδη και καλα "καθαρισε" ο τοπος?

Το χουμε μαθει τωρα το κολπο,οτι ζωο δεν μας αρεσει ---- > ΦΟΛΑ.

Ακομη και στο χωριο μου δεν τολμαμε να εχουμε σκυλο,γιατι πολυ απλα ξερουμε οτι δεν θα τον βλεπουμε για πολυ...

Αλλα δεν ξερω τωρα ποιος ειναι πιο ζωο απο τον αλλον.Αυτοι οι δηθεν φιλοζωοι που παιρνουν σκυλακια για καπριτσια της μικρης τους κορης και μετα τα παραταν στον δρομο?Αυτοι που ριχνουν φολες ή αυτοι που πινουν τον φρεντοτσινο και σκεφτονται πως θα τα μαζεψουν μετα απο κει ,αφου θα χουν πεθανει.

Ειμαστε ολοι υπευθυνοι για την κατασταση αυτη με τα αδεσποτα στους δρομους.

δε μασανε τα γατια απο υψος : φιλου εχει σκασει 4 φορες σε μαρμαρο απ τον 5ο...γκαστρωθηκε και ηρεμησε :hehe:

Aκριβως!Εμενα εχουν πεσει πολλες φορες απο την βεραντα.Μια φορα εριξα την μια εγω καταλαθως ενω περπατουσα ακρη ακρη στα καγκελα και μιλουσα.Αυτη κοιμοταν και μολις καταλαβε οτι επεφτε σε κλασματα του δευτερολεπτου γυρισε στα ισια της και επεσε με τα ποδια.

Οι γατες χρησιμοποιουν την ουρα τους γι τετοιες περιστασεις.Εδω ειχα εναν μαυρο γατο που πηδαγε απο τους στυλους της ΔΕΗ μονοκοματα :p

Έγινε επεξεργασία από Hydra
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ο καφετις jpavly ειναι ωραιος, λεω να τον υιοθετησεις :yes4:

παρτε και τον καινουριο , ονομα : ενα και ενα (ευκολο να καταλαβετε γιατι)

img0663q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από ea6gka
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ο καφετις jpavly ειναι ωραιος, λεω να τον υιοθετησεις :yes4:

παρτε και τον καινουριο , ονομα : ενα και ενα (ευκολο να καταλαβετε γιατι)

img0663q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ωραίος ο ένα κι ένα, χεχε. Προς το παρόν απαγορεύεται το γατί στο σπίτι για λόγους υγείας της γυναίκας, στο μέλλον μακάρι :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πεθανε σημερα το γατι μου ...RIP :( ... απο δηλητηριαση μαλλον γιατι χθες το βραδυ ειχα βρει και ενα αλλο στο πεζοδρομιο αθικτο ... μολις το εθαψα!

Εχω σιχαθει εντελως αυτη την χωρα και ιδιως τους ανθρωπους της ... δεν λυπαμαι πλεον κανεναν και τιποτα για οτι και να παθει ...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.