Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δεν υπάρχει changelog .

Ειναι απλα μια νεα εκδοση της 4.1.2.

Χειρότερη σίγουρα δεν είναι απο άποψη ταχύτητας.

Στο myphone γραφουν για πολυ λιγότερο lag.

Δεν ειχα ιδιαίτερο ποτέ (lag) και δεν ξερω αν ειναι placebo η οχι :p

Δεν δειχνει να εχει καποιο προβλημα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το τελευταίο minor update

The software update is still based on Android 4.1.2. According to Samsung, its a stability update that fixes things like battery drain, bug fixes and other small problems. Android 4.2.2 for the Galaxy Note II and S3 is planned in Q3 together with the new interface of the Galaxy S4. The update is available in most European countries and has a build date of May 31. Update your device by using KIES or OTA (over the air) services.

link

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και δεν ισχύει η τρίτη φωτο με την τσέπη του τζιν.

Εγω φοράω και την otterbox που ειναι γομάρι και μπαίνει όλο μέσα στην τσέπη.

Κινητο στο πουκάμισο δεν μπαίνει ακόμα και 4 ιντσες να ειναι.Κρεμαει η τσέπη.

Το iphone 5 το βάζω στο πουκάμισο πάντως! :p

Δεν υπάρχει το note, τό 'χει ένας φίλος και νομίζω ότι είναι σαν 2 iphone η οθόνη!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1) backup ταπανταολα

2) Μηδενιζεις με triangle away η αλλο τροπο τον counter

3) περνας την τελευταια εκδοση + οτι update εχει

4) root

5) restore ταπανταολα

1) backup με titanium backup?

2) απ οσο θυμαμαι εχω περασει το ροοτ με τον τροπο που δεν πειραζει τον counter

3) Mε αυτον τον τροπο ειμαι κομπλε? [Guide] Revert back to Original Stock Rom With Kies - xda-developers

4) yes

5) yes

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε το τιτανιουμ και εβαλα τα 2 παρακατω για Backup. Δουλεψαν στην αλλαγη απο S3 στο Note II και ευελπιστω να δουλεψει απο το Note II στο S4 που το περιμενω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.infolife.appbackup&feature=search_result

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&feature=search_result

Link to comment
Share on other sites

"Ηταν πολυ μεγαλο για μενα" :hehe:

On a serious note, δεν εχω κανενα παραπονο απο το κινητακι. Τυχαινει και εχω επιδοτηση βαρβατη, οποτε αναβαθμιαω τσαμπα. Αν δεν την ειχα, δεν θα το αλλαζα !

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια να λεγεται..Καλες χρυσες οι 5,5 ιντσες αλλα με το ενα χερι μερικες φορες οταν θες να κανεις δουλεια , εχεις πατησει 15.000 διαφορετικα πραγματα και τελος σου πεφτει το κινητο

τα προγραμματα που ποσταρες , ειναι για rooted?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.