Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μου ραγισες την καρδια πρωι πρωι ρε αδερφε...

Εχει φαει και μενα 2 πτωσεις αλλα η θηκη της samsung με εβγαλε ασπροπροσωπο. Εκει που επαθες την ζημια η θηκη την καλυπτει πληρως την πλευρα...

Link to comment
Share on other sites

Fha9euk2nGhEQJac-h8411x3qMPdvp1FViE4xkFgmm0?size=2048x1536

Ήταν μέσα στη θήκη του ξεχασμένο αποβραδύς...

με έπιασε στον ύπνο το ρημάδι και στη φούρια μου να το βγάλω να απαντήσω γιατί το handsfree δεν ήξερα που είναι έφυγε μαζί με τη θήκη κάτω...

...και έπρεπε για κάποιο μυστήριο λόγο να πέσει με την πάνω ακάλυπτη μεριά.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Fha9euk2nGhEQJac-h8411x3qMPdvp1FViE4xkFgmm0?size=2048x1536

Ήταν μέσα στη θήκη του ξεχασμένο αποβραδύς...

με έπιασε στον ύπνο το ρημάδι και στη φούρια μου να το βγάλω να απαντήσω γιατί το handsfree δεν ήξερα που είναι έφυγε μαζί με τη θήκη κάτω...

...και έπρεπε για κάποιο μυστήριο λόγο να πέσει με την πάνω ακάλυπτη μεριά.... :mad:

Link κλειδωμενο...


Error (403)
It seems you don't belong here! You should probably sign in. Check out our Help Center and forums for help, or head back to home.

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωτο δευτερολεπτο λειτουργίας του φοράει otterbox commuter.

Εκπληκτικη θηκη και οχι τοσο ογκωδης οσο άλλες (defender).

Ετσι και αλλιώς, μεγάλο κινητό ειναι.

Φυσικά και ζελατινα στην οθόνη ...

otterbox%20commuter%20galaxy%20note%20front.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωτο δευτερολεπτο λειτουργίας του φοράει otterbox commuter.

Εκπληκτικη θηκη και οχι τοσο ογκωδης οσο άλλες (defender).

Ετσι και αλλιώς, μεγάλο κινητό ειναι.

Φυσικά και ζελατινα στην οθόνη ...

...

Στερνή μου γνώση....

αν έχουμε κανά link για να προβώ σε αγορά ευπρόσδεκτο...

Link to comment
Share on other sites

OtterBox - Defender Series for Samsung N7100 Galaxy Note II - Knight Black / Grey

Aυτη ειναι η defender (extra προστασία, αχρείαστη ομως).Εφερνε και την commuter αλλα δεν την εχει πλέον.

Ιδιας φιλοσοφιας (με την commuter) και επισης πασίγνωστη/αξιοπιστη ειναι και η Case Mate Tough Case που ειναι και πιο οικονομικη με καλυτερο grip.

Case-mate Tough Cases for Samsung Galaxy Note 2 in Black :: e-finder.gr

Link to comment
Share on other sites

Στερνή μου γνώση....

αν έχουμε κανά link για να προβώ σε αγορά ευπρόσδεκτο...

δες και C53 New Ballistic SG Hard Shell Cover Case for Samsung Galaxy Note 2 Black Black | eBay

και http://www.thelab.gr/oi-dikes-sas-parousiaseis/galaxy-note-ii-i-vivlos-118260-10.html#post1063418457

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα αυτή:

post-4676-1416077205,3195_thumb.jpg

ενώ είχα παραγγείλει αυτήν:

[ame]http://www.amazon.de/gp/product/B005FY61EK/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1[/ame]

Απ' ότι βλέπω αυτό που παρήγγειλα ήταν το Essential μοντέλο ενώ μου δώσανε το Plus. Δεν με χαλάει έτσι;

Μόνο πως με χαλάει που ο αντάπτορας είναι κολλημένος με σελοτέιπ αλλά οκ...

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είναι αυθεντική?

Τρέξε h2testw/atto/crystaldiskmark/hdbench και πες τι βγάζει.

Υπόψην, όχι μέσα από το τηλέφωνο, βάλε το σε usb και μάλιστα στις πίσω θύρες του κουτιού!

Έγινε επεξεργασία από hurin
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είναι αυθεντική?

Τρέξε h2testw/atto/crystaldiskmark/hdbench και πες τι βγάζει.

Υπόψην, όχι μέσα από το τηλέφωνο, βάλε το σε usb και μάλιστα στις πίσω θύρες του κουτιού!

Όχι αυθεντική είναι συγκεκριμένα είναι αυτή:

649803_02.png.thumb_285x400_03d5cce7f11869f500311fd8d72a4d66.png

Απλά η Plus είναι χωρίς adaptor οπότε έκριναν ότι θα είναι οκ να μου κοτσάρουν έναν απ' έξω. Δεν έχω παράπονο πάντως αν όντως πιάνει τέτοιες ταχύτητες. Είναι διπλάσιες από αυτό για το οποίο πλήρωσα συν του ότι έχει 10 χρόνια εγγύησης αντί για 5...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το αντίστοιχο του SIII, αριστη ποιότητα κατασκευής αλλα έχει ενα μειονέκτημα...

Δεν κάνει file transfer, ειναι μόνο για φόρτιση.

Άλλο πρέπει να έχεις, αυτό παραπάνω είναι και για Note2 και για SGIII και βγάζει 3usb + 1 HDMI + 1 Audio (καρφί), ενώ έχει 1 micro-usb για ρεύμα (φόρτιση).

Το σκέφτομαι στις 55 λίρες, μαζί με bluetooth keyboard + bt mouse, να πετάξω το λαπτοπ, και άμα λάχει του κοτσάρω και ένα xbox controler

Και διαλεγεις το 3ο . (Εκτος αν θες κατι αλλο...)

Micro USB MHL To HDMI HDTV Cable Adapter For Samsung Galaxy Note SII LTE HTC Evo | eBay

Σ'αυτό δεν μπορείς να κοτσάρεις usb συσκευή επάνω (πχ mouse) Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις συγχρόνως HDMI out και USB πως αλλιώς μπορείς να το κάνεις;

μονο με custom πατεντουλα αλλα οπτικα δεν λεει πολλα.

Και διαλεγεις το 3ο . (Εκτος αν θες κατι αλλο...)

Micro USB MHL To HDMI HDTV Cable Adapter For Samsung Galaxy Note SII LTE HTC Evo | eBay

Πολυ καλο γιαννο αλλα ειναι μονο για hdmi οχι για usb host :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.