Jump to content


7900 Series + Bioshock infinite & Crysis 3 free


mazax

Recommended Posts

Για όσους ενδιαφέρονται για νέα κάρτα ΑΤΙ 7900 series, από σήμερα όλες οι ΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ συνοδεύονται με 2 games (Bioshock infinite & Crysis 3). Στην 7800 series τα (Bioshock infinite & Tomb Raider). Εγώ έψαχνα για used 7970 αλλα τελικά πήρα την Gigabyte 7970 OC με τα 2 games :-) .

Link to comment
Share on other sites

το unique id που ζητάει ειναι το σεριαλ;;;

βαζω σεριαλ και πετάει There was an error processing your submission, please check all values and post again.

Λογικα θα πρεπει να εχεις ενα καρτελακι μεσα στη συσκευασια που να γραφει αυτο το unique id....
Look for an AMD Gaming Evolved Unique ID card

with your qualifying AMD Product.

Link to comment
Share on other sites

1)Σου δίνουν τα games κουτάτα ή τα serials να τα κατεβάσεις???

Τα είχα δει από αμερική πριν κανα δυο βδομάδες αλλά τελικά δεν προχώρησα γιατί πήγα σε 7870.

2)Με την 7870 και από ελλάδα έρχονται τα games και από όλα τα καταστήματα ή από συγκεκριμένα???

Δλδ εγώ που παρήγγειλα από digital master την 7870 vtx3d black, θα έχω και τα games?

Link to comment
Share on other sites

1)Σου δίνουν τα games κουτάτα ή τα serials να τα κατεβάσεις???

Τα είχα δει από αμερική πριν κανα δυο βδομάδες αλλά τελικά δεν προχώρησα γιατί πήγα σε 7870.

2)Με την 7870 και από ελλάδα έρχονται τα games και από όλα τα καταστήματα ή από συγκεκριμένα???

Δλδ εγώ που παρήγγειλα από digital master την 7870 vtx3d black, θα έχω και τα games?

Πότε την παρήγγειλες? Αν δεν έχεις παραλάβει ακόμα ρώτα τους. Αν δεν είναι παρεισαγωγή λογικά θα στα δώσουν. Ποιας εταιρείας είναι η vtrx3d?

Δεν έχει μέσα η συσκευασία κανένα καρτελάκι ID. Η αγορά έγινε από msystems.

στο site δεν έχει κανένα ελληνικό μαγαζί.

Εμένα μου είπαν αύριο που θα παραλάβω θα μου στείλουν ΜΕ ΜΑΙL τους κωδικούς για Download.

Που σημαίνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ στη συσκευασία.

Αύριο το απόγευμα θα γράψω περισσότερες λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Πότε την παρήγγειλες? Αν δεν έχεις παραλάβει ακόμα ρώτα τους. Αν δεν είναι παρεισαγωγή λογικά θα στα δώσουν. Ποιας εταιρείας είναι η vtrx3d?

Ναι είναι η vtx3d black 7870 και την παρήγγειλα προχτές.

Οπότε???

Είναι καταρχάς κουτάτα άμα είναι ή απλά τα serials και τα κατεβάζω?

Link to comment
Share on other sites

Από newegg και αυτήν ξέρετε τι παίζει?Αν στέλνουν κωδικό ή ολόκληρα τα games???

GIGABYTE GV-R797TO-3GD Radeon HD 7970 GHz Edition Video Card - Newegg.com

Τι εννοείς ολόκληρα? Κουτί?

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν στέλνει κουτί (RETAIL) για δώρο.

Τα δώρα είναι κωδικοί, συνήθως steam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.